Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Priekšlaicīgas dzemdības 25.nedēļa

coolgirl

Arī es no visas sirds priecājos par labām ziņām! Paldies,ka padevi ziņu,kā Jums iet! Malacītes!

picka

Nelieciet man mīnusus, esat pārpratušas manu komentāru, ja tas jums liekas mīnusa vērts Gribēju tikai pateikt, ka piedzimt 27. nedēļā šajos laikos ir vairs ne tik sarežģīti kā varbūt agrākos laikos - mūsdienu tehnoloģijas šos mazuļus aprūpē un izlolo par dzīvotspējīgiem un iespējams, pat par veseliem cilvēciņiem! Visam jābūt labi un no sirds novēlu, lai tā notiek!

Kapriza

picka
Es tevi personiigi nemiinusoju, bet tas komentaars, ka iespeejams pat izaugs vesels cilveeks, nolasaas no seerijas " ka nekaa laba jau nav, bet cerēt variet uz to, ka iespeejams buus pat vesels cilvēks". Taada darvas karote medus mucā.

Coolgirl, apsveicu ar mazulītes piedzimšanu!

picka

Kapriza
Nē, tas bija domāts tā, ka 27. nedēļā dzimuši cilvēki pārsvarā ir ar dažādām mazākām vai lielākām veselības problēmām, bet es virzu domāt pozitīvi un novēlu, lai šis cilvēciņš izaug vesels

Papildināts 27.04.2021 11:09:

Lai tās, kuras te noraksta šo bērniņu, pārstāj to darīt, jo ir iespējami arī pozitīvi stāsti 27. nedēļā dzimušiem cilvēkiem.

Conejito

Arī pilnā laikā dzimst bērni ar veselības problēmām. Un cik no mums, kas dzimuši pilnīgi veseli, nodzīvo līdz 30 g v, ne ar ko neslimojot? Teiksim, iedzimta slimība + gādīgi vecāki un labi speciālisti vai vesels bērns pofigistu, dzērāju vidē - ar lielu varbūtību 30 gados pirmais būs veselīgāks un labāk jutīsies kā otrais.

Kapriza

picka

Es tevi sapraru. Taču dažkārt ir sveetiigi pakluset un nelietot altaas atkaapes, a j nu, bet..utt.

picka

Conejito
Protams. Bet statistiski lielāks risks ir priekšlaicīgi dzimušiem bērniem.

Ok, es vairs nepiedalos šajā diskusijā. Galvenais, ka coolgirl un viņas meitiņai novēlu visu to labāko dzīvē!

xraspberryx

coolgirl
Cik lieliskas ziņas ka mazulīte cītīgi aug , izturību Tev un veselību mazulītei.

Viss jums noteikti būs labi, jo tik daudz mammītes par jums piedomā un suta daudz labo domu.

Paldies meitenes par labajiem vēlējumiem , ja būs laiks un vēlme noteikti došu ziņu

katrine882019

coolgirl
Sekoju līdzi Tavam stāstam un tik loti priecājos, ka meitiña ñemas svarà! Lai Jums abàm laba veselîba un izturíba šajà dzîves posmà! Turu ikškus, lai viss Jums labi!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417975