Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zobu venīri

Kapecite

Hiāra

Charly
Vairāk izklausās, ka draudzenei ar kompozītmateriālu veica zobu restaurāciju un to tiešām veic pats zobārsts un rezultāts tiešām izskatīsies nedabīgi un lēti.

Muļķības. Paskaties Ivetas Ābolas darbus. Viņa strādā tikai ar kompozītmateriaļu restaurācijām.

Charly

Hiāra
Apskatījos. Milzīgi zobi. Kā orbit. Līdz Holivudai tur kā līdz mēnesim. Un tā nav zobārsta vaina. Vismaz es neesmu redzējusi restaurāciju kur zobi izskatītos kā pērles.

Zancene

Charly

Taču paskaties uz Elīnu Didrihsoni, dzīvās šausmas tie zobi. Un speciālists kurš lika zobus viņai, ir slavens ar to, ka zobi ir ļoti mākslīga paskata.

Par manu draudzeni, nē, viņai ir venìri. Netaisi mani par dumju, es zinu kas viņai darīts.

Man lika dr Roze Vecpilsētas zobārstniecībā. Ir ļoti dabiski un smuki, nevar pateikt ka nav īsti

Ja nav noslēpums, kādas izmaksas?

Lēti zobi arī izskatīsies kā lēti zobi.

Bet pat pārāk balti uztaisīti dargi pārklājumi neizskatīsies lēti , vnk vulgāri. Tur arī ir starpība. Jaunās paaudzes veniri( sauksim tā) vispār ir perfekti.

Charly

Zancene
Tu domā pašai Didrihsonei nepatīk? Pēc viņas i nepateiksi. Savā laikā Greifāne sev zobus tā izbalināja vai salika venīrus, ka visi viņu apsmēja, bet viņai pašai traki patika.

Papildināts 01.04.2021 13:10:

Zancene
Un ja par draudzeni visu zini tad gan jau arī zini, ka viņa akceptēja tos zobus, jo kā jau teicu - venīru formu un toni pirms likšanas saskaņo ar zobārstu.

Kāpēc jūs vsp ka lētuma /dārguma un kvalitātes kritēriju apskatat to baltumu tikai? Ta ir klienta izvele. Tāpat ka krusu lielums ( lūdz kaut kadai fiziologiski pamatotai robežai, protams).

Dzīvesveids

Hiāra
Paskaties Ivetas Ābolas darbus.
Kur jāskatās?

Man gan nav baigi aktuāli, bet iegāju paskatīties Sietnieku Instagram. Njā. Ok, tie pirms attēli bieži vien ir traki, bet pēcattēli visi, ko manīju, ir orbit.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417783