IVF, ICSI, IUI censones (03/2021-04/2021) pt.5

picka

Slēdza picka: "Lapu limits".

Citronins82
Labrīt hcg bus pozitivs

Papildināts 06.04.2021 07:54:

Tu gan esi nepacietīga Es vel turos

Citronins82

MazaLaukuPele
Aj es jau esmu noskañota uz negatìvo,labàk esmu jau sagatavota nekà raudu sañemot hcg.Lai meitenes vismaz jums izdodàs tik pie mazulìśa

Citronins82
Es domaju,ka tests vnk vel neuzrada! Ir tacu vel tik mazs laiks!

Papildināts 06.04.2021 08:20:

Man sodien nozimetas analizes, ne hcg! Tev nebija nekadas ,pirms noteikta datuma janodod?

Citronins82

MazaLaukuPele
Nè nebija.nu cik te man palicis ,ceturtdien hcg.kas tev par analìzèm?

Citronins82
Ar asins recēšanu saistītās analizes, tagad no galvas nepateikšu. Bet zini, es turēšu par Tevi īkšķus 4dien

KaraLieNNe

nellija2
Vasts apmaksā 2 procesus, neatkarīgi pozitīvs vai negatīvs iznākums.

sisle
Pec ET vai FET viena vizite ir bez maksas, neatkarigi cik laiks ir pagājis. Tavā gadījuma dr. būs jāatgādina un noteikti vajag uz to uzstat.

Citronins82
Cik šeit ir lasits - uz tiem testiem baigi paļauties nevajag. Ja Tev bija 5dienītis, tad testam jau vajadzeja uzrādīt pozitīvu... bet dzirdēti visādi stāsti - kad visjutīgākais tests uzrāda negatīvu, bet HCG ir labs.

Papildināts 06.04.2021 08:31:

MazaLaukuPele

6 dienas prieks 5dienu emrija ir daudz. Citām jau 4 dienā pēc FET vai ET tests ir pozitīvs.

Papildināts 06.04.2021 08:32:

LizzyV
Pa kuru laiku Tev bija FP? Vai tomer izlēmāt par donoru?

KaraLieNNe
Ja, 5dienas priekš embrija ir daudz, ja mani atmiņa neviļ, tas Citroniņam ir 6dienu embrijs?! Un kā jau Tu pati rakstīji, visādi stāsti ir dzirdēti! Tad nu, ceram, ka šis ir viens no tiem!

Citronins82

KaraLieNNe
6 dienìtis man bija.nu re es par to paśu ka vajadzeja bùt vismaz bàlai svìtriñai

Papildināts 06.04.2021 08:49:

Testi bij daźàs firmas,nebij visi vienàdi.Tàpèc sliecos un negatìvo hcg.Bet paldies meitenes par pozitìviem vàrdiem

salmins

Labrīt meitenes, stāvu pie Gulbja lab. atkārtoti HCG un PG jānodo, dzīvā rindā kā PSRS laikā pēc desām.

Man šodien 14 diena pēc FET un kkā neomulīgi sānus velk, ta lb, ta kr. nav tā ka paciest nevarētu, bet tā diezgan smeldzīgi savelk un atlaiž. Vai kādai tā arī bijis?

picka

Meitenes, tūlīt uztaisīšu jaunu lapiņu, vēlāk nebūs iespējas tikt pue datora.

Papildināts 06.04.2021 09:11:

Šajā lapiņā savus grūtniecības HCG sagaidīja: salmins, bbperles

Lai pārējām arī atnāk brīnums!

Jauna lapiņa: https://calis.delfi.lv/forums/tema/18417983-ivf-icsi-iui-censones-042021-pt1/

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18417727