Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

NEW 2021/ MA/SA/ĀG meitenes palīdz viena otrai un kopā iet pretī brīnumam!

RedRose

leilei

deleyla
Vakardienas analīzēs pa 3 dienām pieaugums bija joprojām niecīgs, kaut kur +600, pg ar zālēm uzcelts, bet man vēl pirmdien jānodod analīzes, nevaru izturēt šito gaidīšanu

evuciiis

leilei
Sveika!

Man ļoti žēl, ka Tev nākas šo piedzīvot! PAt arī noķēru šādu gadījumu pie 2. zaudējuma (2. grūtniecības). Pēc hcg analīzēm sapratu, ka nekas labs nebūs. Izlūdzos ārpus pieraksta USG, kur apstiprināja, ka deformēta augļa oliņa ir un atlika tikai gaidīt, kad sāksies asiņošana, jo arī izmēri neatbilda termiņiem. Grūti bija, bet manā gadījumā nebija ne sirsniņas nekā... vēl zem 1000 hcg šo visu noķēru - sanāk ap 5 ned. Viss iztīrījās un dzīvoju tālāk.

Vistrakāk bija, kad patiešām dzirdi sirsniņu, viss ir lieliski, bet nākamā USG pasaka, ka vairs nepukst sirsniņa. Tad gan neko vairs negaidīju, bet pa taisno ar nosūtījumu uz slimnīcu nākamā dienā, lai liek zālītes un izsauc dzemdes tīrīšanos!

Sveikas, manam mazulītim sirsniņa pārstāja pukstēt 7.nedēļās, veica abrāziju, pēc aptuveni 3.ned būšot analīžu rezultāti. Varbūt variet pastāstīt ko nosaka analīzēs - kādēļ apstājās viss? Pēc abrāzijas nākošajā dienā vairs neasiņoja, nesāpēja nekas. Kad Jūs atsākāt dzimumdzīvi - mēģinājāt tik pie bēbīša un kā veicās?

evuciiis

Vasarina23
Sveika! Ļoti žēl, ka mums šādas lietas jāpiedzīvo... Turies!

Man arī pie pirmā MA 8.ned3d veica abrāziju. Dr. teica, ja emocionāli esmu gatava, varu jau pēc 2 cikliem mēģināt atkal. Bet šisatšķirās starp ārstiem...

Man pēc 4. MA izdevās paņemt materiālu un nodot ivf uz analīzi - tur skatījās, cik sapratu, hromosomu izmaiņas jeb vai ir kāda ģenētiska saslimšana. Mūsu gadījumā bērniņš bija vesels.

Dzimumdzīvi gan atsākām ātrāk.. ja nemaldos, tad pēc 1majām MR.

Sanāk ar hromosomām viss var būt kārtībā, bet sirsniņa tāpat apstājas? Vēl domāju varbūt ietekmē vecums 38 gadi, kā arī ap 6.nedēļu bij darbā jākārto fiziskā ieskaite ko veicu saudzīgi, jo daktere teica ka var saudzīgi veikt visu... kautgan nevilka vēderu, nesāpēja nekas un nebij izdalījumu... nevaru rast atbildi. Jāgaida analīzes. Vai tas normāli, ka pēc abrāzijas nav asiņošana? Naktis grūti gulēt.. murgi rādās. Vīrs saka, ka jāpriecājas par diviem brīnišķīgiem bērniņiem kuri muums ir. Mēģinu saņemties un tā darīt... trešo uzskatīšu par sargeņģelīti, kurš būs blakus. 3 gadus mēģinājām tikt pie trešā...bail, ka uzreiz neizdosies pēc MB

evuciiis

Vasarina23
Jā, bērniņš bija ģenētiski vesels, bet tik un tā apstājās sirsniņa. Cenšamies 2 gadus tikt pie pozitīva rezultāta, proti, bērniņa uz rokām. Pagaidām 4 zaudējumi, bet ļoti ceru, ka 5. būs ar priecīgu iznākumu

Pēc abrāzijas var būt, ka neasiņo, jo visu jau Tev mehāniski iztīra ārā. Man tāpat bija - nedaudz tik pasmērējās. Ja tikai ar medikamentiem tīra, tad gan es mēnesi asiņoju visas reizes, bet ne katru dienu bija asiņošana.

4 zaudējumi... tas ir smagi... un paliekot stāvoklī pēc MB vai daktere neliek ievērot gultas režīmu.... es cik saprotu, ka MB var nebūt izskaidrojuma... tā notiek.

Vai ir kàda grupiņa, kur pēc MB dalās kā veicas tikt pie 2 svītriņām.

Jana_07

Vasarina23
Mums grupiņā "grūtniecība ap 40" daudz tādu gadījumu, un notiek pieredzes apmaiņa https://calis.delfi.lv/forums/1095-grutnieciba-40-gados/

Papildināts 29.09.2023 13:50:

Slatos Tev vecums 38, droši pievienojies, mums tur 35-45 gadi dalībniecēm

evuciiis
Neesmu izlasījusi visu saraksti. Domāju apjautāties par to, kādi ir Tavi turpmākie plāni attiecībā un medicīnisko apaugļošanu?

Es pati gatavojos uz savu pirmo FET, kurš būs pirmdien...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417797