Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

NEW 2021/ MA/SA/ĀG meitenes palīdz viena otrai un kopā iet pretī brīnumam!

RedRose

bettye

Kistante
Nepazīstu tevi (loģiski), bet pēc aprakstītajām izjūtām pilnībā saprotu un attālināti samīļoju!
Lai izdodas atrast iemeslus un ātrāk atsākt procesus!
Man septembrī būs FET. Sanāks, ka 2 mēneši starpā. Slimnīcā gan dakteris teica, ka ideāli būtu jau pēc 3 nedēļām transfērs, bet nu klīnikas tagad atvaļinājumos un man arī gribējās atpūsties, uzkrāt spēkus.
Wow, apskaužu par svaru! Man tādi cipari bija 12. klases beigās..tagad ar visām hormonu "vētrām" ir 60..nevaru arī noturēties neēst. Visu laiku kaut ko prasās.
Mollija1987
Paldies! Es dabīgā ceļā nekādīgi nevaru palikt stāvoklī, diemžēl. Līdz ar to ar dakteri runājām, ka lai vai kādi olvadi, ņemam ārā abus. Abi, protams, bija beigu galā briesmīgi. Kā teica dakteris - izņemam abus, lai vairs nav jāatgriežas slimnīcā pie nākamā IVF procesa.

LizzyV

Jā, man līdzīgas sajūtas, ka tas ir mīnus viens traucēklis transfēram. Tagad atliks tikai pieķeras/nepieķeras faktors. Un superīgi, ka izdevās ar pirmo reizi!! Apsveicu!

Sveiki! Esmu šeit jauniņā un vēlos lūgt padomus, ieteikumus un uzklausīt Jūsu pieredzi, jo pati jau krītu izmisumā.

Līdz šim cenšoties tikt pie bērniņa man ir bijusi ārpusdzemdes grūtniecība un neveiksmīgi 4 FET, kas beigušies ar spontāno abortu ap sesto nedēļu. Pagājušajā gadā man tika pārbaudīti gan olvadi, gan iztīrīta dzemde. Ārsts neko sliktu neredz, saka, ka viss izskatās labi, bet grūtniecības neturās. Uz jautājumiem - kāpēc tā notiek un ko vēl pārbaudīt, kādas papildus analīzes uztaisīt, atbildes nav. Teica tik vien cik - taisa FET kamēr sanāk. Pie šī ārsta eju jau 3 gadus, bet bail arī mainīt citu, jo šķiet, ka atkal viss būs jāsāk no sākuma.

Varbūt lūdzu varam ieteikt, kādas analīdzes, pārbaudes vai ko citu, kas Jums ir palīdzējis. Paldies!

bettye

Kistante kā tev iet? Esi slimnīcā?

Kistante

bettye
Sveika, nu jau mājās tikko. Slimnīcā biju, personāls patīkams jauks, ēdiens īsti needams bet tā jau visas slimnīcās laikam. Gāja man traki, mocījos sāpēs pēc pirmajam 3 tabletēm makstī pēc stundas sāka sāpēt, pretsāpenes iedeva bet nelīdzēja, ejot uz wc atpakaļceļā noģību laikam no sāpēm, pamodos jau pie sistēmas

Papildināts 22.07.2021 16:42:

Asiņoja daudz, un ļoti sāpīgi (negribu baidit kadu vienkarši mana pieredze) vēderu rāva krampjos pereodīski kā pie dzemdībām, reiba galva, pēc tam deva nosūkāt 3 dabletes zem mēles un aiz vaigiem, tad sākās arī asiņošana, nomocījos visu dienu un pusnakti, no rīta vēl vilka vederu bet ciešami

Papildināts 22.07.2021 16:45:

Parbaudija usg, viss nebija 100% iztirijies iedeva vēl zem mēles nosukat bet mazaku devu un palaida majas jo izčīkstēju, rīt jaiet uz vietējo slimnīcu parbaudit vai iztīrījies, tagad vēl velk vederu periodiski bet ciešami. Ceru ka iztīrīsies viss, esot jāvaktē temperatūra

Papildināts 22.07.2021 16:49:

Mendija1
Sveika. Man bija missed pēc FET 6 nedēļa tikko, arste nosūtija tagad uz CD57+CD3-NK-šūnas gulbja labratorija tai lapā zem cipara 7663 bet taisīt var tikai alfā Rīgā līdz 12:00 tās ir kaut kas saistīts ar imunitāti

Papildināts 22.07.2021 17:13:

bettye
Mazliet nesapratu tevi, tev FET būs 2 mēnešī starpā no kā? Un pēc kā būtu ideali FET taisīt pēc 3 nedeļām?

