Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Priekšlaicīgas dzemdības 25.nedēļa

coolgirl

Instagramā samekle Aiva Aumale... viņai divi šādi dzimuši puikas.

JaunaUnSprauna

coolgirl
Kā jums iet?

Sveikas, man šobrīd 25w , biju pie ārsta šodien , mazā 740gr, ūdeņu ir mazāk , bet pietiek . Dzemde atbilst laikam , vienīgi mazā sagriezusies ar galviņu uz leju ... noņēma visas analīzes , gaidīsim rezultātus, turpinu dzert AB un trešdien uz Stradiņiem atkal skatīties , kas notiek ... Galvenais, lai nesākas kontrakcijas , vairāk neko nevar darīt .

Es nesaprotu kapec vini netur Tevi slimnica. Ta braukashana turpu shurpu. Vai tad nevajag max miera rezhima?

Jebkura gadijuma turies! Vel viena diena 2in1, kas jau kaa maza uzvara. Ta tik turpinat! Kaut vel nedaudz!

Natasha

Vispār lasu un brīnos.rigas dzemdību namā atceros sievieti kas ar tik guleja .un uz wc pat nedrīkstēja iet, bet te ..mierigi jagul mājas.mani no dlimnicas ārā nedabuti

Cucamonga

Lai cik skaistas dziesmas te " nedziedātu", infekcija un piloši augļūdeņi nekādā laikā nav labi. Ne 38, un kur nu 25 nedēļās. Neko pozitīvu negaidītu, cerēt var uz brīnumu. Bez infekcijas - iespējams būtu labāks scenarijs. Atvainojos par tiešumu. Nav ko spoguļoties ilūzijās....

He-he-he

Cucamonga
Šķiet neesi izbaudījusi cik ļoti emocionāli palīdz katrs mazākais pozitīvais un vienkārši sirsnīgais vārds. Varēji savas prognozes paturēt pie sevis.

Segmate

Sevis mierināšanai protams vari lasīt citu pieredzes labos stāstus, un brīnumiem ir jātic, bet gatavojies ļoti smagam posmam savā dzīvē. Atceries vienu, mātes lūgšanas spēj daudz ko.

kakjis

coolgirl
Ļoti par jums piedomāju... jūs esat stipras

Cucamonga
Visas uztriepes ko ņēma slimnīcā bija tīras, ja nav ko rakstīt , tad neraksti . Es zinu kam eju cauri, jo vienreiz jau esmu to piedzīvojusi , esmu realiste un visu ļoti labi saprotu . Es arī esmu tikai cilvēks un tāpat, ka visi ,gribu cerēt uz kaut niecīgu iespēju ...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417975