Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

uzlauzts spēļu konts.....

selestine

selestine

bērns spēlē spēlītes un saka,ka vinam uzlauzts konts..bija nopircis speles vai ko tur pa 25 euro,ta nauda pazudusi,kontam esot uzlikts bans uz 30 dienam....vins censas mainit paroles,bet nekas nesnak,saka,ka vins nevar nomainit,jo acimredzot tie,kas uzlauza,to redz ....

epasta vinam atnacis briidnajusm,ka kautkadai tur lietnotnei,skatos,ka ir majas lapa,iespejasm ta,kur vins kautko pirics ir ;piekluve pie berna googles konta....es nemaku sakarigi neko uzrakstit,jo es neko no si visa nesaprotu,bet man ir bail,ka tie,kas uzlauza,ja tiek klat googles kontam avr tikt ari klat bankas datiem...vai iespejams,ja ir kada prpgramma uzlkikta,ka redz ko berns spiez un dara uz ekrana....logiski antiviruss ir tikai kautkads bezmaksas,kas neko nedod

ko sada situacija var darit?

selestine
Bankas kontam pie kartēm atslēdz iespēju veikt maksājumus internetā. Vismaz uz laiku, kamēr saprot, kas noticis.

Papildināts 05.04.2021 07:55:

Un to izdara no citas ierīces.

Katram savs

selestine
Un nomainīt paroli arī googles kontam. Pajautā, vai bērns izmanto normālas paroles. Vismaz 8 simboli, lielie, mazie burti, kāds spec. simbols.

Papildināts 05.04.2021 08:28:

ko sada situacija var darit?
Rakstīt spēles administrācijai?

Kā varētu spēlēt vēl vienu spēli?Es zinu, ka FFXIV ir lielisks.Visiem maniem bērniem tas patīk spēlēt. FFXIV Gil nav tik grūti iegūt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417939