Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zobu venīri

Kapecite

Kapriza

Charly
Man viss žoklis esot loti nodilis, visas kožamaas virsmas, teica, lai mekleeju iemeslu. hz, varbuut naktii griežu zobus, es nez.

Armadetta

Venīrus be vienmēr ir iespējams uzlikt dēļ sakodiena. Tie ir trausli un var nokrist. Man personīgi zobi reataurēti ar kompozītmateriālu pie šeit jau pieminētās Ivetas Ābolas. Ja kādai ir interese varu nosūtīt bildes ar saviem zobiem,kā izskatījās pirms un kā pēc. Kroņus un venīrus neizskatīju kā variantu, jo kroņiem daudz jāslīpē nost savs zobs, bet venīri neder manam sakodienam.

Papildināts 01.04.2021 17:33:

Kapriza
Taisi nakts kapes.

Indza

Kapriza

Venīrus nerekomenèja, jo...?
Nezinu vai spēšu saprotami izskaidrot, gads pagājis un detaļas jau piemirsušās. Galvenā vaina bija apakšžoklī. Ja atstātu visu kā ir tagad un augšējiem 4 uzliktu venīrus, augšējiem perfekti iztaisnotajiem zobiem būtu nepareizs atbalsts, mutei esot ciet, ēdot, smaidot. Kas ar laiku veicinātu deformēšanos, venīri varētu neturēties. Ortodonts gribēja, lai izrauju apakšējo vidējo zobu kurš izbīdījies uz āru, un nēsāju breketes kamēr aizvelkas sprauga, tā iegūstot līdzenu zobu līniju. Otrs, kas manam konsīlijam nepatika - zobi daudz laboti, bet venīris tomēr labāk likt uz dabīga zoba, ne plombēm. Vienkārši tad tie labāk turas.

Kroņi man būtu derējuši, bet pusgada laikā biju jau tā nogurusi no zobārstniecības, ka atteicos. Iztikšu vēl dažus gadus ar restaurētiem.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Charly

Kapriza
Visbiežāk jau pa nakti griež zobus. Man tas atklājās brekešu laikā kad regulāri no rīta pamodos ar kādu breketi uz spilvena. Baigi stāstīju ortodontei, ka es zobus negriežu, jo augšējue man smuki, spici kamēr viņa man neparādīja, ka apakšējie gan padiluši. Viņa gan man to atrisināja uz aizmugurējiem zobiem ar kompozītmateriālu uzaudzējot pauguriņus kas neļāva man vairs augšējos pret apakšējiem rīvēt. Joprojām nožēloju, ka ļāvu viņai pie brekešu noņemšanas novīlēt tos paugurus.

Kapriza

Charly
Patiesaam, var tacu aizmugurees pieaudzeet kaartu klaat, kura nodilst taa, ka savs zobs saglabaasies.

Charly

Kapriza
Nē, doma ir ka nav iespējams rīvēt vai sakost priekšzobus. Jo es tieši ar priekšzobiem griežu zobus. Aizmugurējos es bojāju graužot vistu skrimšļus

Papildināts 01.04.2021 19:25:

Bet vispār tie pauguri bija labi arī no ēsšanas viedokļa. Pēc zobārstes teiktā kad mēs ēdam ar aizmugurējiem zobiem (kožļājam) pareizi ir ēst tā lai zobi nesaskarās, jo starp zobiem ir ēdiens, bet cilvēki visbiežāk par to nepiedomā, ēd steigā un kožļāšanas laikā tie zobi tomēr rīvējas savā starpā un ilgstošākā laika posmā tas nodeldē zobus. Tie pauguri tomēr neļāva zobiem ēsšanas laikā saskarties.

Man super aktuāla tēma.. man pieraksts nākamās ned laikā pie Sietnieka un Apines klīnikā. Arī domāju par venīriem, neizslēdzu arī kroņus..

pa lielam interesē tikao vizuāls uzlabojums..

Indza

Atomic
Pēc tam uzraksti kā gāja, ko teica.

Konsultācijās ar zobārsti venīri izklausījās tīrā pasaka un arī izmaksas bija pieņemamas. Tad atnāca tehniķis un ortodonts, un visu sagrāva. Ne tikai par pašu procesu kā līdz venīriem nonākt, arī izmakas būtu x2. Noteikti katram tas būs individuāli, bet skaidrs, ka venīrus viegli un salīdzinoši finansiāli nesāpīgi būs uzlikt tiem, kam pareizs sakodiens, un minimāli laboti vai veseli zobi.

Kapriza
Charly
Tuvai draudzenei smuki zobi, bet arī problēma ar dilšanu dēļ zobu griešanas. Kapi naktīs lieto jau gadiem. Bijis ļoooti grūti pierast, bet tagad esot pat grūti iemigt, ja aizmirsies ielikt.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Kapriza

Atomic
Kaadi tev pasai zobi? Taisni? Plombeeti?

Papildināts 02.04.2021 09:34:

Indza
Buus jaasuuta kape, apm 250eur

Tulip

Charly
Dīvaini, ka Tev nepiedāvāja aizmugurējo zobu virsmu pacelšanu. Man pēc breketēm noņēma tos bumbuļus un atjaunoja sakodienu- tieši dzerokļus mazliet paceļot. Man liekas ērti, jo tādejādi varēju vairs pa nakti kapi nelietot.

Papildināts 02.04.2021 10:11:

Kapriza
Tu kaut kādu zelta kapi taisies pasūtīt? Vidēji uz pusi mazāk tās maksā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417783