Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zobu venīri

Kapecite

Kapriza
Kur tik lēti implants? jeb tā saknes inleja?

Kapriza

Vabolīte
Nezinu kaa saucas, es putrojos, novembrii man tuksajaa izrautaa zoba vietaa ieurba skruuvi. 4 meeneši dzija, tagad martaa bija taalaaks process. Bija uz izveeli Strautmann pa 600 eur, kaut kaads leets un kaut kaada cita firma pa vidu. Cenas man ir zemaakas, jo es pie paziistamaa un bez čekiem darbojos. Sodien ielika , iecementeeja ciekonija kroni uz skrūves. Ja buutu ar cekiem, tad kaadi 400 eur vairaak noteikti. Cik izpeetiija cenas , videeji uz 1800eur izmaksaa 1 zobs.

Papildināts 09.04.2021 22:23:

Zilspukuzirnis
Tapec ka disbalanss, it iipaši ja seja saviist un tur taadi nedabiiga baltuma diroli spiid.

Charly

Atkal tie diroli tiek piesaukti laikam ir tikai divas opcijas - dirol balti un vecumam atbilstoši dzelteni.

Kapriza

Charly
Kaa nu ne, ir normaali balti, ir par 2 toņiem baltaaki nekaa savi utt. Izvēlies, ko vēlies.

D'Amelie

Charly
Taisīju pie Armanda Zīrapa Arkāde Dental.

Nezinu,vai balinot var pazaudèt zobu,bet jutīgi arí man ir kłuvuśi. Balinu Sirowa. Pagàjis ir 1,5 gads,jàiet atkal. Vèl neesmu sańèmusies atceroties "stràvas" zobos un,lai kà gribètu, līdz izlietnes baltumam izbalinàt nevaru.

Biju šonedēļ uz vizīti pie Sietnieka. nu tīri tā neko iespaids. venīrus viņš īpaši neatbalsīja, ja nu gribās tjūnēt, tad ieteica ar kroņiem tomēr.

Tomēr manā gadījumā lielāka problēma, var vizuālu tjūningu ir dažu aizmugurē esošu zobu neeasmība. Tāpēc likšu 4 izplantus (1200 e gab), un vienam priekšējam zobam kroni ar inleju(ap 600 e). Pārējos piebalināt. Manā gadījumā tika ieteikta smaganu plastiskā operācija (pacelt uz augšu).. bet šis mani ta kā biedē.

Indza

Atomic
Man veica smaganu lāzerplastiku 4 restaurējamajiem zobiem. Ja ir normāla anestēzija, tad neko nejūt. No sākuma daktere pasmērēja atsāpinošu gēlu un ielaida nelielu šprici, bet man ļoti sāpēja. Tad dabūju, dakteres vārdiem runājot, "lielo zobu anestēziju" kad atmirst puse sejas tad bija ok. Un, protams, svilstošas miesas smaka ir tas, ar ko īslaicīgi jāsamierinās.

D'Amelie
Ļoti glīts rezulāts!

Kapriza

Izleemu, ka smaida liiniju taisiisu vasaraa , man savs ceņniks un vienošanās 6 zobiem 2100 eur

Tad liksi venīrus? Vai kas tas būs.

Zilspukuzirnis

Kas tas ir, ka zobu baltumu pielīdzina izlietnēm un podiem?

Ir redzēti tādi rezulāti, ka labāku salīdzinājumu grūti iedomāties.

Reāli besī, gribu baltus kroņus un miers.
Nu bet lūdzu, vai kāds liedz?

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Kapriza

Atomic
Esošu zobu neesamība - sasmējos.

Indza
Ja nav noslēpums- kādas bija izmaksas procedūrai? Es tajā info gūzmā aizmirsu uzjautāt.. un kur veici? Tika minēts, ka jātaisa stomotoloģiskajā..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417783