Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pilsētas velo sieviešu

Grietina1

Grietina1

Vai kāda dāma var parekomendēt foršu pilsētas velo - ar kuru modeli esat apmierinātas? Vizuāli bildēs viņi šķiet smagie, līdz veikalam gan neesmu tikusi

Sviestabeka

Man jau gadus 15 lieliski kalpo vislētākais tirgū pirktais ritenis. Nav bijuši nepieciešami nekādi remonti. Pāris reizes sezonā uzpumpēju riepas un tik ripinos. Nu jā, ziemā pa sniegu nebraucu. Neuzskatu, ka ikdienas braukšanai pa pilsētu nepieciešams kaut kas īpašs. Plus mazāks risks, ka nozags.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Cucamonga

Man ir ļoooti vecs Kalkhoff ritenis. Pirkts 1998.gadā Centrāltirgū kā lietots. Pēc modeļa izskatās kā 80-tie vidus. Kalpoja 6 gadus piksētā. Tagad un joprojām laukos. Nekad nav remontēts.
Es apskatītos lietoto velo veikalos, dārgā gala lietotos modeļus.

He-he-he

Grietina1

Papildināts 01.04.2021 09:58:

OK, paldies.

Turpinu meklēt, esmu atdūrusies pret salīdzinoši lētiem 220.lv

Vizuāli šāds ir domāts. Sensenos gluži negribās.

Lapsēns

Šis ir piemērs, kādam jābūt ideālajam sieviešu pilsētas velo: viegls 9,1kg ar visiem dubļu sargiem, gaumīgs, nekā lieka. Ir 3 izmēru izvēle, atkarībā no auguma. Sakarīga specifikācija, kurai var ticēt. Diemžēl pie mums nopirkt nevar. Tie 9kg vispār sapnis. Liels aizmugurējais zobrats, tā ka arī cilvēks gados uzmīs kalnā, nebūs jālec nost. Disku bremzes tāda mūsdienīga ekstra.

Ja man vajadzētu pilsētas velo, ņemtu šo. Es velo pērku uz visiem laikiem, uz ielām un kāpņu telpās neatstāju, principā mainīts ir tikai līdz ar dzīvesveida maiņu, tā ka ir vērts ieguldīt. Brauc svilpodams, līdz nāve jūs šķirs .

Pēdējās izmaiņas: Lapsēns, 01.04.2021 12:07.

Ok, nu šis nebūs tik viegls kā minētais islabaiks, bet arī ne tāds traktors kā visi tie internetveikalu dabas brīnumi par lētākām naudiņām. Un pieejams (pagaidām!!! viss notiek ļoti strauji) tepat Rīgā (uz to kenzelu kaudzi turpat blakus gan labāk neskatīties).

Ja ričuks nekur nebūs jānes, tad ar svaru vēl var mēģināt sadzīvot (kaut braukšana nebūs tik ērta), bet ja tas jāstaipa uz kādu augstāku stāvu, tad visticamāk, ka smags ričuks tur arī stāvēs, jo stiepšana atsitīs visu braukšanas prieku (ir reāli piemēri).

Grietina1

O jā, es jau saprotu,ka lētie nevar būt super druper. Manā gadījumā nav jānes, pietiks ar iedzīšanu garāžā, bet tāpat negribas nejēgā smagu.

Lapsēns
Liels aizmugurējais zobrats, tā ka arī cilvēks gados uzmīs kalnā, nebūs jālec nost

- šis skan kā idille!

gaura

es ņemtu kvalitatīvu + ar ātrumiem rumbā - divi te augstāk minētie forši, bet pārslēdzēji ķēdē. Rumbā tomēr vari bez bažu braukt ar svārkiem, protams, ja tas aktuāli. Mans Raleigh pilsētas ričuks ir ar mani kopš 2006.g.,pa pāris gadi tehnisko uztaisu un viss forši. smags maita, protams, un liels, bet iemanījos paceltu arī daudzstāvenes liftā vadāt.

skaties, lai stūre, ragi nav pārāk mazi, tad nebūs tik stabils stūrējot. ja būs groziņš priekšā, pie tam piekrauts, arī stabilitāte zūd. neņemt tos šausmīgi platos, lielos, kas pludmalei domāti. ātrumus - ar 7 pietiek, 3 būtu pamaz, 18 nav pilsētai īsti vajadzīgi.

ātrumus - ar 7 pietiek, 3 būtu pamaz, 18 nav pilsētai īsti vajadzīgi.
Hmmm... nav gadījies redzēt riteni ar 18 ātrumiem. Ja priekšā ir 3 zobrati, bet aizmugurē 6, tad sareizinot it kā sanāk 18, bet nu dabā tā nav, jo ne visas zobratu kombinācijas ir slēdzamas (piemēram, ne lielo zobratu priekšā ar lielo aizmugurē, tāpat ne abus mazos utt.). Par septiņiem - nu kā to ņem. Manam pilsētniekam ir 7 ātrumi, ar visvieglāko pārnesumu minoties augšā uz tiltu, nākas papūlēties, kamēr ar savu MTB braucu tur svilpodama (pat ne tuvu ar vieglāko pārnesumu). Galvenais jau nav ātrumu skaits, bet gan konkrēto zobratu lielums un attiecība (pārnesums).

Grietina1

Paldies!!Nu jau esmu pārgooglojusies un pārkarsusi, pētot jūsu ieteiktos parametrus un mēginu saprast, cik super labu/dārgu vajag- LIV ap 500-600 e tomēr; teorētiski šis man būs tāds mierīgo braucienu ritenis līdz bodei un pa celiņiem, jo ir MTB meža takām. Un lētu smagu atrī negribās, tadu zelta viduci vajadzētu.

Ar kādiem vēl modelīšiem jums ir pieredze?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417799