Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

NEW 2021/ MA/SA/ĀG meitenes palīdz viena otrai un kopā iet pretī brīnumam!

RedRose

Meitenes, kā pēc abortiem ar potēšanos pret Covid-19? Vai potējaties? Ko ārsti saka? Vai tas nevar ietekmēt nākamo plānošanu?

RedRose

SarkanaaPeonija
Man ir atkal atgriezusies VD, dažreiz neizturami nāk panikas lēkmes. Es ar vēl joprojām pārdzīvoju par Eņģeļbērniņu. Vēl piedzīvoju bioķīmisko grūtniecību, tagad baidos plānot grūtniecību. Gaidu kad beidzot tiks apbedīts mazulis lai var aizbraukt nolikt ziedus un svecīti

Papildināts 03.06.2021 02:09:

Scandi
Neesmu potējusies un pagaidām to nedarīšu. Kaut kā baidos no tās vakcīnas.

Ostore

RedRose
Man ģimenes ārste iepiteja labu poti - jonson. Nejutu nekko, tik roka sapeja un uzpampusi bij... Protams bernu pēc 2menesi var tik plānot...

Papildināts 03.06.2021 08:40:

Es potejos lai vieglāk slimotu, un ja nu valsts izdomā kādas foršas priekšrocības tiem kas pitejusies

Es arī potējos. Pēc nedēļas gan vēl būs otrā pote. Tas ar domu, ja saķeru Covid, lai nav tik traka slimošana.

Sveikas meitenes! Man ir trakumi..

01.07. bija abrāzija, tīrīšana pēc MA, slimnīcā asiņoja, aizbraucu mājās beidza- īsti vairāk nekas tur nenotika.
pēc 2 dienām uzcēlās temperatūra 38,2.. ļoti nobijos- aizbraucu uz uzņemšanu. Paskatījās mani un jā.. būtu kaut kam vēl jātīrās, bet nenāk ārā. Iedeva vienu Cytotec tableti nosūkāt un braucu mājās gaidīt..

nekas īsti nenotika. Nākamajā dienā atkal 38,2 temperatūra un dodos uz slimnīcu atkal pie cita ginekologa. Tas man iedod 3 Cytotec tabletes, kuras uz nakti jāieliek iekšā un jāgaida.. itkā kaut kas šonakt iznāca , bet nu liekas ka vajadzētu vēl. Šorīt atkal 38,2 temperatūra. (Šodien pēdējā antibiotiku diena..)

Vai kādai ir bijis līdzīgi? Man būs jāiet uz tīrīšanu vai mēģināt vēlreiz uzprasīties vēl uz Cytotec tableti..? Bet šoreiz viņu likt pa dienu, 2 stundas pagulēt un tad iet kustēties..

jo šonakt es liku uz nakti un visu nakti nogulēju.. varbūt par maz kustība un tur tā problēma.
Vai vēl kādai ir bijušas līdzīgas komplikācijas pēc šī?

Cielava85

madsku
Jūtu līdz!

Papildināts 06.07.2021 10:35:

Man daktere bija teikusi vairāk staigat, lai iztīrās, bet bienalga vajadzēja veikt abrāziju.

Susurrins

madsku
Man MA bija maija beigās, jūnija sākumā nokļuvu slimnīcā ar sāpēm, veica abrāziju. Aizbraucu pie gino - viss ok, vēl palicis mazliet, iztīrīsies pats. Ap jāņiem asiņošana pārgāja. Tad sākās atkal, domāju MR. Bet piauga, 11 dienas gāja - melns gar acīm metās, nogurums. Vakar sāka pludot pa kājām, 38 tempt. Tā nu atkal esmu slimnīcā, šodien veica tīrīšanu, dzemde bija pilna ar asinīm. Kāpēc, vakar nevarēja pateikt. Ko tagad teiks un tālàk nezinu....vnk netieku nekādi tam pāri.

Sveikas. Diemzheel no vienas grupinas paarcelos uz sho grupinu. Peedeejaas mr bija 28.maijaa un 13.juunijaa bija tranafeers. Pashlaik situaacija sekojosha ka aarsts saka hcg dinamika paaraak maza un lai metu nost medikamentus. Mazliet baida tas vai nevajag kaadu usg saakumaa lai saprast vai nav aarpusdzemdes gruutnieciiba un tml. Kaadai bijis liidziigi? Un shajaa terminaa kaa notiek tas "attiiriishanaas" process? Kaa meneshreizes viebkarsi vai stipraak?

Jana_07

Hamster777
Noteikti vajag usg, manai draudzenei tikko bija ĀG pēc transfera. Vienīgais, šajā termiņā vēl grūti ieraudzīt, kur tieši embrijs ir ieligzdojies

Sveikas, shodien biju uz usg. No riita saakaas ļoti viegla smeereeshanaas. Daktere izreekinaja ka shodien ir 6 Ned un 5 dienas, auglis protams neatbilst laikam. Paaris stundas veelaak saakaas stipras veedera saapes - gluzhi kas meneshreizeem tikai saapiigaak. Vai tas ir OK prasiit slimiibas lapu vismaz paaris dienaam? Saprotu ka laikam buss vnk stiprākas un sapiigakas reizes, bet labpraat pavadiitu shiia dienas maajaas jo pat nezinu kaa tas viss notiks

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417797