Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

NEW 2021/ MA/SA/ĀG meitenes palīdz viena otrai un kopā iet pretī brīnumam!

RedRose

Durošas sāpes kreisajā sānā pēc MA, vai kādai tā bijis?

Vai pēc Misseda lietojāt kādus vitamīnus?

Jana_07

Vasarina23
folskābi turpināju, tad abiem cinku, selēnu, D vitamīnu, Q10

Vasarina23
Pašā MA procesā var sāpēt, vilkt, durt visur pēc kārtas. Pēc tam gan pāriet viss pamazām. Man sāka spiest un durt atkal pēc mēneša - bija folikulārā cista olnīcā. Nu jau pati sākusi uzsūkties.

Es arī turpinu dzert folskābi, kas palika pāri.

Papildināts 04.10.2023 21:30:

Ar dakteri jāsazinas, kad sāksies MR

Meitenes kādai ir bijis līdzīgi?

Hcg nedubultojās kā vajag.

Usg neredzēja dzemdē neko.

Pie/virs olnīcas aizdomīgs veidojums.

Aizdomas par ārpusdzemdes gr.

Hcg rādījums sāka kristies un tagad pēc 48h pa 38 pakāpis uz augšu.

Hcg nodevu vakar no rīta.

Un tad vakardien pēcpusdienā un šodien asiņošana ir vairāk nekā iepriekš bijusi.

Bet kāpēc cipars paliek lielāks nevis samazinās..

Ņemot vērā manu vēsturi, iepriekš ir bijusi ārpusdzemdes gr. Tika ārstēta ar methotrexate, tagad bija plāns, ka ņems ārā olvadu. Pēdējo.

Bet tā kā cipars sāka kristies, likās, ka tomēr pats dabīgi atrisināsies.

Tad nu tagad vairs nezinu ko sagaidīt..

lasmab
Man sākumā dubultojās. Tad pēc metrotreksata vel cēlās bet ne tik stipri un tik uz kautkādu 4-5dienu sāka kristies. 7 dienā pat nebija vel dikti zemu HCG. Pēc izrakstīšanas no slimnīcas vel vajadzēja nodot HCG. Asiņošana man gan jau bija kad cipars vel bija paliels.

Papildināts 25.01.2024 22:45:

Es pēc AG gaju uz olvadu parbaudi un doka pateica ka ar pārbaidi var nedaudz iztīrīt to olvadu. Tā aró bija, grūtniecība iestājās caur slimo olvadu.

Aiga87

Sveikas. Grūtniecība apstājusies pie 7 ned, ārste lika pārtraukt lietot progesteronu. Divas dienas ir pagājušas, bet asiņošana vēl nesākās. Nez cik ilgi gaidīt vai pašai jāsaprot, ka jābrauc uz slimnīcu?

evuciiis

Aiga87
Man pie MA 8ned visas reizes nosūtīja uz slimnīcu, lai ar medikamentiem ierosinātu tīrīšanos.

Kā man dr teica, ka var paiet arī nedēļa un krietni vairāk, kamēr pats sāk viss tīrīties... sevišķi, ja vēl papildus pg lietots.

Man ļoti žēl, ka Tev tā noticis. Izturību!

Aiga87

evuciiis
Paldies. Gribētos, lai ātrāk viss beigtos. Usg laikā viņa teica, ka tur izskatās jau kaut kas uzsūcies, gļotains, bēbi neredzēja. Vizītes laikā šādus jautājumus neiedomājos pajautāt cik ilgi gaidīt. Viņa man nedeva nosūtījumu uz slimnīcu un nekādu prognozi cik ilgi jāgaida. Progesteronu es daudz lietoju- Amelgen x2, plus Lubion.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417797