Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

virtuve procesā. par ko piedomāt?

Melora

babydoll

Man gan patīk stūra izlietne, ērti liekas bet neesmu no isajam

izlietnei vēl viens nosacījums- dziļums, seklas baigi šļakstas

man ir gaiša fragranīta izlietne, pa 7 gadiem nedaudz iekrāsojusies, varbūt ņemtu tumšaku

vel obligāti lai skapīšiem ir soft close aizversana

pulētu virsmu arī neiesaka jo paliek pirkstu nospiedumi

Papildināts 06.04.2021 19:06:

Nosūcēju jaudīgu bet ne skaļu ,mums ir skaļš ka pilnīgi riebjas slēgt iekšā

Katram savs

Juneberry
Ieteiktu sataisīt sarakstu ar savām lietām un saprast, kur katru liksi.
Jā, noteikti. Un arī produktiem. Piemēram, kur stāvēs kartupeļi. Kur maize.

Papildināts 06.04.2021 19:13:

Kas būs tās lietas, kas pastāvīgi stāvēs uz darba virsmas. Man ir tējkanna, ātrvāres katls un augļu grozs. Un gāzētā ūdens aparāts. Dažreiz vēl šis tas "ieperinās", bet cenšos likvidēt.

Papildināts 06.04.2021 19:14:

Un neliela komposta kastīte blakus izlietnei. Ja viņa būtu zem izlietnes, šķiet, ka nebūtu ērti.

Papildināts 06.04.2021 19:18:

kukainis
. Tur būs vieta gan visbiežāk lietotajai tējai, gan kur atstutēt pavārgrāmatu gatavojot.
Nebūs neērti tīrīt? Man savulaik tāds bija. Lai notīrītu, jāpārcilā visas burciņas. Nākošajā versijā atteicos no vaļējiem plauktiem. Tiesa, man ir augsta palodze, uz kuras stāv minētais augļu grozs.

Lēdija

Mani īsie padomi:

Lielas atvilknes nevis skapīši; Visam - traukiem, glāzēm, putrām. Atvelk un visu redz, nav jālien skapīša "dibenā".

Cepeškrāsns acu līmenī nevis apakšā, uz zemes. Ērti ievietot, izņemt ēdienu, nav jātupstas.

Papildināts 06.04.2021 20:06:

Ja vieta atļauj, es neliktu otro līmeni, sienas skapīšus. Tāpat tur neērti tikt klāt un "noēd plašumu".

Papildināts 06.04.2021 20:14:

Ak jā, papuldus apgaismojums darba virsmai ir ļoti noderīga lieta. To var ierīkot arī "nokarinot" no griestiem, nav obligāti vajadzīgi otrā līmeņa skapīši.

kukainis

Katram savs
Nebūs neērti tīrīt? Man savulaik tāds bija. Lai notīrītu, jāpārcilā visas burciņas. Nākošajā versijā atteicos no vaļējiem plauktiem. Tiesa, man ir augsta palodze, uz kuras stāv minētais augļu grozs.
Varbūt būs. Bet palodzes nav un darba virsmas platība maziņa, un plīts arī elektrības ne gāzes. Dikti gribas tādu plauktu, kur gatavojot pavārgrāmatu vai laptopu uzstutēt un tējas krūzi nolikt. Droši vien, ja man būtu vieta salai, tad tādu plauktu neprasītos. Taču 18m2 caurstaigāmajā telpā jāietilpina gan virtuves stūrītis, gan ēdamgalds, gan dīvānstūrītis un vēl podiņu krāsns aizņem veselu stūri.

Ja drausmīgi riebsies tīrīt, nomainīšu pēc dažiem gadiem uz apakšējo skapīti ar uz augšu veramām durīm. Tagad man ir tādā versijā un man nepatīk tās durtiņas. Varbūt aizvietošu tagadējo ēdamgaldu ar salu. Padzīvošu un paskatīšos.

