Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Priekšlaicīgas dzemdības 25.nedēļa

coolgirl

Sveikas, nu jau nav vairs noslēpums, ka man jāgatavojas šim nozimigajam mirklim...Šobrīd esmu 24w5d, tekoši ūdeņi un dzemdes kakla principā vairs nav ... viss turas uz pesarija . Vai kāda var padalīties ar pieredzi un informāciju par un ap šo tēmu ? Esmu izrakusi visu netu , bet meklēju svaigākus gadījumus.

Svarīgs ir mazulīša svars, jo vairāk, jo labāk. Tad plaušu nobriedināšanas potes, bet to jau tev laikam iešpricēja jau.

Es agrāk strādāju BKUS intensīvajā ar šiem mazulīšiem. Prognozes var būt visādas, bet pieredzē pamatā pozitīvi iznākumi. Vismaz ko zinu līdz izrakstīšanai. Dzīvosiet apm 3 mēn vidēji, kamer mazais sasniegs vismaz 2kg svara un pratīs pats ēst.

Apbruņojies ar izturību un pacietību. Ja viss būs mazulītim stabili, ātri tiksi sēdēt ķengurā.

meya
Ļoti ceram uz labāko , mazulīte sver ~700gr , atbilst laikam , mazliet pat lielāka par 2 dienām . Vistrakākais ir tas, ka berns tēvs būs izslēgts no visas darbības dēļ šis situācijas , tāpēc mēģinu savākt spēkus ...

coolgirl
Jā, par tēvu traki, jo arī viņu piesaista, liek sēdēt ķengurā ar bēbīti. Nu tā parasti, tgd laikam tā nevarēs. Tev būs jāatslauc pieniņš un jābaro caur zondi.

Manā pieredzē veiksmīgi mazākie bērniņi bijuši ar 680g un 740g.

coolgirl
Izturību. Šobrīd katra diena ko pavadat 2-1 ir no svara. Man ir gan gan pieredze. Pie dvīņu grūtniecības mājās ir vesels puika, dzimis 25+4 dienas. Dzimšanas svars 830 grami, kurš nokritās vēl lidz 680. Slimnīcā pavadīja 3 mēnešus. Tagad nezinātājs neoateiks, kā steidzīgais bērnins , vienaudžus panācis. Droši vari rakstīt privati

coolgirl
Notici sev, ka tu vēl vari 2in1.Tikai mierīgi, un tā pa drusciņai uz priekšu! Mieru, tikai mieru! Mēs ar tevi!

coolgirl
Lai miers ar Tevi! Sekoju Tavam stāstam un ik reizi nosūtu saujiņu labo domu un stiprinājuma vārdu jums abām ar mazulīti.

Kad man meita dzima priekšlaikus (ķeizars), izturēt palīdzēja apziņa, ka viņai ir daudz grūtāk un smagāk nekā man, nieki par sevi, es izturēšu, bet mazajai ir jācīnās, un mans uzdevums ir palīdzēt ar mīlestību, tuvumu un pienu (un šis bija ļoti smagi man pašai, bet tas jau cits stāsts).

Samīļojiens

_Aronia_

25 ir agri, daudz par agru. Var būt visādi... zinu vienu veiksmīgu gadījumu 28 gr ned. Tiešām- pilnīgi vesels puisītis.

Veiksmi!

vīra brāļa meitiņa dzima ļoti agri un nu ir mājās kopā ar savu ģimeni, dzima 24/25. nedēļā. Mammai gāja ļoti grūti, tēti tur nelaiž... dēļ covid ierobežojumiem, bet rezultāts ir tā vērts un brīnumi notiek Turies un runā ar savu bērniņu, tici bērniņam, izturību. BKUS esot ir jāuzaudzē milzu bieza āda.

Man draugu lokā ir draudzene/daktere, kura kādu laiku stradaja Stradiņos intensīvaja nodaļa, teica, ka mūsdienās ir ļoti daudz veiksmīgu gadījumu priekšlaikus dzimušiem mazuļiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417975