Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

NEW 2021/ MA/SA/ĀG meitenes palīdz viena otrai un kopā iet pretī brīnumam!

RedRose

mazaa2014

RedRose
Eh, žēl, ka Tev ar tā

Papildināts 01.05.2021 08:52:

Es noteikti ņemu pauzi. Nedrīkstu sev nodarīt pāri. Bet vēl pacīnīšos par otru bērniņu

Papildināts 01.05.2021 09:00:

KristineZ
Nu grūtniecību, ko nācâs pārtraukt novembrī lielā laikā, tur ğenētika nebija pie vainas, bet gan fizisks defekts. Šoreiz vai nu hormoni vainīgi, jo principā kā uzzināju par GR, tā sākās asiņošana/smērējumi, bet hcg auga, tādēļ sirdī jutu, ka nebūs labi, vai nu ğenētika. Mums pašiem kariotipi pārbaudīti, tur viss ok. Bērniņi mums piesakās tikai medicīnisko procesu, tādēļ principā jā, nākošais ir embrijus pārbaudīt, bet nezinu. Šis bija pirmais missed. Kopumā man bijušas 5 grūtniecības - divas bioķīmiskās, pēc kurām atklāja, ka mana imunitāte vnk atgrūž mazuļus, tad meitiņa, enğeļmeitiņa un šis MA. Ceru, ka Dievs dos kādreiz vēl vienu veselu bērniņu. Šobrīd no sirds priecājos, ka esmu mamma un ur ko samīļot, bēdas remdēt

Papildināts 01.05.2021 09:02:

Jasmiins
Jasmiins
Cik saprotu, Tev otrā reize veiksmīga un esi jau pāri pusceļā, vai ne? Prieks par Tevi

RedRose

mazaa2014
Lai izdodas jums tikt pie vēl viena bērniņa

Papildināts 01.05.2021 14:27:

Un cik es uzzināju mūsu eņģelīšus apbedīs jaunajā dvēseļu dārza kas tiek celts Torņkalnā.

KristineZ
Man cikls sakārtojās kā iepriekš. Viss kā pēc pulksteņa. Bet visu šo laiku lietoju zāles. Pirmais mēnesis, kad zāles nav jālieto un līdz pat grūtniecības iestāšanai neko neizrakstīja lietot. Redzēs kā būs bez zālēm. Teica un rādīja, skaidroja USG redzamo, ka viss ļoti labi un ciklam atbilstoši strādā, esmu pilnīgi vesela.

Papildināts 01.05.2021 18:13:

KristineZ
Par gadiem es negribu runāt... man 35, un kontā ir viena neveiksmīga grūtniecība, viss. Nav jau vairs tas vecums, kad var kaut ko gaidīt.

Papildināts 01.05.2021 18:22:

mazaa2014
Ļoti skumji, ka atkārtoti nācās iet cauri tam visam

Ļooti ceru, ka rudenī būsim grūtnieču pulciņā! Būs veseli, iznēsēti bērniņi!

Papildināts 01.05.2021 18:29:

RedRose
Žēl, ka tā. Cieši samīļoju!

Man ir doma tikt kaut kad līdz dvēseļu dārzam vai kaut līdz baznīcai nolikt svecīti. Pirms otrās grūtniecības. Jāpalaiž vaļā meitiņa. Ir daudz, daudz vieglāk kā pašā sākumā, bet domas par meitiņu, un to kā būtu, regulāri uzrodas. Sevišķi, kad darbā ir sliktās dienas.

Jasmiins

mazaa2014
Ja, ta ari ir. Paldies! Paranoja, protams, nepamet, bet tfu tfu tfu, ceram, ka viss bus labi.

