Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zobu venīri

Kapecite

Charly

Juneberry
Apskatījos. Interesanti, ka ritinot uz leju rezultāti ir daudz glītāki. Daži pat bija ļoti glīti. Jaunie rezultāti tiešām pašvaki.

Kapriza

Vai kāds ir pàrklājis zobu ar metàlkeramiku kroņiem? Alternatīva venīriem. Cena biski saudzīgàka. Es prasīju par venīriem savai žaunai, bet zobārsts pateica, ka būs jāskatas, kā kuru zobu klāt, vai nu, vai nu. Vispār tumsa bilde.

Papildināts 01.04.2021 15:10:

Vīram ir veniiri. Un es piekriitu, ka zobu baltums, biezums, spicums, forma tiek 100 x saskaņota ar klientu. Tāds variants, ka salika un pilnīgs pizģec, neticās.

Papildināts 01.04.2021 15:13:

Sakiet, vai kompoziitmateriaals ir tās pašas helip plombes, heliopàrklàjums?

Papildināts 01.04.2021 15:22:

Man piedaavaaja atrestaureet priekseejos zobus, noteica, ka buus cenas zinaa tas pats kad, ja liktu breketes. Man priekseejie saplombeeti, nav zeel viileet nost

Indza

Kapriza

Sakiet, vai kompoziitmateriaals ir tās pašas helip plombes, heliopàrklàjums?
Jā.

Man pagājušajā gadā restaurēja četrus priekšzobus, bija ļoti saplombēti un arī nelīdzeni no dabas. Sākumā bija doma par venīriem. Kopā ar zobārsti aprunājos ar tehniķi, tika sastādīts izmaksu plāns, paņemts žokļa nospiedums. Bet tad atnāca otrodonts un pateica kas viņaprāt būtu jādara lai ar venīriem būtu ok rezultāts. Nepiekritu tik drastiskām izdarībām ar dzīviem un veseliem zobiem, palikām pie restaurācijas. Ar rezultātu esmu apmierināta.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Kapriza

Indza
Paga, paga. Bet vai tad pie retauraacijas zobu nenoviilè?

Indza

Kapriza

Virsmas slīpēšanu, zobu apvīlēšanu izmanto ja jāliek venīri vai kroņi. Pie estētiskās restaurācijas ar gaismā cietējošo materiālu (kas tika veikta man), zobu (vai tā veselo daļu) aiztiek cik minimāli vien iespējams. Bet to, protams, izvērtē zobārsts individuāli.

Charly

Kapriza
Pie restaurācijas pavisam nedaudz apvīlē. Tik daudz lai materiālam būtu saķere.

Kapriza

Indza
Charly
Skaidrīte. Man ir nedaudz šķībs kāds zobs. To viegli izlabotu kroņi. Tad nu man bija izveele, breketes 39 gados, daargs, ilgstoss pasàkums. Vai tomeer kroni, ar zobu pieviileešanu. No vienas puses, nafig vajag. No otras puses, man ir tikai 39. Veel sprauna. Un kaapeec ne ar smukiem zobiem.

Papildināts 01.04.2021 17:16:

Es atvainojos par šādiem skatiem tuvplànà, bet iekomentējiet, ko domājiet. Kaut kas ir jaaliek virsū, zobi katrs savàdàks, paarplombeeti no a- z. Iedzelteni no dabas, diemžēl.

Papildināts 01.04.2021 17:16:

P.S. Sānā man tūliņ pabeidz implantu uz skrūves, tur tagad tukšums.

Papildināts 01.04.2021 17:17:

Augsa ta veel tā, bet apakša diezgan katastrofiska:

Indza

Kapriza
Ja gribi to darīt - kāpēc ne? Ja būtu jāizvēlas breketes vai kroņi, arī izvēlētos kroņus.

Man arī nav līdzens sakodiens, kas ļoti nepatika ortodontam, arī tehniķis bija skeptisks. Venīri man tātad nespīd, kroņus negribēju... Pagaidām. Priekšzobus ar restaurāciju varēja puslīdz izlīdzināt, bet apakšējo zobu šķībums mani netraucē.

Papildināts 01.04.2021 17:21:

Kapriza
Nu nez, dabā varbūt izskatās citādi, bet te bildēs man šķiet pilnīgi normāli zobi. Ja smaids ir dziļš, tad apakšējos un to šķībumu nemaz neredz.

Ko saka zobārsts?

Kapriza

Indza
Venīrus nerekomenèja, jo...?

Papildināts 01.04.2021 17:23:

Ja, viirs saka, ka man ir norm zobi, bet man plombes saaj iekraasoties. Es viņus vēlos baltaakus. Ar plobmeem vrode gruuti samenedzeet. Varbuut vnk tos priekseejos , kas loti cietuši no plobmeesanas. Es veel domaašu.

Charly

Kapriza
Zobārsti jau visbiežāk kombinē metodes. Vienam zobam labāk venīru, citam kroni, citus ar kompozītmateriālu. Man apakšzobi til ļoti acīs nekrīt. Augšējie priekšzobi nedaudz padiluši.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417783