Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

vai vēl kādam tā ir?

minchuxxx6

jau vairākas reizes esmu piefiksèjusi dīvainu situāciju. piem braucu uz darbu, vnk domāju visadas parastas lietas, iedomajos vnk ka kaukas taads sen nav bjjis, iedomājos kautko ar kādu konkrētu lietu, bet vnk savas sīkas un bezjēdzīgas domiņas. a kad ierados darbā, ieraugu vai uzzinu, ka ir noticis tas ko iedomājos. grūti pateikt tā, neatklājot darba profesiju, bet ceru domu sapratāt. un vot tas nav tikai ar darbu bijis, bet tas bija spēcīgaakais pirms šo rakstu.

vnk pirms kaadoem cetriem mēnešiem bija tā. uzzināju ka man laba paziņa brauc beidzot dzemdēt, nu ar stimulaaciju, jo laiks gāja paari. domaaju itkaa pie sevis - ooo forši beidzot mazā būs klāt, utml, bet vnk ienaaca galvā pati no sevis doma, ka ja nu beigts mazaa piedzimst. uzreiz protams atmetu to pretīgo domu, nu tiešām uz sekundi tāds stulbums vnk ienāca galvā, tak viss bija arī kārtībaa viņai grūtniecības laikā. nu neko, eju gulēt ar savu puisi, a tā bērna tēvs ir manam puisim brālis. nakts, pulkstens viens naktī, aizmigt man kā jsu parasti ir problēma, jo esmu izteikta pūce pēc miega tipa. manējais aizmidzis un šim zvana brālis, pamodinu, dzirdu ko klausulee saka, ka mazais beigts, nu ne tādiem vārdiem bet tas nav svarīgi.... es pieceelos no gultas, nevarēju parunāt, manejais saka, ka nu jāizbrauc pie braali ( dzivo netālu ) bet es vnk nevaru neko atbildēt, jo man šoks un asaras acis pilnas, vnk dēļ tā, ka faking es to pa dienu biju uz sekundi iedomājusies,neapzinaati. vnk ienāca prātā un viss. tak nejau ļaunu viņiem veeleeju, akd tie ir cilvēki pret kuriem naida man nekāda un pat domāju jau, ko dāvināt utml. bet sitas notikums bija taads, ka vairs nespēju neņemt vērā sīkumus, ko iedomājos tāpat uz sekundi. protams nejau viss ko iedomājos piepildas, bet sitas vnk pa traku ira. un jā,pēc šī notikuma arī attiecības ar manējo ir pasliktinājusaas, jo vnk es nespēju tikt pāri tam notikumam. bērēs vispār bija drausmīgi, nevienam nenovēlu ko tādu.

Papildināts 30.03.2021 04:59:

mēģināju īsi, bet sanāca gari.. lai gan prasītos vēl agrāk lai konkrētaakus piemēris dotu

Papildināts 30.03.2021 05:09:

un jaa, tonakt aizbraucām pie tā brāļa. ssaveejam teicu šito, ka nu dienā tāda doma ienāca galvā un drusku citas tml situācijas, a tas neko , klusēja. pie tā brāļa protams izraudájamies, un viņam neteicu pa to savu domu un realitātes sakritību. , un neteikšu nekad viņam.

mushmire

minchuxxx6
Jā man arī tā bieži ir, nezinu kā to izskaidrot.

Viss, kas notiek - notiek uz labu.

Puikiņš

Lielā māsa

Eņģelītis

zvīņaine

Jā, diemžēl man arī tā ir. Dusmas, jo ši informācija man nav vajadzīga un neko tur arī nevar pasākt. Besis. Reizēm par attāliem paziņām ienāk prātā doma x un jā, piepildās.

Spēcīga intuīcija...

Papildināts 30.03.2021 22:37:

Reizēm var noderēt, ja spēj to atšķirt no nejaušām domām/ bailēm vai citām emocijām.

Tā jau nebija tava vaina. Tev atnāca kautkāda vīzija. Ko tur vari darīt. Tā vienkārši bija un viss. Diemžēl.

AgataM

Jā, man arī tā notiek. Seviški piepildās tās lietas, ko uz sekundi ieņem prātā un palaid. Kad to domu kārtīgi apdomā, it kā tā būtu realitāte, tad nenotiek.

Inda

Nevis piepildās tas, ko tu iedomājies, bet pie tevis atnāca informācija par nākotni. Kā teica kristala, spēcīga intuīcija. Man arī tā ik pa laikam notiek, tāpēc arvien vairāk ieklausos savās mirkļa domās.

AgataM
Tas gan būtu labi, ja ar savu domāšanu vai nedomāšanu par kādu lietu mēs spētu ietekmēt situācijas iznākumu.

Protams, ka Nevis piepildās tas, ko tu iedomājies, bet pie tevis atnāca informācija par nākotni.

Izmanto to, ieklausies intuīcijā.

lkjhgfdsa

iedomājies, ka loterijā vinnēsi miljonu, un eju un pērc laimīgo lozi. bet ja nopietni, man ar ir tā, ka nodomāju, bet tā nav parasta doma, tā ir kā sajūta kas ienāk ar domu, un tas tiešām notiek.

Vinnny

Piepulcējos, un šis man ir bieži. Vienmēr klausu pirmās domas, kas nāk sajūtu/intuīcijas līmenī, nevis tās, kuras nāk, apsmadzeņotas ar prātu. Ir pieredze neklausīt sajūtām, tā vairs nerīkojos.

Optimists optimistiem optimists.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417745