Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Depresija vai kas cits...

mirklis

Jau ilgi jūtos ļoti slikti. Ne veselības ziņā. Drīzāk morāli/garīgi. Jūtos kā lieks piedēklis, kā traucēklis un man nekas neizdodas. Dzīve slīd lejup arvien vairāk un jūtu, ka manis dēļ cieš tuvākie. Bieži aizdomājos par to vai man te ir jābūt un kādēļ. Sāp, ka ar savu eksistenci esmu traucēklis tuvajiem, jo lai arī kā es visu darītu un censtos, pilnīgi nekas neuzlabojas. Ko darīt varbūt kāds zinās pateikt. Esmu centusies meditēt un sazināties ar savu es, bet esmu par dumju laikam, man nav izdevies nekas vairāk kā ieslīgt miegā. Bieži redzu sapņus, kuros notiek kas slikts, bet nu jau es uz to skatos kā tv, kādreiz tie mani biedēja, nu kautkā vienalga. Pamostos un saprotu - kārtējā filma. Nezinu, ko darīt, lai uzlabotu dzīvi, jo viss ko daru, ir kaķim zem astes. Nekam nav jēgas. Tas sāpina un es vienkārši slīgstu depresijā.

Dzeerveniite

mirklis
Ko agrāk darīji, kad juties labi?

Agrāk strādāju. Tagad esmu dīkstāvē. Bet tas neko nemaina. Arī agrāk man bija jācīnās par visu un tāpat daudz kas nepadevās.

Kundalini

depresija ir enerģētisko kanālu disbalanss, palīdz sahadža joga

Lasiet manu blogu

mirklis
Domāju, ka problēma ir finanses. Iespējams atrodoties dīkstāvē nauda mazāk nekā strādājot, bet strādājot arī nebija pietiekami.

un man nekas neizdodas.

Neizdodas atrast jaunu darbu?

Pašlaik daudzi jūk prātā, var to redzēt pēc noziedzības palielināšanās. Tagad krāpnieki uz katra stūra. Var mēģināt domāt kā var nopelnīt internetā, vai vismaz ar interneta palīdzību. Tagad daudzi maina darbības sfēru, lai šajā krīzes laikā izdzīvotu.

teite

mirklis
To tēmu aizslēdzi pilnīgi lieki. Ko esi darījusi lietas labā? Lai uzlabotu finanses un emocionālo stāvokli? Uz sociem ir būts? Saprotu, ka vīra nav? Bērnam alimenti ir? Bērna tēvs vispar neatbalsta? Dīkstāves pabalsts? Bezdarbnieki? Ja darba šobrīd nav, tev jābūt ļoti daudz brīvam laikam kustināt galvu un meklēt izeju. Izeja pie tevīm pati nenāks, tev pie tās jāiet.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Es jau kustinu, cik varu. Bet es strādāju un man tāpat nepietiek nekam ko vajag.

Papildināts 20.05.2021 00:16:

Saku somenes loti loti maza alga bija, jo nesanaca kartigas stundas. Tur bija brivdienas vel pa vidu un vel dikstave. Bet dikstavi luk neizmaksa. Un nepietiek somenes rekiniem.

Papildināts 20.05.2021 00:17:

Cik nopelnu kautkur vel pa brivdiensm, tas aiziet partikai un ta ir maza summa. Es vienkarsi nezinu, ko darit.

mirklis

Teite pareizi visu raksta!

Var vērsties Sociālajā dienestā.

Var meklēt palīdzību pie labdarības organizācijām (iesaku 'Palīdzēsim viens otram', kuriem ir reģionos pārstāvji).

Un var saņemt uzturlīdzekļus no UGF, ja bērnu tēvs nemaksā.

Pēdējās izmaiņas: mea, 20.05.2021 10:50.

teite

mirklis
Klau, atradu vecāku tēmu. Tu vidusskolu mēģināji pabeigt? Tas tev atvērtu vairāk iespējas gan darbā, gan tālākai izglītībai un vispār paplašinātu redzeslauku.

Raksti, ka ir dīkstāve, tad izmanto to laiku, lai meklētu informāciju par sev noderīgo. Internets ir, darbojies! Vnk ir at kaut ko jāsāk. Ļoti labi zinu to stadiju, kad "vissirslikti", bet sāc ar mazumiņu, izdari savā labā 1 mazumiņu un redzēsi, ka tā lieta aiziet. Un nekautrējies lūgt palīdzību te jau pieminētās vietās. Tu tā arī nekur neatbildēji, vai alimentus vismaz saņem vai no uztura fonda vai kā nu viņu tur sauc? Ļoti iesaku sazināties ar Palīdzēsim viens otram, pati reiz īsti pat neticēdama viņiem aizrakstīju pat vienu ģimeni un tā laikam bija 1 diena, kad jau bija pieslēgušies uz pilnu klapi un tieši kompleksi nevis tikai aizvest makaronu paku. Bet arī tā būs. Tikai PATI AIZRAKSTI, ka nepieciešama palīdzība. Ja kautrējies pati, raksti man uz CP, varu kādam no biedrības uzrakstīt, tikai konkrētus datus, vismaz tavu tel. Nr. un adresi kaut aptuvenu lsi viņi saprot, kurš var pieslēgties.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417937