IVF, ICSI, IUI censones (03/2021-04/2021) pt.5

picka

Slēdza picka: "Lapu limits".

Citronins82
Saprotu, ka katrai izjūtas ir savas un savadakas! Un piekrītu, ka fantazija ari labi strada Lai mums visam izdodas

LizzyV

MazaLaukuPele
turās meitenes!

man gan transfer vēl tikai priekšā, bet es jau domāju sev variantus ar testēšanu kurā dienā un kā, pagaidām domāju, vai nu vienkārši testēties katru dienu sākot ar kādu 5. ar domu "gaidu, kad paliks pozitīvs" vai arī kādas pāris dienas pirms gulbja, lai vienkārši morāli sagatavotos ja nu gadījumā tomēr nesanāks.... negribētos vienā dienā visu uzzināt ...

LizzyV
Es zinu vienu,ka pirms gulbja, es noteikti uztaisisu testu! Savadak, gaidit lidz vakaram analizes ir taču tīrās mokas Ja bus +tests, tad nedaudz mierigak bus sagaidit gulbi. Man ir vēl viens "simptoms" , visu laiku gribas ēst man tā bija arī 1.x. Es paēdu, paiet h, nedaudz vairak un atkal gribas est! Un galigi negribas gaļu. Ehh,ceru,ka nav ta mana fantazija Veiksmigi Tev

sisle

Kā tur īsti ir, pēc neveiksmīga valsts procesa fet ir bezmaksas vizīte?? Fet gan bija februāri, itkā vizīte bija nozīmēta martā, bet tā kā daktere gāja atvāļinājumā, tad pārlika tagad uz aprīli. Baidos, ka nu jau 2 mēneši pagājuši, un nu jau ši parunāšanās būs pa dārgo.

nellija2

Jaa, man arii jautaajums par "otro piegaajienu" -

kas notiek, ja process neizdodas un gribas megginaat velreiz?

jaastaajaas rindaa no jauna vai arii meggina veelreiz uzreiz (peec daktera noteiktaa laika)?

Work like you don't need the money, love like you've never been hurt and dance like no one is watching.

Peonija2

nellija2
Jāstājas rindā pa jaunam un jāgaida jauna uzaicinājuma vēstule.

sisle

nellija2

Jā, Tev vienārši jāpiesakās rindā un jāgaida rinda.
Es gan jau otro iespēju ar esmu iztērējusi, . Nu viss pa savu naudu, tik gribēju zināt vai viena vizīte pēc transfēra ir bezmaksas, pat pie neveiksmīga rezultāta>??

nellija2

Peonija2
sisle
OK, bet kopaa jau ir 3 reizes, ko var megginaat ar valsts apmaksaato, nevis 2, vaine?

Work like you don't need the money, love like you've never been hurt and dance like no one is watching.

LizzyV

sisle
Pēc valsts neveiksmīga vai veiksmīga fet vizītei jābūt apmaksātai, vienalga man liekas cik laiks pagājis.

nellija2 ja pirmais un otrai process neveiksmīgi - tad nekas vairāk nepienākas.

Citronins82

Sveikas meitenes.śodien 6 diena ,tests negatìvs.Nu vismaz esmu sagatavojusies uz hcg ,kurś jau parìt bùs!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18417727