Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

vai vēl kādam tā ir?

minchuxxx6

Jasmiins

Domajams, ka cilveks vienkarsi doma tukstosiem domu. I labu, i sliktu. Padoma un aizmirst. Ja kas notiek, tad, protams, neaizmirst un sakas - vai vel kadam ta ir? A kur palika parejas 999 domas, kuras tu taja diena nodomaji? Nevajag meklet kaut ko, ka tur nav. Ir vairak ka logiski, ka daudzas domas ir par to, kas var notikt. Tatad tam ir iespeja notikt.

Vinnny

Jasmiins, cik lasīti Tavi komentāri, esi ļoti loģiska, arī šeit vēlies izmantot loģisku pieeju. Nu, man arī raksturīgs loģisks, piezemēts skatījums uz lietām utt., taču ne visu iespējams izskaidrot ar loģiku. Tev, pieļauju, tādas pieredzes nav bijis, par kādu meitenes šeit raksta. Vai arī Tu to, ja arī tāda ir, skaidro ar loģiku. Bet ok, katram savs. Es vairs dažām lietām, kuras manā pieredzē notika un turpina notikt (kaut kas, ja tā var teikt, uz dziedniecību, bet ne tik izteikti, diži neesmu iedziļinājusies, varbūt kādreiz), skaidrojumu nemeklēju. Un intuīciju arī ar loģiku vairs neskaidroju. Tā vienkārši ir, kad zina, kā ir jādara, nevis domā.

Optimists optimistiem optimists.

Ir laba saikne ar dvēseli. Izlasiet Jāņa Kalna grāmatu "Dvēsele" un visu sapratīsiet vai paklausieties viņa teikto youtubē.

No tā nav jābaidās vai jākaunās.

teite

minchuxxx6
griez to no otras puses - nevis tu piesauc un piedomā, bet iespējams, redzi uz priekšu. man arī tā mēdz reizēm būt. nav gan bijis tik trakās lietās, bet ikdienišķās situācijās gan, pasmīnu tik pie sevis, ka re kā, zināju. tādas zīmīgas un dīvainas domas, kuras reizēm biedē, bieži tā arī par laimi nepiepildās, pieņemu to kā savu piesardzību un iespējams, ka zemapziņā no tā izvairos.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417745