Papildināts 22.07.2021 17:13:

Man nākošo FET atļāva tikai pēc 3 mēnešiem

bettye

Kistante
Jauki, ka esi mājās! Žēl par pieredzi, bet..

Piedod, iespējams nesaprotami izteicos. Man FET sanāks 2 mēnešus pēc olvadu izņemšanas. Ārsts slimnīcā teica, ka ar IVF nevajadzētu ilgi gaidīt pēc laparoskopijas.
Ceru, ka ātri atlabsi!

Kistante

bettye
Paldies. Fiziski jau jūtos labi, morāli gan tizli, tukšums tāds

Papildināts 23.07.2021 08:20:

Šorīt asiņo daudz, vakar pat lieas ka mazāk bija bet tad jau laikam labi, pirmdien iešu atrādīties un tad pēc 2 ned atkal atrādīties. Ja nu kādai intresē tad par slimnīcu man nebija jāmaksā nekas, biju tur vienu diennakti, no otrās dienas 10 euro dienā par stacionāru jamaksā būtu.

Ja viss būs ok tad jau oktobrī būs nākamais transfērs, ilgi negaidīšu

Papildināts 23.07.2021 08:23:

Jūtu līdzi visām kas iet cauri šim vai ir jau izgājušas man tik pirmā reize bet ir meitenes kas mocās vairākas reizes tas ir šausmīgi tieši psiholoģiski

Petunija85

Sveiki meitenes. Es laikam pie jums.

Man diemzel ir partraucis augt HCG, 4 dienas no 920 tikai uz 1232.

Nezinu vai del genetikas vai biezajam asinim, kuram daktere nezkapec nepieversa uzmanibu.

Ta biju sacerejusies un atkal neka. Soreiz ar maksligo procesu, visu, kas varetu traucet atradam un izlabojam bet vienalga neka.

Vel jau lietoju zales un nodosu anlizes pirmdien, bet tad jau drosvien HCG bus kritis...

Tik bedigi....

Kistante

Petunija85
Sveika. Šī grupiņa vispar ir ļoti klusa, meitenes dalās ar savu sāpi uz brīdi un tad cīnās tālāk un pazūd. Es ari iegāju jo pamaniju ka esi ko uzrakstījusi.

Nesatraucies pirms laika, tev vajag tikt uz vizīti pie dakteres lai zinatu konkrēti ka MA, man atklāja pēc vizites kad jau vairs nebija sirdspukstu pēc hcg neskatījās

Petunija85
Nenolaid vēl rokas!

Man šodien skumja diena. Tieši pirms gada beidzās mana grūtniecība.

Ārsts bija nozīmējis, ka ar augustu varu sākt domāt par nākamo grūtniecību, ko pacietīgi gaidīju. Līdz maijam viss bija baigi labi, MR regulāri, varēja visu paredzēt. Jūnijā kaut kas aizgāja šķērsām, par pāris dienām bija garākas. Augustā vispār murgs! 10. dienā zvanīju, lai pie ārsta tiktu, tiku, kad jau 14. dienu bija MR. Nenormāli garas! Ārsts pārbaudīja, viss ok. Izrakstīja zāles, kas tagad jālieto, papildus aizsūtīja uz daudz analīzēm. Izrādās man cukurs nedaudz palielināts (viens rādītājs). Cukuram arī zāles jādzer, papildus vēl turpat klīnikā pierakstīja pie uztura speciālkstes. Paralēli varam strādāt pie bebja. Redzēs, kas un kā būs.

Jana_07

SarkanaaPeonija
Garajām MR iemeslu tā arī neatrada vai tas atī ar cukuru ir saistīts? Tikātri gads paskrēja, atceros Tevi pirms gada. Lai pēc gada ir bēbis uz rokām!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417797