rabarbere

Dikti gribas tādu plauktu, kur gatavojot pavārgrāmatu vai laptopu uzstutēt un tējas krūzi nolikt
Aha, es nonācu pie līdzīga secinājuma. Man virtuve 2x4 metri, darba virsma 3 metri (kopā ar plīts virsmu un izlietni), bet par maz. Ēdamgaldu vēl virtuvē neielikām, jo tur tāpat neēdam un liekas, ka aizņem pārāk daudz vetas šaurajā telpā. Tad ienāca prātā pie otras sienas piestutēt tādu kā bāra leti, kur tad stāvētu gan tējkanna, gan augļu grozs, gan recepšu mape un vēl šis tas. Un varēs arī piesēst un darba procesā ko apēst, ja gribēsies. Jau nevaru sagaidīt, kad būs gatava

Labākais lēmums, ko izdarījām, pasūtot virtuvi,- augšējie skapīši līdz griestiem. Putekļiem nav kur krāties.

gaura

tām, kurām nosūcējs iebūvēts skapītī: vai tur gar malām atliek vieta arī kam citam, jebšu nosūcējs aizņem visu skapi?

Papildināts 01.05.2021 03:33:

vēl, turpinot smadzeņot par savu virtuvi un apskatot savu aizkrauto leti:

- kur jūs liekat papīra dvieļus - uz letes, vai slēpjat atvilktnēs?

-parastos roku dvieļus, lai nav izmētāti pa krēsliem?

- sviesta trauciņu ar sviestu, kas paredzēts ātrai lietošanai (ne-ledusskapī)?

- vai jums ir izlietne ar izurbtiem dozatoriem šķidrajām ziepēm un trauku līdzeklim? vai netraucē atkritumu sistēmai zem izlietnes? Vai tur var uzpildīt jebkādu līdzekli, vai jāpērk kāds speciāls iepakojums?

Katram savs

gaura
tām, kurām nosūcējs iebūvēts skapītī: vai tur gar malām atliek vieta arī kam citam, jebšu nosūcējs aizņem visu skapi?
Neliela vieta tur ir, es dažus sīkumus glabāju. Bet plānojot virtuvi, nerēķinātu to kā skapīti.

Papildināts 01.05.2021 08:14:

- kur jūs liekat papīra dvieļus - uz letes, vai slēpjat atvilktnēs?
Skapītī virs izlietnes. Bet es nelietoju papīra dvieļus daudz.

Papildināts 01.05.2021 08:16:

parastos roku dvieļus, lai nav izmētāti pa krēsliem?
Man nav laba risinājuma. Lieku uz pakaramā, kas uzkārts uz apakšas skapīša roktura. Nav ērti.

Papildināts 01.05.2021 08:17:

Danija
Labākais lēmums, ko izdarījām, pasūtot virtuvi,- augšējie skapīši līdz griestiem. Putekļiem nav kur krāties.
Pievienojos. Es vēl negribēju līdz augšai, vīrs pierunāja. Tagad novērtēju.

gaura
Visiem atsuceju skapjiem ir iekšējie plaukti. Tas skapis parasti uz 90 cm, lidz ar to ap trubas kolonnu katra puse iznak normali plauktiņi. Glabāju tur plīts skrāpējumo, pārtikas plēvi, piltuves, detalas agregātiem, kas brīvstāvoši blakus uz letes, krasns un traukenes manuali, rispapira un nori lapu pakas ( vardsakot visādus struntus, ko nevar eksponēt un kam nevajag lielu plauktiņu). Skaistāk varbūt ir kad atsucejs bez skapja, bet , ja virtuve nav mega milzīga, tad skapis labaks risinājums.

-papīra dvieļiem ir vertikālais statīvs, starp izlietni un pliti

- virtuves dvielis vnm lietošana tikai 1, neliels, frotē, 1)izbīdamaja plaukta iekarināts vai2) skapī zem izlietnes, virs miskastes ir izvelkama atvilktne ar piederumu atvilktnu virs tās. Ērti.

-sviesta trauku ledusskapi, lietojam retas brokastis, tādas, kur kamēr sataisās, tikmēr vins āra atmikstojies. Bet grezni sviesta trauki ir mans fetiss

- viennozīmīgi- paredzi tos dozatorus! Tvertne apaksa, normāla tilpuma, uzpilda , noņemot augšējo “spiežamo”. Vieta pietiek i dozatoriem, i miskastei, i atvilktnes virs tas.

-

babydoll
Cillit bang baltajā pudelē traki smird, bet izlietnes toni atgriež atpakaļ ideāli. Mana arī bija iekrāsojusies, ne ar ko citu nevarēju izberzt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417977