Es diezgan skaidru galvu pārdzīvoju to, ka man bija SA. Bet cik lasīju informāciju, tad krita acīs, ka vajag atvadīties. Tad nu nolēmu, ka rakstīšu vēstuli. Es diezgan skaidri varēju iztēloties dzimumu, arī par vārdu ar vīru ātri nolēmām, tāpēc vestulē saucu bernu jau vārdā. Likās, kas ta tur, uzrakstīšu un miers. A nekā. Piesēdos, pirmais teikums uzrakstīts un tad sākās asaru plūdi. Un tā 3 reizes izbimbājos līdz vēstules beigām. Likās, ka palika vieglāk, vēstuli sadedzināju.

Psiholoģiski grūti ir arī tas, ka tik ilgi ir mēģināts tikt pie treša, un tagad tā vnk tas tiek aizskalots podā... Tas man ir visgrūtākais.

Jāiet būs uz USS, ja viss tur būs kartībā, no jūlija varam mēģināt atkal.

Esmu diezgan loģiski domājošs cilvēks, sapotejusies vēl neesmu, drusku māc bažas - ja nu sapotējos un tomēr nevaru tādēļ palikt stāvoklī vairs? Tas mani biedē. Man nu galīgi nav sajūta, ka esmu izauklējusies, es varu skaidri iztēloties kā manā dzīvē ir vēl vismaz viens zīdainis, bet žēl, ka notika tas, kas notika. Man nedaudz pāri 30, laiks ta kā būtu kaut vēl 3 uztaisīt, bet bail no tā, ka atkal var notikt SA.

Bebisbus

Cik ilgi jums bija sāpes lejasdaļa, nezinu kā precīzi nosaukt to daļu? Mokos jau vairākas dienas.. biju gan ar ātrajiem slimnīcā, gan pie gino. Sūkāju tabletes dzemdes savilkšanai, bet sāpes saglabājas. Ir šodien pec nedeļu mokām mazākas, vismaz pa māju varu taisnu muguru pastaigāt, nesaliekusies. Ceru, ka tas vienkarši japacieš un viss.

SarkanaaPeonija
Kad novembrī biju pie ginekologa, teica, ka arī viss smuki, neredz iemeslu kādēļ nevarētu atsākt censonēt. Tīri pati novēroju, ka cikls ir mazliet savādāks. Protams, arī pirms MA vismaz 1x gada novēroju cikla izmaiņas, vai kādu nelielu nobīdi. Vairāk jau par to, ka sajūtas ir spilgtākās, gan ovulācijas laikā, gan pms. Varbūt vienkārši līdz šim tik ļoti nepievērsu uzmanību šim lietām.

mazaa2014

KristineZ
Es kopš dzemdībām ar meitu perfekti varu pateikt, kura cikla fāze man ir. Perfekti mainās izdalījumi. It kā forši, bet tas neļauj atslābt un nedomāt, jo kad pienāk auglīgais laiks, tad uznāk domas, moškaatkal jāmēģina, ja nu. A tā gribas atslēgt prātu. Bet starp citu pēc MA esot visauglīgākais laiks - hormoni sašūpoti, olnīcas trako. It īpaši mazos laikos, tad neuzskatu, ka vajadzētu kaut ko diži gaidīt, bet paļauties uz likteni.

mazaa2014
Nu man bija 6w..

Vairāk jau tas sašupoja mūsu prātus, es iespējams, par daudz iespringstu, bet otra pusīte uzskata, ka nav jāiespringst, un jāmilejas kā pēc pulksteņa, jo tests rāda, ka ir tā pati labākā diena. Man, kas ļoti vēlas lai iestātos GR, tāds viedoklis mazliet aizkaitinaja, jo neesam vairs nekādi 20+, bet no otras puses, varbūt jābeidz stresot. Ja 6.men.laika nebūs rezultātu, sāksim domāt.

RedRose

Man pēc MA cikls palika garāks un pirmās 3 dienas nenormāli stipras pārējās 3 vājākas. Tagad pēc bioķīmiskās grūtniecības cikls bija tas pašas 6 dienas, bet nebija stipras. Un ovulācijas dienas tagad viegli atšķirt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417797