Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

NEW 2021/ MA/SA/ĀG meitenes palīdz viena otrai un kopā iet pretī brīnumam!

RedRose

RedRose

Čau! Izveidoju jaunu grupiņu, jo vecai jau bija limits. Ja arī tevi ir skārusi šī smagā pieredze, DROŠI esi gaidīta mūsu bariņā! Kopā mēs sagaidīsim brīnumu, jo viņa taču nāk maziem solīšiem

SA - Spontānais aborts ir grūtniecības dabīga izbeigšanās, kad augļa attīstība apstājas un notiek dabīga augļa izstumšana no dzemdes.

MA - praksē ar šo saīsinājumu saprot dažādas definīcijas:
- "missed abortion" (nenoticis aborts), kad augļa attīstība ir apstājusies, bet tas dabīgi netiek izvadīts no dzemdes, tādēļ aborts tiek izdarīts ķirurģiski (tiek veikta abrāzija - tīrīšana) vai ķīmiski;
- medicīniskais (mākslīgais) aborts, tas arī tiek izdarīts ķirurģiski vai ķīmiski. Legāli mākslīgo abortu drīkst izdarīt līdz 12. nedēļai, bet izvarošanas vai smagu medicīnisku komplikāciju gadījumā, ja apdraudēta mātes vai bērna dzīvība un veselība, līdz 22. nedēļai. Ja mazais ir ar neārstējamiem ģenētiskiem defektiem vai tik slims, ka, iespējams, neizdzīvos, tad arī ir nepieciešams medicīniskais aborts vai mākslīgās dzemdības (atkarībā no grūtniecības laika).

ĀG - Ārpusdzemdes grūtniecība.

Mīļās meitenes! Turpinām savas sarunas šeit. Lai katra no mums sagaida to piepildījumu un Laimi dzīvē, ko tik ļoti gaida un ticu, ka sagaidīs!

RedRose

Sveikas meitenes! Izveidoju grupiņu jaunai limits, bet tā arī nepamanīju kad būtu atvērta jauna tēma vaļā.

Man vakar bija pārstrigums, cik laiks ātri iet! Pēdējo reizi, kad biju pie ginekologa, izrakstīja katru mēnesi, līdz maijam, dzert zāles. Adminstratores man visus iepakojumus uzreiz arī iedeva, lai nav katru mēnesi jāiet un jāpērk. Vakar paņēmu pēdējo plāksnīti ar zālēm! Es biju pārsteigta! Tagad ar nepacietību gaidu pašu maija sākumu, lai ietu uz vizīti pie ginekologa. Redzēšu, ko teiks. Varbūt iepriecinās, ka viss ir labi un var plānot jaunu grūtniecību. Tāda ir mana cerība. Drusku gan nomāc doma, ka 9 mēnešus pēc ķeizara tomēr neatļaus jaunas grūtniecības plānošanu.

RedRose

Laiks tiešām ātri iet. 5 mēneši jau pagājuši kopš kļuvām par Eņģeļbērniņa vecākiem.Ir palicis mazliet vieglāk, bet tas tukšums joprojām ir iekšā. Grūtāk bija ap laiku kad pienāca noteiktais dzemdību datums.

Papildināts 02.04.2021 13:30:

SarkanaaPeonija
Varbūt skatīsies pēc rētas un pārējā stāvokļa un dos jums zaļo gaismu

RedRose
Es arī ceru, ka skatīsies pēc rētas un pārējā stāvokļa, nevis strikti vajadzēs to laiku gaidīt.

Jā, ar katru dienu ir vieglāk, bet nekur domas par Eņģeļbērniņu nepazūd, ik pa laikam ataust atmiņā un domāju, cik mēneši tagad būtu.

Sveikas!

Šodien piereģistrējos, jo nu ir arī man vajadzība lūgt cāltautu dalīties pieredzē.

Tagad pēc mr ir 9.nedēļa. Pie dakteres priecīga aizdevos trešdien, tad bija 8.nedēļa, viņa apskata un saka, ka dzemde esot pārāk maza. Ja arī esmu stāvoklī, tad pats sākums, ovulācija varot būt aizkavējusies. Dakterei nav kabineta usg aparāta. Liek pēc šīm brīvdienām, ja nav sākušās mēnešreizes, uztaisīt vēlreiz grūtniecības testu. Tests trešdien pa dienu rāda skaidras 2 strīpīņas.

Vakar no rīta bija brūna smērēšanās, domāju, ka nu sākas spontānais, skraidu uz tualeti, liekas, ka asiņošana sāksies, bet nekā. Tad vakarā neliela smērēšanās. Nekā sarkana. Šorīt no rīta nedaudz, apm 1-2 cm2 paketē brūngana smērēšanās, Nomainu paketi, pa dienu nedaudz gaišāka, bet ar nedaudz.

