Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

NEW 2021/ MA/SA/ĀG meitenes palīdz viena otrai un kopā iet pretī brīnumam!

RedRose

Jasmiins

Gundega22
Jap, maini arstu. Analizes un usg. Nav verts sadi zilet, jo tomer runa ir par tavu veselibu. Ja ir apdrosinasana, tad vispar problemam nav jabut. Ja nav, un ir grutak ar naudinam sobrid, jamekle kads labs valsts apmaksats specialists. Tepat cali ir ginekologu temas, iemet savu kriterijus tur, un mazums atradisi isto

Lai atra atkopsanas un lai izdodas tikt skaidriba, kas tas bija, un ka lai viss izdodas nakamreiz!


Jana_07

Gundega22
Man pēc SA vajadzēja gan USG taisīt ( sanāca nākamajā dienā pēc SA, tas nekas, ka asiņoja), gan HCG pārbaudīt, lai redzētu, ka samazinās, un vēl pēc mēneša USG, lai vēlreiz pārliecinātos, ka viss tīrs. Tiešām, maini ārsti, jo ar tādu tikpat kā bez ārstes

Jana_07

Es tik priecīga pirmajā vizīte ierados, un tad, kad pateica, ka dzemde esot vispār maza, tas mani tik ļoti nošokēja, ka nepajautāju vai gadījumā, ja tās mēnešreizes sākas, vai man jādodas atrādīties.

Vai pie SA jābūt lielākai asiņošanai kā pie parastām mēnešreizēm? Kā ar sāpēm? Man šobrīd ik pa brīdim tadas krampjainas. Vakarā pēc tablešu iedzeršanas bija pārgājušas, tagad agri no rīta atkal sākās. Pēc bērnu piedzimšanas man lielās mēnešreižu sāpes praktiski bija beigušās.

Jana_07

Gundega22
Man SA bija 6,5 ned. Parasti jā, MR ir spècīgākas, īpaši pirmā diena, un garākas, man ap 7 dienām bija. Sāpes atkarībā no termiņa un individuāli, man bija kā pie parastajā MR.


Sveikas. Esmu slimnìcà ar AG. Izszèru zāles nu tad gaidu rezultātu. Kādas jums ir bijušas blaknes šīm zālēm, kāds atkopšanaa periods, kā ar nākamām grūtniecībām?

Makonis2
Sveika! Kā pagāja vakardien? Vai ar zālēm izdevās iztīrīt? Cik nedēļas bija? Izturību, viss labākais vēl priekšā

Sveikas! Man ir jautājums meitenēm, kuram bijis MA. Es arī to piedzīvoju šonedēļ. Man tīrija ar tabletēm, tad bij abrāzija. Mani uztrauc tas, ka man ir durošas sāpes apmēram tur, kur olnīca. Viņas bija pāris dienas pirms konstatēja MA, es staigāju un man iesāpējās, bet pēc tam pārgāja. Pēc dakteres teikta, grūtniecības pastāšanās arī sakrīt ar to laiku. Varbūt, kada no jums ir ar ko līdzīgu sastapusies.

Papildināts 16.04.2021 21:19:

Man tagad tāda doma, vai tas nav kāds iekaisums.

Mollija1987
To vai zales palīdzēja zinašu otrdien tik. Es biju domājusi ka viss sāks tīrīties, bet daktere pateica ka tas viss olvadā pārveršās par hematomu un uzsuksies ar laiku. Tik no dzemdes ar laiku sāks noārdīties slānis.

Papildināts 17.04.2021 09:15:

Mollija1987
Bija 5 nedēļas

Papildināts 17.04.2021 09:16:

Velkošas sāpes kustotos, tà it kā presi esmu parkačājusi.

Nākamo piektdien vizīte pie ginekologa - bija noteikts termiņš, konkrēts laiks, kad jāatrādās, izrakstītās zāles beidzās. Būs pagājuši 9 mēneši pēc neveiksmīgās grūtniecības. Turu cieši īkšķus, lai ārsts dod zaļo gaismu! Kaut diezgan nereāli pēc ķeizara... bet tomēr! Varbūt spīd kāda gaismiņa!


RedRose

SarkanaaPeonija
Cerams kad dos zaļo gaismu un varēsiet atsākt censonēt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417797