Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

velo izmēri

saldejumps

Meklēju sev jaunu mtb velo un konstatēju, ka visiem velosipēdiem ar karbona rāmi ir tikai 29 izmēra riepas? Ar mazākām riepām ir tikai parastie riteņi. Kāpēc tā? Vai arī skatos nepareizos velo veikalus?


MioMioMio

Par šo jomu neko daudz nezinu, bet zinu, ka šobrīd gan velosipēdi, gan rezerves daļas ir diezgan izķerti. Attiecīgi var būt, ka tev nekas tajās kategorijās neatrodas, jo šobrīd nav, nevis kopumā neeksistē. Droši vien labāk kādam veikalam uzjautāt.

Mēmais

saldejumps
Kur tad tu nez biji iegājs'?

Te ir 26".

Mēmais
Diemžēl tiem nav karbona, bet cita materiāla rāmis.


Mēmais

ak karbona vajag.

Jābrauc uz amēriku.

saldejumps
Tendence šobrīd ir tāda, ka 26" ričuki vairāk pozicionējas kā bērnu/pusaudžu ričuki, pieaugušie vairāk orientējas uz 29". Un, kā jau te teica, labie ričuki (neatkarīgi no ratu un rāmju izmēriem) patlaban ir izķerti, rets kas kur palicis pāri. Painteresējies veloveikalos, varbūt tiek veidotas rindas uz pieteikumiem (bērnu ričukiem tā ir, vismaz šur tur, par lielajiem tagad nav bijusi interese).

Lapsēns

saldejumps

26" ričuki no karbona bija pieejami laikos, kad ar tiem pārsvarā brauca pieaugušie. Pusaudžu izmēru labi aprīkoti 26" bija retums. Pēc tam parādījās 27,5" un 29", labie 26" pamazām izzuda. Tagad lielākais pieprasījums ričukiem ir 29", attiecīgi labi aprīkoti 27,5" arī paliek retums. Tā ka novērojums ir pareizs, + vēl Covidkrīzes deficīts uz visu. Cerība nopirkt lietotu vai meklēt ārzemju veikalos vai likt kopā pašiem. Un karbona rāmis vēl nav noteicošais faktors, lai ričuks būtu gana konkurētspējīgs, jo bija vesela rinda ar slikti aprīkotiem karbona ričukiem, lai cena nav kosmoss. Lētāka, smagāka amortiņdakša, rati, pārslēdzēji utt.

Pēdējās izmaiņas: Lapsēns, 06.04.2021 16:54.

teite

Veikali tukši, lietotie iet uz urrā. Nupat dienas laikā 4 dažādus bērnu uz pusaudžu velo notirgoju, tiesa, par adekvātu cenu, pa dārgo kā stāvēja pirms tam, tā palika daži. Tā ka lietotos katru dienu jāvaktē vai kas jauns un ņemams neparādās.


Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417803