Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pilsētas velo sieviešu

Grietina1

Kokakola

Man ir Ferrini Beverly. Man šķiet viegls un stilīgs. Ērts sēdeklis. Pirkts pasen, nezinu, kā tagad ar pieejamību.

Biežāk gan braucu ar MTB Scott, bet uz darbu kleitā vai svārkos ar Beverly.

Grietina1

Kokakola
izskatās prīmā, papētīšu.

Visās malās Romet reklamējas, bet tie tērauda un piedod vēl svaru.

Ss.com labu ķērienu dārgam ritenim nokavēju.

arabiete

Man ir Romet Gazela 4 ! Līdzīgs Kokakola ritenim. Viegli iet, ir viss aprīkojums. Var vakarā izbraukt, labas gaismas. Braucu ar taisnu muguru, tas man būtiski. Mugura ilgstoši braucot ar kalnu riteni, sāp. Ir visi àtrumi, var laiski braukt gan pa pilsētu, gsn sportiskāk uzspiest ārpus. Tiek kalnos augšā, ir braukts pa grantsceļiem, gan meža taciņām. Nemīl smiltis, jo riepas šauras, tas mani neuztrauc. Tikko jaušams mazs kalniņš, tā jau sāk ripot. Ļoti patīk. Linku nemāku ielikt normāla -

Papildināts 03.05.2021 11:09:

https://www.bikko.lv/turisma-velosipedi/velosipeds-romet-gazela-4-2020-white-black/

Papildināts 03.05.2021 11:09:

Skatā!

Lapsēns

arabiete
Nu tam es ticu, ka 17.7 kg smags ritenis no kalna ripo.

arabiete

Lapsēns
Nu nē, ir bijuši kalna riteņi, tā neripo. Daudz jāminās.

A ko jūs sakat par Erenpreiss?

Ziediņa
Pasmags un neadekvāti dārgs, modes brends (ja nu obligāti tādu vajag...), kam jēgu īsti neredzu. Bet nu katram savs.

Papildināts 04.05.2021 11:50:

Romet Gazela 4
Spilgts piemērs, kādam NAV jābūt pilsētas ritenim. Amortiņdakša - uhh, nu ir mums ar asfaltu pilsētā problēmas, bet nu ne jau tik trakas, lai amortizators prasītos. Diskbremzes arī ir diskutabla lieta (manuprāt, pilsētniekam nav nepieciešama). Tas viss kopā ar tām jauki izliektajām kanalizācijas trubām, ko viņi tur sauc par rāmi, un vēl šo to arī saveido to pasakaino 17,7 kg smagsvaru, ar kuru tiešām labāk braukt tikai no kalna uz leju.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417799