Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Auto braucēji un Jezduni.

Hiāra

Hiāra

Felisia
Piekrītu, daudz nav, bet man tādi trāpās tad,ja kautkur pēkšņi jāsteidzas.

Papildināts 05.04.2021 15:49:

Fitnesgirl
Tavs nervostrongs ir kaķim zem astes. Tas ir bizness.

Zancene

Tavs nervozums jūtams pat caur ekrānu.

Hiāra
Viens tāds, kurš vis nelipa pie fūres pakaļas, bet drosmīgi metās uz apdzīšanu pret kalnu, mūs gandrīz nogalināja. Labi, ka vīram laba reakcija un sekls grāvis.

Hiāra

Gygy
Normāla satiksme kāreiz problēmas nerada. Problēmas rada vai nu bremzes vai lidotāji. Ja tādi abi satiekas,tad ir elle.

Zancene

Ir gan jo kavēšana ir tikai tava un vienīgi tava problēma.

Hiāra

Volvic
Piedod, bet kas liek apdzīt pret kalnu? Tur jau ar galvu viss nav labi. Es taču rakstīju,ka apdzenu tad,ja jūtos droša un pretī ir pārredzams ceļš.

Papildināts 05.04.2021 15:53:

Zancene
Es nekavēju. Parasti izbraucu ar laika rezervi.Bet tas nenozīmē,ka man ir aiz kāda divplākšņa jāvelkas.

Gygy

Hiāra
Nav viena normālā ātruma.. parasti tas tomēr ir diapazons, kuram cilvēki abos galos ir normāli. Katrs vadās pēc savām spējām un saprašanas..

Zancene

Nu, bet nevelcies. Apdzen. Tad nu problēma.

Patricia L

Hiāra
Zini, man nav pretenziju pret Tavu vēlmi, lai visi seko plūsmas ātrumam,laicīgi uzsāk kustību pie luksofora. Man ir pretenzijas pret Tavu vēlmi "pārmācīt". Kā arī pazemot cilvēkus norādot, ka viņiem par mazu auto, par biezu brilles, viņi ir par vecu utt.. Brīnums, ka Tava psinoloģe nav norādījusi Tev, ka tā ir agresijas izpausme. Tāpat viņa Tev nav pateikusi, ka Tu esi ar dzīvi neapmierināta persona ar tieksmi izgāzt savu neapmierinātību uz līdzcilvēkiem, svešiniekiem un valdību. Tā kā tā ir Tava draudzene, tad viņa runā to, ko Tu vēlies dzirdēt.

Hiāra

Zancene
Nu redzi, apdzīt var tad,ja pretī neviens nebrauc vai ir labi tālu. Ja Tev priekšā viens tāds pielipis pie fūres dibena, man jāierēķina divas mašīnas. Bet protams,ja ir iespēja-apdzenu.

Papildināts 05.04.2021 15:58:

Patricia L
No kurienes Tu izrāvi,ka es apmeklēju psihologu. Nav bijusi tāda vajadzība.

Drīzāk jāapmeklē tiem,kas satraucas par savu auto lielumu un briļļu biezumu,ja reiz tik jūtīgi uztver.

Papildināts 05.04.2021 16:00:

Gygy
Ja ir zīme 90 un Tu brauksi ar 90, nevienam problēmu nebūs, visi iekļaujas plūsmā. Kāds varbūt apdzīs, jo grib braukt ar 100, bet tie vismaz nav 70 km,kas reāli sabremzē visu satiksmi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417963