Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

NEW 2021/ MA/SA/ĀG meitenes palīdz viena otrai un kopā iet pretī brīnumam!

RedRose

Bebisbus

Arī diemžel pievienojos jūsu klubiņam..

21.04 konstateja ka mazajam nepukst sirsnina un ir pārstājis attîstīties. Piekritu , lai viss dabiski iztīras, lai atrak varam sākt no jauna. 23.04 viss iztirijas, liela daļa. Pirms paradijas sāpes, nu škita kaut kas lidzīhs dzemdibam, lai gan neesmu nekad dzemdejusi. Vel skaidrosim apmeram kāpec, bet nu nebija kaut kas kā nākas un viss. Šajās dienas izlasīju visu internetu,izraudāju savas un svešu sieviešu sāpes.. tas ir kas drausmīgi neticami sāpīgs, kam mus likten liek iet cauri.. līdzjūtība visām, lai izdodas palaist un tikt iespējami drīz pie rokās turamies un veseliem bērniņiem !!!

Vakar biju slimnica, pamodinaja nenormalas sapes.. dakteri saka ka viss ok, viss smuki attirijies, ieteica menesi nogaidit, tad vares atsakt.Bet sapes vel šodien ir. Slimnica teica ka iespejams no pukcijas, kas bija februara vidu. Redzes ko rīt klinika dakters teiks.

Patreiz velos lai pāriet sapes, lai viss smuks un atrak paiet laiks un var meginat atkal.

Papildināts 27.04.2021 15:34:

Bija apmēram 8/9 nedeļas.

RedRose

Bebisbus
Ļoti žēl kad kādam nākas piedzīvot zaudējumu izturibu tev

Prieciņš! Labas ziņas no ārsta, ka viss ir smuki sadzijis! Augustā varam sākt plānot bebi. Nākamreiz vizīte pie ārsta ar divām svītriņām testā Salīdzinot ar to laiku, kas jau ir bijis jāgaida, TIKAI 3 mēneši!

SarkanaaPeonija
Tiešām lieliski jaunumi tev.

Es piedzīvoju MA oktobrī. Cikls atsakās jau nākamajā mēnesī, un daktere arī teica, ka droši var sākt censonēt. Bet, nu mums kaut kā tā lieta kustas ļoti lēnām uz priekšu. Draugs nevēlas šādas lietas speciāliplānot, un iespringt.

Papildināts 30.04.2021 20:52:

Pāris mēnešus milejamies bez izsargāšanās, un pēdējo reizi šķiet, pat diez gan tuvu ovulācijas datumam,lai gan katra aplikacija radīja savu datumu, un sajūtas bija līdzīgas kā vienā tā otrā datumā.

Man jau liekas, ka tomēr šādas lietas vajadzētu kaut nedaudz japaplanot..

Kādas ir jūsu domas?

KristineZ
Es pati iepriekšējā reizē tikai uzmetu aci kalendāram, bet neko neplānoju. Kaut kā viss ļoti ātri un vienkārši sanāca. Tagad nezinu kā būs. Gan jau arī tīri uzmetīšu aci kalendāram, bet, lai viss notiek kā notiek.

SarkanaaPeonija
Man atkal šķiet, ka cikls mazliet mainījies kopš MA. Protams, MR kavēšanās 2-3 dienas nav nekas, to varu norakstīt arī uz stresa pamata. Interesanti, ka arī asiņošana ierasto 5-6 dienu vieta 3-4 dienas.

Pirmo reizi arī tā tik vien uzmetu aci interneta ovulācijas kalendāram. Toreiz kaut kā sakrita TĀS dienas, un arī bija.. Tikai beidzās ar MA. Varbūt mazāk jādomā.. bet par cik vēl nav neviens bēbītis un 30.dzimsanas diena klauvē pie durvīm, iespējams pa daudz stresoju un skaitu īstas dienas.

mazaa2014

Sveikas! Nu ko, februārī biju atkal stāvoklī, bet diemžēl piedzīvoju Missed 8ned (bērniņš atbilda 6ned ar ļoti neritmisku sirds darbību). It kā ar dakteri nolēmām ļāvām visam iztīrīties dabīgi, bet beigās asiņošana sākās nekontrolējama, nokļuvu slimnīcā, veica tìrìšanu. Tagad gan ņemsim pauzi līdz rudenim. Žēl, ka pëdējā laikā bija jāiziet tādiem murgiem cauri.

Papildināts 30.04.2021 23:47:

Iespējams pa ātru uzsākām visu pēc aborta, kas bija novembra beigās.

RedRose

mazaa2014
Cik žēl kad nācās pārdzīvot ko tādu atkal

Papildināts 01.05.2021 04:00:

Man arī bija iestājusies grūtniecība testi pozitīvi, HCG virs 5,bet diemžēl ar nedēļas kavēšanos atnāca MR. Cik saprotu notika bioķīmiskā grūtniecība. Te arī nesen posts bija ar tādu pašu problēmu.

Papildināts 01.05.2021 04:03:

Maijā iešu pie ginekoloģes, lai visu kārtīgi pārbauda un nosūta uz analīzēm. Ar šādiem rezultātiem jau atmetas domas par grūtniecību.

Papildināts 01.05.2021 04:05:

SarkanaaPeonija
Cik foršas ziņas

Jasmiins

mazaa2014
Sveika! Man loti, loti zel, ka tev jaiet kaut kam tadam cauri. Ka atkartoti viss beidzas. Es loti ceru, ka ta ir vienkarsi nelaimiga sakritiba, un ka nav nekadu problemu, lai nakama grutnieciba butu gluda un veiksmiga. Turaties, varbut tiesam nedaudz jaatpusas, jaizbauda vasara. Lai viss ir labi!

mazaa2014
Ticu, ka nav viegli ko tādu piedzīvot 2x.

Cik saprotu, tad tev ir skaidrojums, kādēļ notika MA,un tas ir labi, jo tad var izdarīt secinājumus. Paziņas jau pēc otrās neveiksmīgas GR veica izmeklējumus, un atrada atbildes. Rezultātā, novembrī tika pie veselīga bēbīša.

Mana daktere teica, ka nogaidīšanu rekomendē vairāk no psiholoģiskā aspekta, neesot plaši pētījumi par to, ka nogaidot viss izdosies.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417797