Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Auto braucēji un Jezduni.

Hiāra

Kapriza

Cucamonga
Es neatceros,man šķiet, ka taa paarbraukšana bija nāk dienaa pēc ķeizara. No Dzemediibu nama uz Intensiivo Gaiļezerà. Ātrajiem uz mani popig, es šito praksi jeibogu nesaprotu. Tā veel notiek arii šobriid diezin?

Sviestabeka

Kapriza
Cik sen tas bija? Pirms 18 gadiem mani ar bērnu no Stradiņiem uz Gaiļezeru 5. dienā pēc ķeizara pārveda ar ātrajiem. Un tad mazajai vairs nevajadzēja intensīvo terapiju.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Cucamonga

Kapriza
Uz stacionāru pārved tikai pacientu. Vecāki brauc sava gaitā. Tas saistīts ar vietu skaitu un drošības prasībām satiksmes dalībniekiem. Kresli, drošības josta, gulta bērnam..

He-he-he

aizmirst84

Esmu no tām, kas brauc ātrāk, pa noteikto, bet atceros tos laikus, kad dabūju tiesības.vilkos krietni lēnāk pa noteikto ātrumu.nebij pieredzes.Tāpēc, cenšos cienīt tos, kas velkas, jo var būt tik vakar tiesības dabūtas

Kapriza

Sviestabeka
Kaadi 14 gadi atpakaļ.

pelēkais nezvērs

Tāpēc, cenšos cienīt tos, kas velkas, jo var būt tik vakar tiesības dabūtas

Tāpat arī vecākus cilvēkus jāciena.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Kapriza
Man bija ļoti līdzīga situācija. Pāris dienas veco puiku aizveda uz Vienības gatvi, bet man drošības apsvērumu pēc pašai bija jātiek uz turieni no Stradiņiem. Arī bija ķeizara rēta, bet tas nevienu nesatrauca. Manuprāt, tikai postsovjetu mediķi var izdomāt kaut ko tik absurdu. Kad veda ar ātrajiem uz Stradiņiem, tad viss bija ok, bet tikko bērns bija piedzimis, tā es sāku nez ko apdraudēt.

Papildināts 16.06.2021 00:24:

Nez, citās Eiropas valstīs arī šādi izrīkojas ar nesen dzemdējušām (vai ķeizarotām) sievietēm?

AuraAura
Hiāra

AuraAura
Sods tam auto īpašniekam tāds nieks vien būs. Un ceļš jau mums arī tur nav nekāds gludais.

Bet es par to,ka brauc ar pārāk mazu ātrumu,kas būtiski atšķiras par 10-15 km zem atļautā.

Šodien viens mazs golfa izstrādājums vilkās vilkās vilkās, tad atrada gāzes pedāli un metās skriet. A motoriņš nav tik jaudīgs.

Tad vesels bars ar omjiem un viņu žopeļiem,kas tūlīt reizinātājos sadalīsies.Tie jau pēc būtības nevar ātrāk par 70 pabraukt. Bet nu-izdevās apdzīt, tad vienalga.

Papildināts 19.06.2021 17:11:

Vēl man kretinē braucēji,kas ieraugot,ka viņu apdzen-izņem ātrumu un nelaiž garām. Vot šitiem kārtīgi vajadzētu pa ķobi iedod.

AuraAura

Hiāra
Ceļš tur ir jauns un labs. Bet tiesībs zaudēt uz pus gadu nu gan ir nepatīkami.

Papildināts 19.06.2021 20:01:

Papildināts 19.06.2021 20:01:

Šis arī labs. Mana tēva foto.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417963