Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Priekšlaicīgas dzemdības 25.nedēļa

coolgirl

Jasmiins

Meitenes, ludzu, izbeidziet. Autore jau ir bijusi tada situacija ieprieks, zina, kas var notikt. Vina nearstejas uz savu galvu, bet seko arstu ieteikumiem. Jus neesat arsti.

Vina atklati pateica, ka ir sobrid morali gruti, un, lai to butu vieglak parciest, grib dzirdet pozitivus stastus. Kas tur tik nesaprotams vai neiespejams? Cilveks zina visi negativo, tapec savas papildporcijas paturiet pie sevis.

Ja jums ir tik gruti paust ko labu vai vienkarsi atbalstit cilveku gruta bridi, nav PIENAKUMS kaut ko ierakstit rakstisanas pec. Izlasijat un aizmirsat.

Autore, nenem piere, lai cik tas sobrid gruti butu. Turpini sekot arstu noradijumiem, nekas cits sobrid neatliek. Lai veicas!

Natasha

Pozitivi stāsti radīs lielakas sāpes ja visss būs slikti...es zinu man tas ir bijis2 reizes tik lielā laikā

Papildināts 09.04.2021 09:28:

Es domāju ka ārsts norāda slimnicu bet autore pati tiecās uz mājām

sunny droplet

Natasha
Muļķības! Ja rezultāts būs bēdīgs, sāpēs neatkarīgi no tā - cerēja vai necerēja. Bet cerības var likt pašai sasparoties un arī mazulītim. Māte nekad nepārstāj cerēt.

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

Katriina94

Ir situācijas, kad varbūt dažreiz, ja nav nekas labs sākams paklusēt. Murgs.

Tāda sajūta, ka daža laba cer, ka beigsies slikti, lai citai arī sāp!

Sekoju līdz un vēlu visu to labāko! Lai izdodas, lai veicas! Lai mātes ticība dara brīnumus!

Papildināts 09.04.2021 10:54:

Katra diena ir uzvara! Lai daudz uzvaras!

Natasha
Es nesaprotu ko Tu cepies, ja vieni no labākajiem ārstiem suta mani mājas tad jau viņi zin ko dara . Šobrīd dēļ covida nevienu ilgi slimnīca nemarinē , ja pastāv iespēja laiž mājas . Visi preventīvie pasākumi tika veikti , AB izdeva, analīzes kontrolē, potes dabūju , vairāk viņi neko nedara. Es tiku nostādīta fakta priekšā , ka vairāk man viņi neko nevar izdarīt . Tikai pastiprināti novērot . Vēl kas... es tiku norakstīta jau 20w ,tā viņi vēl aizvien gaida kad dzemdešu. Un cik sapratu viņi ļaus tam visam iet savu gaitu...

Papildināts 09.04.2021 11:03:

Uz savu galvu es pilnīgi neko nedaru , viss tikai stingrā ārsta uzraudzībā . Ir jasaprot arī tas, ja ārsti nav dievi . Šeit es prasīju reālo pieredzi , pozitīvu , negatīvu nevis viedokli par to kas būtu jādara savādāk nekā domā ārsti .

MazaisMurmulis

coolgirl
Mājas sienas un miers arī palīdz, slimnīcā tā vide tomēr ir daudz stresaināka. Turu īkšķus un sūtu labas domas! Augat un pieņematies spēkā!

Natasha
Tev bija termiņš, kad bērniņu reāli varēja glābt ? 24-26w? Tās nav 21w, vai 22w.

Vaimandienin

coolgirl
Sutu daudz labu domu-jums abam! Pec 24.nedelam-ceriba ir!

gece

coolgirl
Sūtu labas domas un priecājos par jums, par katru dienu ko pavadat divi vienā!!!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417975