Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zobu venīri

Kapecite

Gribu sakārtot skaistu smaida līniju, varbūt jums ir bijusi veiksmīga pieredze ar kādu klīniku/zobārstu vēlams Rīgā, bet pie laba meistara brauktuarī uz kādu citu Latvijas pilsētu.

Zancene

Konkrētu neieteikšu, bet neļaujies pierunāties uz super balto holivudas smaidu. Draudzene tagad nelaimìga jo izskatās pēc orbit košļeņu spilventiņiem mutē, zobi ļoti nedabīgi, "biezi", lieli un bez dimensijas krāsā.

Zancene
tādēļ jau prasu atsauksmes, pašai nekādas pieredzes nav, baidos no tā, ka izskatās pēc orbit košļeņu spilventiņiem mutē, zobi ļoti nedabīgi, "

Zancene

Esmu dzirdëjusi labas atsauksmes par Kuldīgu, bet tad man jānoskaidro sīkāka informācija.

Draudzenes sliktā pieredze Rīgā, drīz gaidāma venīru maiņa.

Būtu forši, ja noskaidrotu par Kuldīgu.

Zancene

Zobārstniecības klīnija "Anroja", Kuldīga.

ReadIt

Konkrētu neieteikšu, bet neļaujies pierunāties uz super balto holivudas smaidu. Draudzene tagad nelaimìga jo izskatās pēc orbit košļeņu spilventiņiem mutē, zobi ļoti nedabīgi, "biezi", lieli un bez dimensijas krāsā.

Nezinu, kāpēc to vispār sauc par Holivudas smaidu? Kurai tad cienījamai Holivudas zvaigznei ir tādi zobi kā mums te LV dažiem saliek? - tik pārspīlētus, biezus, lielus, tiešām kā Orbit..

_Aronia_

dr.Sietnieks. Vinjam daudz darbu IG.

Pasadena4

Es arī paausīšos, sen jau vēlos. Kādai varbūt ir salīdzinoši nesenas atsauksmes par Rēvaldi Jūrmalā? Ar nesenām domāju gadus 5.

Charly

Es īsti neticu tiem orbit spilventiņiem, jo, pirmkārt to kāda būs zobu forma un tonis saskaņo ar pacientu. Otrkārt zobu venīrus gatavo zobu tehniķis nevis pats zobārsts un tie nav kaut kādi ķap ļap darbi. Vairāk izklausās, ka draudzenei ar kompozītmateriālu veica zobu restaurāciju un to tiešām veic pats zobārsts un rezultāts tiešām izskatīsies nedabīgi un lēti.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417783