Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

virtuve procesā. par ko piedomāt?

Melora

Katram savs

kristel
jā, mēdzu mainīt viņus (reizi pāris gados notiekti)
Kāpēc?

LeEva

Ko es darītu savādāk - liktu flīzes, nevis to stiklu gar sienu.

Ierēķinātu kādu plauktu, kurā var ielikt vīna pudeles, jo šobrīd mums visi ir pārāk zemi, jāliek vai nu guļus, vai plauktā virs tvaiku nosūcēja, kas nav forši.

Uzreiz visādus sadalītājus atvilktnēs saplānotu.

sirdspukstiņš

Man virtuvē nenormāli ērts automātiskais papīrdvieļa aparāts...Vietu bik aizņem,bet forša štelle-pieskaries un pats izrullē ārā papīru..cik tāds maksā-nav ne jausmas...vīra kungs kkur dab'ja lietotu

Virtuvē pie sienas ,nišā pielikām,ērti,neredz arī īpaši.sākumā tik bija jāskatās,jo bērnam dikti patika šī rotaļlieta-ātri iztērējās

Jā,parasti ir tualetēs,bet mums virtuvē-darba virsma maza,dvieļu turētājs nav kur nolikt,tad nu ir bijis gan parasts pie sienas liekamais,gan tagad šāds

Papildināts 07.06.2021 06:54:

Mums tikai smuki neitrāli pelēks...neizlec ar WC košo baltumu

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

Elza

must have virtuvē - nekādu skapīšu lejā! Tikai un vienīgi atvilkņu bloki. Jā, lēti nebūs, bet ir katra centa vērts.
Man tieši tā ir. Un ar pārliecību saku - daļu vajag durtiņām ar plauktiem atvēlēt, jo iekšā liekamās lietas reizēm ir tādi nestandarti, ka atvilktnē nu nekādi nav saliekami. Un atvilktne izmēra neprecizitātes nepiedod.
Un vēl, - pierms ieviest atvilktņu lērumu, pārbaudīt praksē, vai viss no krūzītēm līdz auzu pārslām, glabāts atvilktnēs, tiešām ikdienā šķiet ērti. Man, piemēram, krājumus glabāt atvilktnēs šķiet ērti, bet ikdienas aktīvi lietojamās burkas ar pārslām un makaroniem ērtāk lietojas no plaukta, bet trauki atvilktnēs vispār nešķiet ērti nemaz un nekādi ierūmēti, izņēmums - katli un pannas, kur faktiski pa atvilktni viens, nu, maksimums, divi gatavojamie trauki glabājas.

Šis komentārs ir sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Conejito

sirdspukstiņš
Oo, tādu es gribētu. Viņā var likt jebkuru dvieļa rulli? Cik resnu?

Par vietu - tas mūžam kaut kur ne pa tēmu nomestais milzu rullis arī aizņem vietu.

kukainis

Pilnīgi piekrītu, papīra dvieļa rullim uz virsmas nav, ko darīt. Ja ir tāds agregāts kā sirdspukstiņš vai cits variants, tad arī vieglāk paņemt ar netīrām rokām vai vienu roku.

Man ir dvieļa turētājs skapīša sānos. Var pirkt milzīgos ruļļus, kas sanāk lētāk. Vīrs uztaisīja līdzīgu šādam https://www.amazon.com/Fox-Run-4090COM-Wooden-Holder/dp/B0036FH504

Šobrīd pieskrūvēts pagaidu skapīša sānos, vēlāk bš pieskrūvēts īstā skapīša apakšā.

Conejito

Man noteikti vajag kādu risinājumu dvieļiem. Mēs tieši pērkam tos milzu ruļļus, un man viņi reāli zb.

sirdspukstiņš
Sorry, bet asociācijas rodas ar kādu benzīntanka vai sporta zāles wc

sirdspukstiņš

Conejito
jāskatās gan tie lielumi

JanisB
viņi jau tam arī domāti,bet-mums ir tāds izvirzījums,kur stāvvads un aiz tā pilnīgi nekrīt acē...toties mega ērts...un mums tā ds piezemētāks,pelēks,necils...

ja ir maza platība,tad visu ko izdomā...un nav mega šiks iekārtojums.dizaineru radīts interjers-tur tiešām nederēs

pirms tam bija pie sienas stiprināmais-konstrukcija tāda pat kā tualetē tikai platāks

Papildināts 07.06.2021 19:48:

OOO-TIE ALIEPRESS ARĪ IZSKATĀS FORŠI

ja vīra kungs nebūtu kā tāds mamuts tādu verķi mājās atnesis,stipri šaubos vai pirktu,maksā diez gan

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

kristel

Katram savs

eseni

Jo viņi paliek neforši un vairāk nenotīrās no kaļķakmens tik labi. Kaut kādi nosēdumi pie krāna apakšas sakrājas un ja baigi netīrās nost - nezinu kas tas ir dzels, kaļkakmens vai viss kopā. Manā virtuvē noteikti izlietnes krāni tiek mainīti. Jā, varbūt nesanāk eko zaļi, bet nav arī baigās pārliecības, ka krāns par 200 eur kalpos saules mūžu.

Nu jā, līdz kādiem 30-40 eur būs. Bet nu ne pavisam mazais, man patīk tie ar lielo izliekumu, kurus īstenībā paliek arvien grūtāk atrast.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417977