Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Auto braucēji un Jezduni.

Hiāra

Resnā Žurka

Nu nezinu gan. Man it kā neskaitās glauns auto, taču mani vienmēr palaiž izbraukt un es arī palaižu tos, kas nenāk karogu vicinot, ka pienākas. Uz šosejas - ķer mirkli.

Tos nervozos, kam visi parādā un viņi vienīgie zina pareizos noteikumus, gan satiksmes drošības vārdā būtu no trases jāņem nost. Bet citādi cilvēki ir tīri jauki. Man, kamēr ceļmalā gaidīju izsaukto servisu, ik pa brīdim kāds piestāja apjautāties, vai vajag palīgus.

pieturziime

Fakts ir tāds, ka mazos un pelēkos reāli neredz tik labi, kā spilgtos. Nezinu, cik tas būtu saistāms ar vadītāju daili Tik no pieredzes, pirmais auto bija neliels pelēks un reāli brauca virsū no blakusjoslām. Tagad košā krāsā un ne reizi nav bijis, ka kāds mauc no sāna.

Bet pamatā, ir gan - gan. Ir braucēji, kas gan palaiž, gan palīdz uz ceļa un ir daļa braucēju, par kuriem reāli jābrīnās - kā vispār tiesības dabūjuši. Un jāatzīst, ka pašai visādi ir gadījies, esmu gan kādam nagļokā priekšā ielīdusi, esmu pie sarkanā krustojumus šķērsojusi, jo vnk.aizdomājusies un nepamanījusi, un ir bijis kad fūres pārmācu. Jebkurā gadījumā, vienmēr atvainojos, ja kādam uz ceļa esmu nesmuki izdarījusies un vienmēr pasaku paldies, ja palaiž palīdz un pabrīdina.

Kapriza

Kaapeec ķert kreņķi ja kaadam samiseejies un viņš uz taas Valmieras ielas ir sapratis, ka beigaas tomeer vajadzeeja pa labi kaartoties, es nav vieteejaa Riigas katra kakta pazineeja, ar mani taa var veesi gadiities. Nu es staavu tur ar savu pavorotu. Vienmeer kaads palaiž. Vai nu ja esmu pirmaa rindaa, tad sorre, metos tai joslai pa priekšu, pasteidzos priekšā. Ja tur kaads iekrauts busins ar piekabi vai sirms onkulis,.iekrampeejies stuuree.

Pirms padsmit gadiem izbraucām ar drauga žigulīti pa Rīgu. Omg, drausmīga attieksme. Tad tas vēl neskaitījas retro. 15min braucienā mums pat kulakus rādīja. Neko nepārkāpa. Tikai vienreiz noslāpa krustojumā.

Kad nopirkām jauno auto arī pamanīju attieksmes maiņu. Vnk pārgājām no daudzpadsmit veca universāļa uz 5 gadus vecu ģimenes auto. Kā diena pret nakti, lai gan nekāda jau smalkā auto marka nav. Un nav pavisam jauns.

Vēl bija iespēja pavizināties ar vienu paziņu opelī. Es viņam silti ieteicu nomainīt auto. Atkal tas pats - drausmīga attieksme (kā reiz visi tie signalizētāji, lien priekšā, nelaiž). Man likās, ka tas jau sen beidzies, jo maz saskaros.

PuupoliiC

..nav neviena pazīstama examinatora,,, būtu inčīgi apjautāties,, kāC būtu vērtējums jaunajam censonim, ja exāmenā nobremzētu visu joslu un pieklājīgi palaistu no mazāksvarīga ceļa ???

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Dzīvesveids

PuupoliiC
Lasīju rakstu, kur, ņemot vērā mūsdienu tendences dažreiz piebremzēt un laist vietā, kur aiz laidēja nav pat rindas, bija uzsvērts, ka braucot pa galveno ceļu nedrīkst aizmirst, ka brauc pa galveno ceļu.

pelēkais nezvērs

Vēl bija iespēja pavizināties ar vienu paziņu opelī. Es viņam silti ieteicu nomainīt auto. Atkal tas pats - drausmīga attieksme..

Nekādu labu attieksmi jau nevajag gaidīt no tiem, kam auto kalpo kā krāna pagarinājums. Lai tak skrien aizgūtnēm, varbūt šim paveiksies un satiks savu koku, kas tam tizlenim iemācīs labu uzvedību.
Tagad daudz autovadītāju sieviešu un starp viņām vienmēr atradīsies kāda atsaucīga meitene, kas palaidīs arī onku ar opeli.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Nezinu gan, es, kad man ir priekšroka, parasti palaižu tad, ja pati nesteidzos. Man nav laika pētīt, cik glauna mašīna tur stāv. Un intereses ari nav. Drīzāk ir tā, ka gadās tādi glaunie autiņi, kas mēģina ielīst nagļakā. Un tad nu dažreiz esi spiests palaist, lai nav avārijas situācija.

Kapriza

Es tomeer aicinaatu kopumaa buut tolerantaakiem, jo juus nekad neziniet, kas tur salonaa un pie stuures seež. Man bija situācija, kad peec ķeizargrieziena ( pārgriezta un sašūta dzemde, audi, muskuļi, aada ) bija jāpārved no punkta A līdz punktam B. Priekš ātrajiem es nekotējos, toreiz veda tikai atsevišķi bērnu uz intensīvo. Tad nu variet iedomaaties, kaa es bļāvu uz katru bedri, uz katru liikumu, lai cik saudziigi arii soferis brauca.

Papildināts 13.06.2021 09:39:

Arii tas pats onkulis, kas izved savu veco marku izvizinaaties uz daarzu. Brauc viņš 1 x nedeelaa, jo nav kas aizved. Mantu daudz, beerni taalu. Nu kaapeec vins gan nedruiksteetu braukt. Aatri braukt vinam vairs reakcija neatļauj un spiediens kaapj. Es vinam insultu vai infarktu nenoveelu, lai tikai kaadai mamzelei uz ceļa vuss patiktu.

Cucamonga

Kapriza
Pārsteidzoši. 4 dienas rītā pēc ķeizariem, es lēnam sanesu somas uz mašīnu, autosedekli un pēdējo bērnu. Ieliku mašīnā un devos 55km mājup. Pa tādam ielām, ceļiem un bruģi, kāds nu ir...

Bet kopumā es Tev pievienojos. Allaž jāraugās iecietīgi. Iespējams katram ir iemesls braukt un rīkoties tā kā brauc. Nesaprotami man, bet loģiski izejot no sev zināmas situācijas

He-he-he

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417963