Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zobu venīri

Kapecite

Indza

Man arī nav nekādu šausmu. Bet nav arī perfekti līdzens sakodiens izlietnes baltumā. Tādus nemaz negribēju, ja gribētu, tad varinats tikai kroņi. Kopts un maksimāli dabīgs izskats bija mērķis.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

D'Amelie

Varu padalīties ar savu pieredzi un pirms/pēc (bet pirms bilde ir arī vienkārši nekvalitatīva, citas nav). Liku pirms 1/2 gada venīrus smaida līnijai (augšā 10 zobiem). 500 eur/gab + pirms tam visi tie zobi jādalabo, ja ir kas labojams. Esmu apmierināta. Pētu gan IG arzemju kontus, ka tagad arvien vairāk tendence taisīt dabīgāka izskata zobus, pat ar nevienmērīgu krāsu, ka galos "caurspīdīgāki".

Papildināts 08.04.2021 18:59:

Un tā kā naktī griežu zobus, tagad lieku nakts kapi. Pa šo pusgadu jau ļoti var redzēt, ka sakosta.

Pirms tam bija 10+ gadus vecs kompozītpārklājums (iespējams kādam zobam kkad pielabots, bet ar savu zobu griešanu mēdzu kādu stūrīti "nograuzt".

IG var apskatīt Lelde Ceriņa dalījās ar savu pirms/pēc (arī bija kompozītpārklājums un pirms pāris gadiem uzlika venīrus).

Kapriza

Çau, varu padalīties, cik man izmaksaaja zobs uz skruuves/implants un cirkonija kronis, kopā = 380 eur + 30 eur + 750 eur. Man bija.izrauts viens saana zobs, kad plaši smaidīju, būtu redzams.

Izleemu, ka smaida liiniju taisiisu vasaraa , man savs ceņniks un vienošanās 6 zobiem 2100 eur.Apakšeejos zobus izbalinaas un piedziis jaunas plombes uz to krāsu.

Papildināts 09.04.2021 20:22:

D'Amelie
Diezgan smuki, palabota zobiem forma, man patiik.

Pēdējās izmaiņas: Kapriza, 09.04.2021 20:42.
Pēdējās izmaiņas: Kapriza, 09.04.2021 20:43.

london

es balinot pazaudēju 1 zobu, draudzenei pēc balināšanas palika jūtīgi

Charly

D'Amelie
Pie kā taisīji?

Kapriza

london
Neticu, ja nu vieniigi balinaajaat kaadu crestu. Tagad tacu ir advanceetas metodes kliinikā. Nejau poda baltumu man vajag.

Charly

Es zobu pazaudēju labojot. Tad vairs nevajag labot?

Kapriza

Charly
Ko tur vairs labot, ja tukša vieta.

Charly

Kapriza
Nu citus tad arī nelabot, ja labojot vaz zaudēt zobu?

Zilspukuzirnis

Kas tas ir, ka zobu baltumu pielīdzina izlietnēm un podiem? Nu stulbi tak. Es gan gribētu pērļu baltus, skaistus zobus. Meitai (piena) un draugam abiem skaisti, dabīgi balti zobi. Es tik tāda tizla ar sabojātiem, plombētiem priekszobiem, kam regulāri lūzt stūrīši. Reāli besī, gribu baltus kroņus un miers.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417783