IVF, ICSI, IUI censones (03/2021-04/2021) pt.5

picka

Slēdza picka: "Lapu limits".
KaraLieNNe

Eimis
Es rakstu katru menesi 15 vai 20 datuma. Kas tur ko kautrēties - ņem un uzraksti!

LizzyV

Marge20
es jau manuprāt tev biju atbdējusi - man bija ļoti līdzīgi pēc potes MR bija jāsākās "ka parasti" bet beigās kavējās par 8 dienām. Kā rezultātā visi datumi man pārcēlās par tām 8 dienām. Skaidrs ir ka jāsagaida MR un tad varēs sākt - tu vēl vari uzspēt )

Papildināts 05.04.2021 11:00:

p.s

ja līdz 8.04 nesākas nekas manuprāt to vizīti gan tad varētu parcelt mazliet uz priekšu (it īpaši ja maksas vizīte utt)

Citronins82

Eimis
Es parasti rakstiju katru mènesi pèc 20 dat.jo tad jau bùs izsùtìtas divreiz un precìzàku skaitli zinàju

Marge20

LizzyV
Dikti negribētos tos datumus pārcelt... Bet nu cerēšu ka līdz tam 8.04 sāksies...ja nē 07.04 uzvanīšu uz klīniku un pajautāšu vai būs jāpārceļ vizīte līdz brīdim, kad sāksies mr...

QueenIgwe

Sveikas meitenes otrajās Lieldienās!

Šodien piektā diena pēc ET un protams nespējot sagaidot savu datumu gulbīšdienai, šorīt no rīta uztaisīju testu. Tests uzrādījās negatīvs, lai gan biju pārliecināta, ka vajadzētu būt kaut vājai līnijai. Mazliet papukojos uz sevi par to, ka nevaru būt pacietīga līdz galam.Ja tā padomāju, tests var būt negatīvs, jo ik pēc 2h staigāju uz wc pa nakti un cik esmu dzirdējusi, vajag vismaz 4h ,lai testētos.

Kādi ir mani simptomi,ko esmu piedzīvojusi līdz šim:

Crinone nāca ārā nedaudz rozīgs

Vienu vakaru uz papīra bija nelieli asins izdalījumi

Ļoti sāp krūtis,jūtas piebriedušas.

Ik pa laikam sāp mugura

Pēc ilgas pastaigas- velkoša sajūta

Pa laikam sajūta kā uz tuvojošām MR

Vakar pacēlās temperatūra 37.2

Bazālā temperatūra no 36.9- 37.3

Nu tā, nezinu vai simptomi atbilst pozitīvam rezultātam, bet man tāda cerība ir. Tagad jāgaida 4diena un nezinu vai man vajag vēl kādu ātro testu..

Citronins82

QueenIgwe

deivons

QueenIgwe

Es vispār vairs neuzticos simptomiem, jo daudz sajūtas būs no zālēm ko lieto. Tagad pēc neveiksmīgiem transfēriem man katru mēnesi hormoni trako pirms MR un jūtos kā grūtniece kaut tā nav.

Varu ieteikt nedomāt par to, atrast citas nodarbošanās, kas palīdzētu novērst domas no tā un iet uz gulbi savā dienā.

Cerams tev izdosies!

QueenIgwe
Man pie pirmā izdevusa fet tests negatīvu rādīja 7 vai 8 dienā pēc transfera.. ta kā pacietību un vēlreiz pacietību..lai izdodas..

QueenIgwe
Sveika. Man ari 5.diena pec FET. Bija doma ari uztaisit kaut kad testu. Bet es laikam neesmu gatava saņemt negativu atb. Par izjutam. Varbut ir nelaba dūša, dažreiz, bet tas arī viss. Miegs,saposas krutis bija jau pirms FET. Veiksmi

Papildināts 05.04.2021 12:54:

Citronins82
Kā Tev ar izjūtām? Kā jūties?

Citronins82

MazaLaukuPele
Sveika.2 dienas atpakaĺ bija nàca àrà crinone rozìgs bet mazliet,un tas arì vis.temp ta ir ,ta nav (37,2) vèders sàpèja kà pirms mr sàkśanàs.śodien pùsli spieź tàda sajùta ka pilns.Es arì testiñu taisìju ari 5 dieniña ,protams negatìvs.nosolìjos sev ka lìdz 8 dat,nekàdi testi

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18417727