Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

virtuve procesā. par ko piedomāt?

Melora

Jasmiins

gaura
Skapitis ap nosuceju ir tad, ka dziluma ir nosucejs, lidz ar to plauktini, kas palika, ir loti sekli. Man lieliski noder konservu glabasanai- pupinas, tuncis utt. Ka ari tur var ielikt cepampapiru utt. Visu, kam nevajag daudz vietas.

Parastie dvieli karajas uz akisiem pie sienas. Papira dvieli ir uz letes.

Dozatoru es neliktu, bet tie ir mani tarakani, ka man jabut iespejai vai nu regulari mazgat, vai nomainit (lasi- izmest un nopirkt jaunus). Viss nosmucejas un apkalkojas.

Jasmiins
Tas dozators ir tāds pats kā krāns, mazgājas tieši tāpat. Vai arī krānu virtuvē ik pa laikam izmet ārā un liec jaunu vietā?

Katram savs

Kāds īsti bonuss no tā dozatora? Tas, ka nestāv ziepju pudele pie izlietnes?

Skatos, ka viņu var iebūbēt arī esošā virtuvē, tikai jāizurbja apaļs caurumus virsmā. Bet vai man vajag?

gaura
Atkarībā no skapja augstuma. Man pirmo plauktu visu aizņem nosūcējs, bet augstāk ir vēl divi plaukti, kas trubai pa malām sanāk ļoti ietilpīgi. Esmu gan redzējusi arī slinkus meistarus, kas visu skapīti aizbarukadē ciet, jo slinkums ņemties ar plauktu zāģēšanu un smuku trubas stellēšanu.
Dozators ir labākā izgudrotā lieta ever. Pietiek vieta divām atvilknēm vēl. Augšā ir pusatvilkne (jo truba, sifons utt), bet lejā ir atkritumu atvilkne ar trim nodaļām. Mēs pildam eko trauku līdzekli, lai rokas arī var mazgāt, tipa virtuves ziepes muli purpose.

Papildināts 02.05.2021 08:56:

Katram savs
Jā, nav "smukā" feiri pudele uz letes. Un arī ļoti ērti izmantošanā. Ja rokas netīras, ar delnu uzspiež un nekas nav netīrs, savukārt pudeli jāņem rokās... Tās feiri pudeles tak riktīgi šmucīgas un pretīgas. Dozators vienmēr tīrs.

Papildināts 02.05.2021 08:58:

Ja vēl par must have virtuvē - nekādu skapīšu lejā! Tikai un vienīgi atvilkņu bloki. Jā, lēti nebūs, bet ir katra centa vērts. Arī augstajā skapī augšējās durtiņās- izvelkami grozi!

Papildināts 02.05.2021 09:05:

Vēl ļoti patīk slēptās atvilknes, kad ārpusē ir tikai divas atvilknes, bet katrai iekšā vēl viena mazāka.
Un augšējiem skapīšiem stikla plaukti! Var no apakšas redzēt, kurā plauktā meklēt vajadzīgo lietu.

Papildināts 02.05.2021 09:12:

Vēl ieteiktu pie meistariem painteresēties, kāda dziļuma skapīšus taisa? Cik dziļi ir apakšējie bloki, cik sienas skapīši. Vai lejas bloki kabinās pie sienas, vai arī atstāj spraugu. Cik augstas kājas, coklos viņiem paredēts?
Šis liekas nieks, bet realitātē tieši no tā ir atkarīgs, vai virtuvē maz varēs visu salikt! Jo nošņikājot, piemēram, 7cm liekam cokolam, tad 7cm tukšumam aizgugurē, vēl 2-3cm uz to, ka atviknes nav līdz bloka sienai, sanāk pšiks nevis virtuve.

Jasmiins

eseni
Nav gan tas pats, ka krans. Bet mani priece, ka tu tik loti pardzivo par manu kranu vismaz kadam rup!

Katram savs

Vēl ieteiktu pie meistariem painteresēties, kāda dziļuma skapīšus taisa?
Lai kādi arī nebūtu meistari, atvilktnes "nozags" daļu platības. Kaut arī atviltnes ir ērtas, es izvēlējos daļu parastos skapīšus.

Tām, kurām virtuvē lādēs - šobrīd dilemma 60 vai 90cm platas? 90cm man pašai nav bijušas - vai nav par platu, vai var labi noturēt, ja saliek pilnu?

Man ir 80nieces, perfekti.

kristel

eseni
Man virtuvē nav dārgie krāni un jā, mēdzu mainīt viņus (reizi pāris gados notiekti). Ja būtu kaut kāds krutais ar dušu utt. tad citādāk.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

kristel
Ne nu protams ir starpība 20 vai 200

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417977