Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Auto braucēji un Jezduni.

Hiāra

Patricia L

Hiāra
Man dzīvē viss kārtībā gan ar auto izmēriem, gan citiem izmēriem. Pati teici otrā tēmā, ka Tev druška psih.... Bet vienalga, Tu esi viens no nelaimīgākajiem cāļpersonāžiem. Ne jau mērot pēc nelaimes lieluma, bet drāmas lieluma.

Zancene

Tā ir pasīvā agresija, otram " uzkakāt" un pēcāk mierīgā tonī teikt, ka pats vainīgs ja tik jūtīgi uztver teikto.

Hiāra

Patricia L
Tu esi viens no nelaimīgākajiem cāļpersonāžiem. Ne jau mērot pēc nelaimes lieluma, bet drāmas lieluma.

Kura te tik traki apvainojās par briļļu biezumu? Vai tā tik nebiji Tu?

Kaut nevienā teikumā netiku pieminējusi briļļu biezumu, tikai teikusi,ja neredz-izvēlas piemērotas brilles-lai redzētu!

Papildināts 05.04.2021 16:09:

Zancene
Tā ir pasīvā agresija

Tu esi psiholoģe vai psihoterapeite? Domāju-neviena no viņām.

Patricia L

Hiāra
Tikai tāds nekrietns cilvēks var ieņirgt par briļļu biezumu. Mēs taču saprotam, ka biezas brilles ir slikta redze. Es gandrīz paliku akla un tā IR nelaime nevis Tavas "traģēdijas".

Hiāra

Patricia L
Es nevienā vietā neesmu ieņirgusi par briļļu biezumu!

Turklāt konkrēti par Tevi neieņirdzu vispāŗ! Tikai Tu uztvēri briļļu čūsku kā apvainojumu.

Papildināts 05.04.2021 16:14:

Es gandrīz paliku akla

Atvaino, bet šī lieta neiet kopā ar tiesību iegūšanu.

Patricia L

Hiāra
Es nemeklēšu precīzus apzīmējumus, bet no sērijas botāniķis ar brillēm u.c. bija gan. Un, kā Tu zini, ka ir neatbilstošas brilles un neredz?

Un, kas tavuprāt ir uzruna briļļu čūska? Mīļvārdiņš?

Papildināts 05.04.2021 16:19:

Hiāra
Lieli mīnusi nav šķērslis iegūt tiesības. Kā arī operācija problēmas novēršanai nav šķērslis pārtraukt tiesības.

Eksperte

Patricia L
Nav vērts iespringt. Cilvēks barojas no šādas toksiskas vides. Ja nevar iespiest bremzi grīdā kādam priekšā vai uzbļaut pie stūres tad devu jāmeklē šeit veidojot bezjēdzīgu diskusiju.

Hiāra

Patricia L
Botāniķis un briļļu čūska ir divi dažādi tipāži. Bet ja cilvēks ir ar ģīmi pieplacis stūrei un tas skatiens uz ceļu ir tāds, it kā nekad nebūtu braucis, tad skaidrs,ka braukt neprot. Pie mazākās sadursmes viņa ģīmis ar visām brillēm būs lupatās.

Papildināts 05.04.2021 16:21:

Eksperte
Un kas tevi spiež lasīt bezjēdzīgo diuskusiju? Un kur nu vēl komentēt?

Danica

Hiāra
Tiešām braukt ar lēnu ātrumu ir ok? Tiešām,ja ir zīme 100km, Jūs brauksiet ar 70?
Pati noteikti nebraukšu uz 70, bet mani galīgi netraucē lēnie braucēji. Vispār, laikam, neviens netraucē, izņemot tos, ka nesās iekšā purnā. Visi reiz būsim pensionāri, tāpēc, pat ir ļoti izdevīgi sagatavot sabiedrības tolerances augsni. Pašai noderēs. Es tiešām zinu, ka būšu vecmāmiņa pie stūres (spriežot pēc radu sievietēm) - ļoti gribēsies braukt arī sirmā vecumā.

Eksperte

Hiāra
Kas tev šodien labs noticis? Kā pavadi dienu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417963