Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

virtuve procesā. par ko piedomāt?

Melora

kukainis

Trastevere

uz augšu veramām augšējo skapju durvīm
Man toties vienalga. Nepatīk un arī dārgāk.

Man būs zem augšas skapīšiem liels garš plaukts. Tur būs vieta gan visbiežāk lietotajai tējai, gan kur atstutēt pavārgrāmatu gatavojot. Manai mammai ir zem vairākiem skapīšiem ar durtiņām nenosegts plaukts, liekas ļoti ērti.

Papildināts 06.04.2021 13:27:

Melora

jā, jāatrod vidusceļš starp smakošanu un ergonomiskumu

Tagad ir kompostam ir atsevišķa maza miskastīte ar labu blīvi, laikam oriģināli vannasistabai domāta. Ļoti labi aiztur smaku! Taču atvilktntē gribu bez vāka, lai vieglāk iemest, bez nevienas papildus kustības.

Es piefiksēju, ka darbojos tikai vienā izlietnes pusē (starp plīti un izlietni), otru pusi piehlamoju. Man pietrūkst vietas retāk lietotām lietām augšējos plauktos, jo pašreizējā dzivesvietā ir custom made sienas skapji ar neregulējamu plauktu augstumu, kā rezultātā, man neviena no lielajām lietām (sulas krūkas, lielākas bļodas, gadžeti) neiet iekšā un jāglabā lejas atvilktnēs, kas tomēr daudz ērtākas ikdienas piekļuvei. Ieteiktu sataisīt sarakstu ar savām lietām un saprast, kur katru liksi. Lai visam pietiek un nav arī par daudz. Un lai novietojums atbilst lietošanas biežumam.

Jasmiins

Katram savs liekas erti, protams, bet es padalisos tiri ar to, kas liekas ok un kas, savukart, bija kluda musu virtuve.

Noteikti neliktu pliti pie izlietnes vairs nekad dzive. Mums tas bija vietas limita, trubu un skaititaja izvietojuma del, bet, ja ir iespeja, atstatu vietu starp izlietni un pliti diezgan lielu, jo ta ari ir pamata darba zona normala rutina

Padomat par kranu izvietojumu. Kad uzstadija virtuvi, uzstadija kranu pa vidam izlietnei. Kranu dzeramajam udenim likam pec tam, un to likam sturi. Tagad butu teikusi, lai liek kranu sturi. Sanaktu katrs krans sava sturi, ertaka piekluve un lietosana.

Augsejie skapisi lidz griestiem, lai uz skapju augsam neaug kulturslanis, kas pie gazes plits ir ipasi izteikti. Si lieta loti apmierina, skapisu nekad nav par daudz, daudz vieglak uzturet tiribu virtuve. Ka ari ciest nevaru, ka viss nokramets. A ta- viss no acim prom.

Mes nezimejam un neplanojam pasi, bija "dizaineris", kurs, ka par brinumu, ietrica sadas tadas lietas, kas izradijas labas. Ta ka ta ir jauka opcija, ja kads cits zime virtuves planojumu. Vienmer citu pieredze un viedoklis no malas palidz izplanot vislabak, it ipasi, ja katrs centimetrs ir no svara.

Parejais atkarigs no konkretas virtuves. Piemeram, augsejiem skapisiem likam rokturus, nevis nemam tos spiezamos, jo virtuve tomer roku nospiedumi paliek. Gar sienu virs darba virsmas iet ta metala truba, uz kuras uzkarinatas nepieciesamakas lietas, lapstinas, mazais delitis, kausins utt. Erti un parocigi.

Ir skapisi ari reti izmantojamai tehnikai, tie skapisi ir izvietoti virs durvim un ledusskapja. Loti jauki. Neizcelas, jo viss ir veinads-"iebuveta virtuve- bet sulu spiede, mikseris, lielais katls utt, kas tiek izmantots reizi gada, ir nost no visa, bet vel joprojam virtuve.

rabarbere

Pagājušā gada beigās tiku pie jaunas virtuves iekārtas. Skapīšus sakomplektēju pati idmebeles.lv, vīrs sastellēja kopā.

