Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

NEW 2021/ MA/SA/ĀG meitenes palīdz viena otrai un kopā iet pretī brīnumam!

RedRose

Jana_07

evuciiis
Tad Tev vecums noteikti nav pie vainas, bet es noteikti ieteiktu vīrietim uztaisīt kaut parasto SG, mūsdienu vīrietim bieži ir problēmas ar to. Spermu var nodot jebkurā reproduktoloģijas klinikā. Ja kautrējas var mājas savākt un ātri uz Gulbi nogadāt (bet tikai dažas filiāles veic SG). Spermas kvalitāte tieši var ietekmēt MA. Man diemžēl izskatās, ka visi 3 gadījumi dažādu - 1."tā gadās", droši vien generikai dēļ, 2. saslimi ar kovidu vienlaicīgi ar grūtniecību

Papildināts 28.03.2023 09:03:

3. dzemdes kakla nepietiekamīva vai infekcija, īsti nav zinams

Jana_07
Šobrīd cītīgi gaidu ģenētiķa zvanu. Noteikti pēc tā, ko saņemsim, spriedīsim par nākamajiem soļiem.

Sirsnīgs pladies Tev par informāciju un dalīšanos savā pieredzē...

Reizēm šķeit tik dīvaini... kā tik ļoti var nebūt atbildes uz jautājumiem. Un kā pēkšņi dzīve var mainīties.

Jana_07

evuciiis
Jā, kad pati esmu tam visam gājusi cauri un pēc tam daudz guglēju, esmu pārsteigta, cik daudz medicīnā nezināmā. Ja ir daudz naudas un ļoti zinošs ārsts, vēlams no reproduktoloģijas klīnikas, tad var veikt 100 analīzes un pat tad, tie būs pieņēmumi, nav fakts, ka kaut ko atradīs.

Zaurs

Pēc blāvās pozitīvās strīpiņas steidzu taisīt HCG. Pēc 2 dienām vēlreiz, bet pieaugums tikai no 40 uz 47. Tapa skaidrs, ka viss cauri jau tik ātri.

Daktere apstiprināja, izrakstā-MA.

Šeit uzzināju par ķīmiskajām grūtniecībām, vai tā ir tas pats MA? 4W4D.

Tagad smērēšanās 4 dienas,nevaru saprast, vai man jāgaida MR tipa asiņošana vai vienkārši tagad būs tāda ilga ķēpa?

No stresa dakterei neko daudz nepajautāju.

evuciiis

Zaurs
Man sanāca otro bērniņu zaudēt nedēļu vēlāk kā Tev! Arī pati noķēru ar hcg šo momentu - nepieauga vairs, kā gribētos!

Sāka pēc kāda laika nedaudz smērēties un tad pēc pāris dienām bija asiņošana spēcīgāka kā ierasts! Tik mazā laiciņā tiku bez zālēm galā! Tik negāju baigi nekur , jo brīžiem bija diez gan strauja tā tecēšana!

Papildināts 06.04.2023 22:39:

Ķīmiskā laikam nav tas pats! Bet to citas meitenes labāk spēs pateikt! Pati neesmu ar šo saskārusies!

deleyla

Zaurs
Ķīmiskā nav tas pats MA.kimiska ir gr kas netiek īsti konstateta usg jo beidzas līdz 5 nedēļām

Papildināts 07.04.2023 08:04:

Man pašai ķīmiskā arī bija 4w4d vnk sākas MR .ar 4 dienu novēlošanos

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Jana_07

Zaurs
man liekas, ka Tev tomēr ķīmiska (bioķīmiska) grūtniecība bija, tā ir tāda grūtniecība, kas netiek līdz usg, bet usg kaut ko redz tikai no hcg 1000. Droši vien daktere neiedziļinājās niansēs

Papildināts 07.04.2023 11:25:

Zaurs
Tev jāgaida MR, iespējams būs spēcīgākas nekā parasti, kaut gan pie tik neliela hcg varbūt būs kā parasti

Zaurs

Nu jā, USG kaut kādu burbuli tur tik rādīja.

Sākās tādas kā spēcīgākas MR, psiholoģiski arī jūtos labāk.

Tikai skaidrs, ka sagaidot nākošās pozitīvās strīpiņas, satraukums un bailes būs lielākas .

leilei

Vai šī grupiņa vēl ir aktīva?

Papildināts 16.09.2023 17:50:

Vai ir kāda jaunāka?

Papildināts 16.09.2023 17:51:

Laikam atradu, kaut kā šo pirmo ieraudzīju

Papildināts 16.09.2023 17:56:

Nē, tas laikam tikai par mākslīgo apaugļošanu. Es gaidu spontāno abortu, skan dīvaini, bet, lai gan daktere neko sliktu pirmajā vizītē neteica, varēja pat dzirdēt sirdsdarbību 6.ned., jālieto zāles, jo zems pg, bet problēma ir tā, ka hcg ir zēns un nu galīgi neaug, tāpēc gatavojos tam ļaunākajam, emocionāli jūtos pilnīgi sagrauta

deleyla

leilei
Nodot vēlreiz hcg un tad redzes ja joprojām aug nevis dubultojas nekas labs gaidāms nav.tev atceros auga pa 1k kas ir maz

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417797