Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Auto braucēji un Jezduni.

Hiāra

Vari piekrist vari ne, bet nekad neesmu stāvējusi ilgāk par 2-3 mašīnām. Agrāk, kad braucu ar citu mašīnu, tā nebija.

Vari piekrist vari ne, bet nekad neesmu stāvējusi ilgāk par 2-3 mašīnām. Agrāk, kad braucu ar citu mašīnu, tā nebija.

Iemācījies braukt.

pelēkais nezvērs

Ļoti svarīga ir mašīna ar kādu brauc. Jābūt smukai Tad izredzes tikt palaistam ir lielākas.

Ne jau mašīnai, bet autovadītājai.
Vecās siekstas un krokši lai gaida savu kārtu.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Kapriza

pelēkais nezvērs
Tas tocna. Un arii var no malas redzeet, ja brauceejs operatiivs, nomirkskina, paldies pasaka vai taapat atvainojas , ka prieksā izliidis, man vispaar probleemas nesagaadaa. Neesmu nekaada sučka. Man patiik, ja tie steidziigie visu operatiivi sakaarto.

Papildināts 11.06.2021 15:12:

Vasiks
Nejuutu nekaadu atskiriibu, kad braucu ar mazo Micru un tagad ar apvidnieku.

Nesen sanāca pabraukt ar vecu golfiņu. Nu neviens mani nelaida un attieksme uz ceļa arī, tāda kā jau pret vecu golfu. Manu skaisto būtību neviens nelikās ne redzot.

Vasiks

Nav tāda noteikuma ka nedrīkst samazināt ātrumu lai kāds var izbraukt uz galvenā ceļa.
Taisnība tāda noteikuma nav un pats arī palaižu. Problēmas sākas tad,kad vairums šādu palaidēju vienīgais ko izdara ir atlaiž gāzes pedāli. Šādā situācijā tie kurus laiž uz galvenā ceļa nesaprot, ko palaidējs dara (laiž / nelaiž/ nogriežas un aizmirsa ieslēgt pagriezienu)un viss rezultatējas ar to, ka palaidējs apstājas pilnībā un nobloķē galveno ceļu.
Risniājums tam ir vienkārš, palaižot nomet gāzi un uzmidžini ar tālajiem tad visi visu saprot un aizbrauc īpaši satiksmi neietekmējot.
Par pieklājības tēmu runājot. 90% autovadītāji ir pieklājīgi un palaiž kādu no mazāksvarīga ceļa vai pārkārtoties uz citu joslu (braucu katru dienu redzu/daru). Problēmas sākas kad pieklājību sāk izmantot un vēl šokēties ka nepalaiž.
Piemērs: Daudzi vadītāji jau piecus gadus braucot pa Valmieras ielu vislaik "aizmirst" ka kreisā josla nogriežas tikai pa kreisi un tad joslas beigās apbraucot sastrēgumu varonīgi ieslēdz pagriezienu lai pārkārtotos. Tur no manis un pārējiem autovadītājiem pieklājību gaidīt ir nepieklājīgi un lielākais cepiens jau ir par to.

Es esmu palaista un pati laidusi, izmantojot acu kontaktu, galvas, rokas pamāšanu, nav ienācis prātā pētīt mašīnas un nez vai manu arī pēta, saskatamais, samājamies, lai abām pusēm skaidrs, ka tiešām laiž. Bet tas tad, ja tuvu. Lielākos attālumos tālie uguņi.

Piemērs: Daudzi vadītāji jau piecus gadus braucot pa Valmieras ielu vislaik "aizmirst" ka kreisā josla nogriežas tikai pa kreisi un tad joslas beigās apbraucot sastrēgumu varonīgi ieslēdz pagriezienu lai pārkārtotos. Tur no manis un pārējiem autovadītājiem pieklājību gaidīt ir nepieklājīgi un lielākais cepiens jau ir par to. Ir netīšām gadījies dzīves laikā būt "nekaunīgajai līdējai", kad vēl braucu, pētot svešu ceļu papīra formāta kartē, laikam palaidu ko garām un brīnos, ka viena josla tukša - nu tad jābrauc pa to. Izrādījās, ka tā josla vispār neiet aplī, bet ved prom no pilsētas un pārējās ved aplī uz pilsētu. Sajūta neērta, protams, bet nācās. Tāpēc es reizēm, kad redzu, ka cilvēks it kā tizli brauc, iedomājos, ka varbūt pirmo reizi un meklē ceļu. Tagad gan populāra navigācija, bet vēl nesen katram gluži nebija un tāds minstinātājs varbūt ir vienkārši ciemiņš konkrētajā vietā.

pelēkais nezvērs

Manu skaisto būtību neviens nelikās ne redzot.

Tad jau laikam nemaz tik skaista neesi kā te "cālī" stāsti. Ja neviens neliekas ne manot.. Nevar būt, ka es vienīgais tāds seksists un izvirtulis..

La Femme Fatale ..   

pelēkais nezvērs
To tu gan gribētu uzzināt . Un jā, tu noteikti neesi vienīgais tāds

pelēkais nezvērs

Negribu. Tiešām.

La Femme Fatale ..   

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417963