Augšējos skapīšus izvēlējos 96 cm augstumā - tie ir gandrīz līdz griestiem un augšējais plaukts tajos ir augstāks. Līdz ar to tur ietipst arī lielās vāzes un sulas krūzes. Forši!. Man augšējie skapīši veras uz sāniem - tur gan pasteidzos ar lēmumu, uz kuru pusi virināt un tagad gribētos vienam skapim durtiņas vērt uz otru pusi, bet rokturis jau ir pieskrūvēts un jāiztiek, kā ir. Uz augšu veras tikai skapīši virs ledusskapja un nosūcēja, bet ar tiem jāuzmanās - neesmu gara auguma un, ja atveru un palaižu vaļā, tad nevaru vairs aizsniegt, lai aizvērtu. Tur glabāju lietas, ko reti lietoju.

Vecajā virtuvē izlietne bija pašā malā, pie sienas. Riktīgi neērti bija mazgāt lielākus katlus vai cepeškrāsns pannas - tie sitās pret sienu Tagad ieliku izlietni nedaudz tālāk no sienas un ir krietni labāk. Savukārt, noteces trubām izvēlējos kontrukciju, kur tās aizvirzītas uz aizmuguri, atstājot vairāk brīvu atkritumu konteineriem u.c. sīkumiem. Atkritumu konteiners man ir izvelkams, sastāv no 2 daļām, bet tagad izvēlētos 3 daļas - 1 lielāku un 2 mazākas. Jo otru nodalījumu tāpat izmantoju šķirotajiem atkritumiem.

kukainis

jo pašreizējā dzivesvietā ir custom made sienas skapji ar neregulējamu plauktu augstumu
T;a, pievienoju sarakstā jau laicīgi ieurbt vairāk caurumiņus regulējamam plauktu augstumam. Dzīve mainās, tehnika parādās un aiziet, bērni izaug, izplānot visu līdz milimetram un cerēt 10 gadus nemainīt -- nereāli.

Papildināts 06.04.2021 15:35:

Jasmiins
Ir skapisi ari reti izmantojamai tehnikai, tie skapisi ir izvietoti virs durvim un ledusskapja.
Paldies, aprunāšos ar vīru par virsdurvju skapīti.

Mājā ar mazu bērnu augsto plauktu nekad nevar būt par daudz.

Melora

ideālā izlietne 5+ ģimenei + krāns ar izvelkamu dušu... visas citas idejas rakstu garā sarakstā, paldies

Reginox virtuves izlietne Beta 20 (R), dubultā, 780x430mm /kastē/, R16763

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Norma Džīna

Tu tiešām gribi lai Tavu darba virsmu aizņem tik liela izlietne. Vai tad Tev nav traukmašīna?

Papildināts 06.04.2021 16:41:

Mēs esam 4 cilvēki, es gribu parastā izmēra izlietni un tādā platumā, lai var ielikt cepešpannu notīrīt, bet noteikti ne lielāku un ne apaļu.

Melora

Tu tiešām gribi lai Tavu darba virsmu aizņem tik liela izlietne. Vai tad Tev nav traukmašīna?
jā, šis ir must have. izmērīju - tagadējā izlietne ir 120 cm gara kopā ar to rievoto daļu. un tur pie izlietnes es parasti neko negriežu, tam ir otra virsma. pierasts, ka var tā izplesties, jo 15 kvm tomēr ir pietiekami virtuvei, ja viss normāli tiktu samenedžēts pa atvilktnēm. traukmašīna ir, bet tajā labāk tikai traukus, ne kastroļus utt.

man apmēram sāk rasties nojausma, kā efektīvi aizpildīt telpu....lieliski

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

rabarbere

+ krāns ar izvelkamu dušu..
Jā, šis ir super - izbaudu! Vēl izlietnei foršs tas pop-up slēdzītis - ja kādreiz grbas izlietni kā bļodu izmantot.

Un man arī nepatika vecā apaļā izlietne. Nepraktiska likās. Kantainā ir daudz labāka.

Papildināts 06.04.2021 17:23:

ā, vēl par to darba virsmas apgaismojumu zem skapīšiem. Ielikām tādu ar 4 LED stienīšiem un skārienjūtīgo slēdzi. Īsti jau nevajag, varētu iztikt bez. Bet nu lai jau stāv, varbūt kādreiz izmantošu. Bet smieklīgi, ka tējkanna stāv tieši zem slēdža un tad, kad ūdens uzvārās, tad tvaiki no tējkannas ieslēdz to apgaismojumu Izslēgt arī nevar, jāgaida, kad vēlāk pats izslēdzas.

Jasmiins

rabarbere
Mums ir led apgaismojums ar sensoru, laba lieta. Pavelc roku apaksa, iesledzas, pavelc otro reizi- izsledzas. Jauka lieta, nav netiram rokam gar sledziem jagramstas, ja nu kas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417977