Es nezinu ko man gaidīt. Vai šis ir spontānā sākums? Neesmu no Rīgas, nekad neesmu speciāli gājusi un nodevusi hcg un pg, ko te bieži piemin, jo iepriekšējās grūtniecībās iztiku ar rutīnas analīzēm, nav mums arī prakse zvanīt personīgi savai ginekoloģei un jautāt par neskaidrībām.

Vai ir jēga nodot otrdien hcg un pg? Mana vienīgā pazīme bija jūtīgas krūtis, ne sliktas dūšas, ne jutība uz ēdiena smakām. Bet kreisās puses vēdera un muguras vilkšana bija it kā visu laiku un arī tagad ir.

Mēnešreizes pēdējās bija februāra sākumā, martā nebija pat smērēšanās, tad taisīju testu, nepārprotami pozitīvs, šajās dienās kā reiz it kā būtu jābūt mēnešreizēm, ja nebūtu stāvoklī. Bet ir smērēšanās.

Jana_07

Gundega22
Vai Tu PG/ HcG jau esi nodevusi? Vajadzètu redzēt dinamiku pēc 2 dienām. Brūnie smērējumi var būt no PG trūkuma, tad vajadzēs lietot papildus. Man pirms SA bija 4 dienas brūnie smērējumi un tad asinis, bet katrai tas individuāli, dažas asińo, bet grūtniecība progresē

Papildināts 04.04.2021 18:41:

Gundega22
Un bieži šādi smērējas tieši uz MR dienu. Noteikti otrdien nodot HCG/PG. Es vēl pirms SA pēc maza HCG redzēju, ka nav labi

Jasmiins

Gundega22
Teiksu, ko esmu teikusi daudzam citam- maini dakteri. Usg aparats ginekologa kabineta nav nekada ekstra vai retums, bet pamatlieta. Ja tev jau 9. nedela, butu jaredz, vai auglis dzemde. Tfu tfu tfu, ja nu sitadas gaidisanas un "nu sataisit varbut atkartotu testu" del izradisies, ka ir noveloti nokerta arpusdzemdes grutnieciba? Bet visadi citadi, protams, ceram, ka OV bija velak, viss bus labi un veiksmigi utt. Bet nu tomer veseliba pirmaja vieta- analizes un usg.

RedRose

Gundega22
Man ir bijusi ik pa brīdim smērēšanas līdz kādai 15, 16 nedēļai apmēram. Viss bija kārtībā lika dzert vitamīnus laikam C skaitās, vnk neatceros to nosaukumus. Es domāju kad tev jāmeklē cits ginekologs un USG jātaisa kaut vai pa maksu, ja ir tāda iespēja .Tad arī zināsi kas pa vainu.

Papildināts 05.04.2021 18:38:

Bet ginekologei bija jānozīmē jau 1 USG lai pārbaudītu vai auglīts ir dzemdē piestiprinājies.

Šodien bija riktīga vēdera vilkšana, sen tā nav bijis, paketē - kā kārtīgas mēnešreizes, pret sāpēm pat viena tablete nepalīdzēja, vajadzēja vairāk. Laikam jau SA un viss beidzies. Nenodošu nekādas analīzes rīt. Man 2 testi bija nepārprotami pozitīvi, ginekoloģe apskatē bija tomēr vairāk par to, ka neesmu stāvoklī. Man šī tāda pirmā pieredze, laikam zemapziņa juta, ka kaut ka ne tā, jo, ja pirmajā grūtniecībā es lasīju cālī tikai labo pieredzi vai kā risināt šādas tādas problēmas, tad tagad sevi pieķēru pie domas, ka jau atkal lasu par citu negatīvo pieredzi.

Es nesaprotu - varbūt man bija tā ķīmiskā grūtniecība? Ja nē, tad vai tagad man būtu jāiet un jāatrādās pēc spontānā vai viss iztīrījies?

Bet nu, sajūta, ka es biju tomēr stāvoklī. Nedzeram, nesmēķējam, ēdam plus,mīnus normāli. Es pat nevainoju īsti nevienu, labi, ka tas tomēr agrā laikā, man pirmo reizi. Varbūt pie vainas tas pg, kurš, iespējams, kritās un vatbūt vajadzēja tikai pacelt ar zālēm.

Ir kāda bijusi pārbaudīt kadus hormonus, manējā ginekoloģe nereaģēja, kad teicu, ka man mazas mēnešreizes, nu tādas knapas. Varbūt tas pie vainas? Kaut kādi hormoni? Vai ģimenes ārsts arī var nosūtīt uz hormonu analīzēm?

Vai varbūt vienkārši jāmaina ginekologs, padomā ir viena, bet ne valsts, privātā, maksā smuki, bet viņa ir ieinteresēta ne tikai tāpēc, ka maksā, bet tada bija arī tad, kad strādāja valsts poliklīnikā.

Papildināts 05.04.2021 19:24:

Paldies, ka atsaucēties!

Papildināts 05.04.2021 19:24:

*atsaucāties

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417797