Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Asins stīdziņa un šķidrs vēders

SantaUna

sveikas, man mazulei, 4 mēn un nedēļa, pāris dienas šķidrāks vēders - neteiktu kad caureja, bet 'biezāk un šķidrāk! Arī gļota ir - ne visās kakās - periodiski!

Vienu reizi konstatēju asins stīdziņas - uz kaku apmēram 1kvadrātcentimetrs!

MAZULE ĒD TIKAI UN VIENĪGI MAISĪJUMU! vnk visa informācija ko meklēju attiecināma uz krūts bērniem, pilnīgi bezizejā dzen tas, tāda sajūta kad tās mammas kuras baro ar maisījumu vnk neko nekomentē, neraksta, tāpat arī ārstu komentāri 99% vienmēr par krūts bērniem! žēl, bet fakts!

Tātad, konstatējusi stīdziņas - nekavējoties dodos pie ārsta (norādu, kad dzīvojam ārpus Latvijas). Mums pasaka - viss normāli, viena reize nekas - dzerat ūdeni! Punkts!

Iesakiet, ko labāk darīt, kā darīt! un no kā tas varētu būt!


Zilspukuzirnis

Par stīdziņām nezinu, bet gļotas varētu būt arī no ziepēm, piemēram, ja esi likusi bērniņu vannā un viņš/a norijis kādu daudzumu ziepjaina ūdens. Nu tas vienkārši var gadīties.

Papildināts 02.04.2021 15:16:

Tev bērns normāli pieņemas svarā, ir omulīgs, neatvemj maisījumu?

Protams, vēl varētu domāt par kādu alerģiju vai nepanesamibu, bet, ja bērns dzīvojās un jūtas ok, lielu problēmu nav, tad nav pamata uztraukumam.

Bija pirmajos mēnešos neliels svara pieaugums! Piedzima 4040, izrakstīja 3850, bet uz 4.03. 5960, tagad neesas svērušās - bet šķiet virs 6 kg ir - vecmāte saka pieaugums ok!

omulīgta, dzīvojas, aktīvi veļās, jau izrāda iniacitīvu par šļūkšanu uz priekšu!

Ja tā tikai viena reize, tad uztraukumam nav pamata. Ja atkārtojas, tad noteikti vjadzētu pakonsultēties ar vēl kādu pediatru. Varbūt maisījums nav īstais? Bērns aug un attīstās, mainās arī zarnu trakts. Es padotu kādu probiotiķi, kā Liveo drops, jo tie neko sliktu nevar nodarīt, tikai uzlabot zarnu mikrofloru.


Kādu maisījumu ēd?

Manējai tā bija no laktozes, kad saku bērt fermentu, pārgāja. Cik bieži vēdera izeja?

Mums bija līdz pat 8x dienā gļotas ar asinīm

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417879