Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zobu venīri

Kapecite

Indza

Atomic

Paskatījos rēķinā. Man veiktā procedūra saucās "vestibuloplastika" ar paskaidrojumu "smaganu formēšana no vestibulārās puses". Veikta tomēr 3 zobiem, ne četriem. 20 eiro par katru, taisīja zobārste pati ar lāzeru. Varbūt Tev sarežgītāks gadījums vai procedūra, ja speciāli uz Stomatoloģisko jābrauc?

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

iešu pie dr.Sietnieka uz konsultaciju

Kapecite

Man salīdzinoši nesen uzlika keramikas e max venīrus (6 priekšzobiem) un keramikas e max kroņus ( 4 sānu zobiem), kopā atjaunojot 10 zobus smaida daļā. Darbs sanācis izcili, esmu ļoti apmierināta. Darbiņu paveica dr. Viktorija Sēja un dr. Ieva Ivana zobārstniecībā Smaida Līnijā. Pirms venīru klājuma uz priekšzobiem bija jau savu nokalpojis kompozīta pārklājums. Ja kādai interesē Pirms un Pēc bildīte, var uzrakstīt man privāti - padalīšos.

prince
Ļoti labprāt redzētu pirms un pēc bildītes.

Apakšā neko nedariji?

prince
labprat redzetu pirms un pec foti

Papildināts 28.04.2021 19:37:

prince

un cik izmaksaja?

Kapriza

prince
Atauutiet man luudzu arii.

Papildināts 28.04.2021 21:02:

prince
Man viirs lika veniirus pie Viktorijas Sējas. Rezultaats arii ir perfekts.

Kapriza
Kapecite
Marcie
Atbildēju jums visām

Avene77

prince
es arī labprāt bildes redzētu, man tieši šai klīnikā tāds darbiņš drīzumā plānots.

Grietina1

D'Amelie
ļoti skaisti pēc! Apakšā gan cītīgi strādāts, tad tiešām tik to kapi.

Papildināts 13.06.2021 23:36:

prince
Atsūti man lūdzu arī foto.

Es arī sapņoju par balināšanu. Zobārste maniem jūtigajiem un vēl drusku atkāpusies smagana dažiem, neļauj pat domāt par balināšanu. Varbūt venīri būtu opcija

Man augšā 2 priekšzobiem ir kroņi, ļoti labi. TTik traki jautri bija Botāniskajā dārzā gaismas naktī- kad spīdēja tā fluoriscējošā gaisma,kas balto pataisa zilu- mani zobi bija melni un vīrs piebakstīja, lai nesmejos.

Papildināts 13.06.2021 23:49:

Hmm, salasījos šīs temas ietekmē netā par fotobalināšanu, it kā der jūtīgiem zobiem. Jāpatincina dr. vēlreiz.

Kapriza

Cau, esmu at noviileetiem 7 priekseejiem zobiem smaida dalā. Pagaidu zobi 2 nedeelas. Tad lieku venīrus. Apakßu balināšu un vecās plombes nomainiišu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417783