Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Priekšlaicīgas dzemdības 25.nedēļa

coolgirl

_Aronia_

coolgirl
Uz visu nav iespējams paņemt.. kkādu iemeslu dēļ augļūdens maiss ir pārplīsis, 99% tā ir infekcija.
Ģimenē bija līdzīga situācija- plīsa viens maiss dvīņu gr..

Pie vainas bija toxoplazmoze. Laikam no mīluļa kaķa.

Finālu nerakstīšu, bet dzīve visu sakārtoja- ir veseli bērni.

eli25

Piekrītu- uztriepe no dzemdes kakla/ maksts neko nenozīmē... tas varbūt iekaisis zobs, mandeles, urīnceļi vai pat saaukstēšanās vai vēdera vīruss, kas palaiž iekaisuma reakciju organismā...

Natasha

Tieši tā arī man visas analīzes bija labas,bet tomer iekšā kaut kada infekcija izdarija savu.par kuru vel joprojām nav ne jausmas jo ar veselību viss ir ok un neko nejutam ka butu kāda vaina

Papildināts 09.04.2021 08:00:

coolgirl
Piedod,bet kāpēc Tu esi majas nevis guli slimnica, ja reali viss ir vaļā un ūdeni pil????? Čota nelimejas kopā, vai ari nākošreiz nebrauc uz stradiniem bet fan uz dzemdību namu.

Coolgirl Izturību un spēku! Lai katra diena ir kā mazā uzvara ! ❤️

Bet piekrītu par slimnīcu. Varbūt vajag uzstāt par iespēju palikt tajā?

Karla2018

Cucamonga
Tiešums ir laba lieta, bet dažreiz der paturēt pie sevis. Rekomendēju.

Cucamonga

Karla2018
Šis būs tas gadījums, kad labāk uzreiz zināt realitāti. Attiecībā uz rekomendācijām - tās tev jāsniedz mammai un papum. Ja ir tāds aicinājums.

He-he-he

Natasha

Cucamonga
Piekrītu Tev!

Tāpēc īsti nesaprotu autori ,kura jau ir ko tadu piedzivojusi, kāpēc neguļ slimnica bet guļ mājas....

sunny droplet

Cucamonga
Zinu divus gadījumus vienai mammai 25 un 24 ned (ap 900 un 700 g) ar infekciju un viss ir labi abiem mazajiem. Tā ka cerības ir. Protams, tas posms pēc piedzimšanas būs smags. Bet nevajag norakt cilvēka cerības.

Papildināts 09.04.2021 09:08:

Bet arī esmu neizpratnē, kāpēc tādā situācijā ļauj kaut kur braukāt. Mani neviens no slimnīcas ārā nedabūtu, es gulētu un pat neceltos.

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

Natasha

Tāpēc es arī šeit rakstu.jo varbūt autore lai braudz uz rdzn jo tur pīle nokārtoja wc darīšanas grūtniece kurai tik bija nedaudz atverums un ūdeni nepileja.te visss vaļā, bet droši braukat ,kratities.. interesanti

Papildināts 09.04.2021 09:16:

Cik zinu autorei berni nav...kurus vajadzētu atstat majas ja guļ slimnīcā... tikai vīrs,l.viru nevar atstāt vienu? Vai tiešām tas ir svarigaks par iespēju ilgāk saglabāt grūtniecību?

Ar tādu augļa svaru pat nav ko sasapņoties, domāju, ka tāpēc arī netur slimnīcā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417975