Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

virtuve procesā. par ko piedomāt?

Melora

Norma Džīna

Es arī pašlaik esmu jaunas virtuves procesā. Man gan pašai nāks smiekli par sevi kā tas notiek. Bet nu gan jau līdz kaut kādam rezultātam nonākšu. MAn plānojas virtuve vienā līnijā un ar skapīšiem līdz griestiem.

Man iepriekšējā (pašreizējā) virtuves variantā bija pārsvarā plaukti, kas mani ir nokaitinājis, tamdēļ jaunajā virtuvē grīdas skapjiem plānojas tikai atviktņu sistēmas.

Melora

vai varat iztikt bez sienas skapīšiem
vieta atļautu, bet šeit saskatu 2in1 ieguvumu - grūtāk aizsniedzamā vietā var nolikt kādas ķīmijas [bērni, kā jau minēts] vai kādus krājumus. + zem skapīšiem veidot apgaismojumu, jo sanāk ar muguru pret logiem, patumšs. + mans dekadentiskais sapnis, ka gribu glāžu reliņus un stieni biežāk lietojamajiem instrumentiem.

trauku zaudētāju
paldies par atgādinājumu par šo agregātu. lietojas reti, bet vajadzīgs gan

Papildināts 06.04.2021 11:20:

Norma Džīna
pārsvarā plaukti
man tagad arī tā. incili neērti no pārskatāmības viedokļa

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Norma Džīna

Melora
man tagad arī tā. incili neērti no pārskatāmības viedokļa
Jā un veidojas bardaks.

Papildināts 06.04.2021 11:40:

gribu glāžu reliņus un stieni biežāk lietojamajiem instrumentiem.
Es savukārt negribu reliņus, jo man mēdz noputēt mazāk lietojamās lietas. Tamdēļ viss man ir aiz skapīšu durvīm. Un es vispār grinu maksimāli brīvu no lietām virsmas.

Njā, cik lietotāju, tik viedokļu - man tieši ļoti patīk augšējie skapji, mani veras uz augšu, tur pat gribēdams galvu nevar sasist, toties svarīgākais acu augstumā un ļoti ērti

Norma Džīna

Jā, izlietni nevajag likt stūrī. Esmu daudz kur redzējusi, ka cilvēki tieši par to sūdzas.

kukainis

Melora
Mēs arī ārpus Rīgas. Elektrības pārrāvumiem skapī stāv veco laiku vienriņķa plītiņa ar 5l balonu, kalendārā atgādinājums reizi 3 mēnešos pārbaudīt. Ikdienā tomēr negribas gāzi un man citi tarakāni, gāzes balons neliekas droši.

LivaN
tā kā pagarināts durvis, kas apakšējā daļā iet pāri skapja apaksai- ļoti ērti
Mēs aŗi šādu variantu plānojam. Ir kādreiz tāds bijis un liekas ērti.

Melora
jādomā arī par efektīvas atkritumu šķirošanas integrēšanu
Aha, tie laiki pagājuši kad pietika ar vienu gružkasti. Man lūdzu kopējo, kompostu, vieglo iepakojumu un stiklu. Uz aci liekas, ka šitāds būtu ērts, nez kā lietošanā? https://www.nordeko.lv/lv/atkritumu-konterineri-atvilknes/atkritumu-skirosanas-atvilktne-400-mm-3931/

Melora

kukainis

man simpatizē kā šajā attēlā divdaļīgais . nordeko variants manuprāt ir pārāk mazietilpīgs.

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

Te jau Li pieminēja par uz augšu veramām augšējo skapju durvīm , atceros, ka vienīgajam augšējam skapītim meistars bija iezīmējis veramas durtiņas, lūdzu nomainīt pret uz augšu veramajām. Patīk jau padsmit gadus!

kukainis

Melora

To atvilktni var taisīt augstāku un zemāku, ar augstajiem spaiņiem un zemajiem. Man ir maz vietas, toties nav grūti arī atkritumus bieži iznest, komposta spainīti vismaz reizi dienā.

Melora

kukainis
jā, jāatrod vidusceļš starp smakošanu un ergonomiskumu

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417977