Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Auto braucēji un Jezduni.

Hiāra

Hiāra

Lai nepiesārņotu Fiffas tēmu, var izteikties šeit!

Tiešām braukt ar lēnu ātrumu ir ok? Tiešām,ja ir zīme 100km, Jūs brauksiet ar 70? Un tas skaitās ok? Tad man jājautā,kā viens otrs ticis pie tiesībām,ja nesaprot elementāras lietas?

Papildināts 05.04.2021 15:40:

Nezinu, nedzīvoju tādā lēnbraucēju pasaulē vai tāds lēnbraucēju ceļš

Par tādu pārvērš paši braucēji,kas nesaprot,ka citi brauc,lai paspētu, nevis vilktos un taisītu astes.

Šodien viena dāma pielipusi pie fūres pakaļas, domā,ka baigā drošībā. Neprot palīst uz ceļa vidu un paskatīties vai var vai nevar apdzīt. Taisa tik korķi aiz sevis.

Hiāra
Kur ir zīme 100 nē nu ir, ir zinu... Bet

Zancene

Vai tad kāds teica, ka tevis minētā situācija ir normāla? Atskaitot ziemā, lielā miglā vai praktiski necaurredzamās lietusgāzēs.

Uz šo brīdi, cik zinu, Latvijā max ātrums ir 90km/h.

Es vienmēr braucu tikai ar atļauto ātrumu, atsevišķos gadījumos braucu lënāk, ja laika apstākļi spiež. Un man nekad nav interesējis vai satraucis vai kādam dēļ manis stresā trīc augšlūpa.

Papildināts 05.04.2021 15:44:

Lai paspētu, sataisies laicīgi. Tā joprojām tava problēma.

Hiāra

Felisia
Ir ir. Ziemā 90, vasarā 100.

Protams ziemā,kad ir ledus, sniegs, neviens ar 100km nenesīsies, bet arī normāli nebūtu jāvelkas uz 50, ja ir normālas ziemas riepas.

Esmu braukusi kā pasažieris mašīnā, kuur dāma komsekventi velkas uz 70, pie tam gudri komentējot,ka tie,kam vajagot, tāpat apdzīs. Jā, apdzīs, bet dāma izraisa avārijas situāciju ar savu vilkšanos. Un ja te patrāpās lidotājs, tad sekas ir letālas.(tas par vienas joslas ceļiem).

Zancene

Ko tu īdi par korķiem aiz fūres? Spied savam Porche gāzi grīdā un pakāpeniski apdzen.

Hiāra

Zancene
Man nav jāceļas vairākas stundas agrāk, rēķinoties ar gliemežiem.

Hiāra
Ai nu beidz kopumā nav daudz tādu, kas tur kur 90 brauc uz 70.

Gygy

Trakos skrējējus palaižu (jo viņš tālāk, jo man drošāk), bremzes pie iespējas apdzenu (atkal jau, ej nu sazini kāda šiem reakcija avārijas situācijās, labāk tālāk).. Bet tiem, kam normāla satiksme rada tādas problēmas, ir jādzer nomierinošas tējiņas un ceļā jādodas laicīgi

Hiāra

Zancene
Man nav Porshe, bet tā arī daru, apdzenu,ja kāds to baidās darīt un uzskata,ka visiem jāvelkas vienādā ātrumā, tb tādā kā viņš.

Fitnesgirl

Nervi, nervi nervostrong

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417963