Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

virtuve procesā. par ko piedomāt?

Melora

Elza
Atvilknes no atvilknēm var stipri atšķirties (lasi ražotājs).
Man vienā 60cm platā atvilknē brīvi stāv optigrils, virtuves kombains, nutribullets(pilnā augstumā ar krūzi), zelmer gaļmašīna, maizīšu panna un vēl elektiskie virtuves svari un varētu vēl ko ielikt, ja vajadzētu. Tāpat pannu/katlu atvilknē(80cm platums) ir 3 pannas, 4katli ar vākiem un pat tējkanna (man parastā), un vēl vieta paliek pāri un daudz vieta.
Normāliem virtuves ražotājiem furnitūra ir pārdomāta līdz milimetriem. Tāpat kā pieejami ntie organizatori, lai katrs centimetrs tiktu izmantots lietderīgi.

Catherine

eseni
Kur pasūtīji virtuvi? Varbūt atceries, cik euro par metru bija?

Es vēl pievērstu uzmanību augšējo skapīšu veramajām durtiņām, ja tādi ir paredzēti. Lai durtiņu apakšējā mala ir vai nu zemāk par galvu vai augstāk, bet katrā ziņā ne deniņu augstumā.

Catherine

Mēs ņēmām ikea un paši likām. Sanāca zem tūkstoša par kv m. Ja ir pateicīga telpa (bez visādiem izcilņiem u.c.brīnumiem), ikea ir ideāli.

kukainis

Ja ir pateicīga telpa (bez visādiem izcilņiem u.c.brīnumiem), ikea ir ideāli.
Un ja ir gana daudz vietas vai arī izmēri jauki dalās ar 40 un 60, vai arī acīs negriež nvienādi platumi.

(Es gribēju IKEA, mans vīrs estēts izbrāķēja, tad nu mums būs skapīši ar kaut kādu galīgi neapaļu platumu, toties visi vienādi. Un vieta izmantota līdz pēdējam centimetram.)

Papildināts 21.06.2021 14:22:

Ja ir pateicīga telpa (bez visādiem izcilņiem u.c.brīnumiem), ikea ir ideāli.
Un ja ir gana daudz vietas vai arī izmēri jauki dalās ar 40 un 60, vai arī acīs negriež nvienādi platumi.

(Es gribēju IKEA, mans vīrs estēts izbrāķēja, tad nu mums būs skapīši ar kaut kādu galīgi neapaļu platumu, toties visi vienādi. Un vieta izmantota līdz pēdējam centimetram.)

Nu nav tur nekāda sakara ar 40 un 60 centimetriem vai jebkādiem citiem apaļiem skaitļiem. Cik esmu taisījusi, principā jebkuros skaitļos var smuki salikt, vajag tikai saprast, kā tur viss notiek ( nav neiespējami vai pārdabiski). Un man vīrs ir izteikts pedants Bet nu vīrietim ir jāgrib darboties, tas gan. Jo ar nepatiku nekas labs galā nevar sanākt.
Ja dzīvē vienu virtuvi saliek, viss ir elementāri. Veikalā gan darboņiem saprašana ir tuvu 0 un uz viņu ieteikumiem labāk nepaļauties.

kukainis

eseni
Ja tev ir neliela, fiksēta garuma vieta un grib izmantot visu garumu, ielikt plīti un izlietni tieši tur, kur ērti, un negrib kaut kādus superšauros gala skapīšus, tad labu veiksmi salikt to no IKEA platumiem. Pirms sāku bīdīt reāli savai virtuvei, man arī likās, ka "var taču kaut ko sakombinēt jebkurai vietai".

Norma Džīna

Par tiem dozatoriem, man pat ir divi dozatori. Vienā pusē krānam dozators trauku mazgājamām līdzeklim,otrā pusē roku mazgājamam līdzeklim. Tas ir veids kā es cenšos minimalizēt jebkuru lietu brīvstāvēšanu uz darba virsmas. Cenšos izbēgt no pudelēm, pudelītēm.

Katram savs

kukainis
tad nu mums būs skapīši ar kaut kādu galīgi neapaļu platumu, toties visi vienādi.
Trauku mašīnas, plītis utml. lietas ir standarta platuma - vai tas netraucē?

1. Dari tikai to, ko gribi. 2. Nedari to, ko negribas darīt. 3. Uzreiz saki par to, kas nepatīk. (Bet tikai vienu reizi.) 4. Neatbildi, kad nejautā. 5. Atbildi tikai uz jautājumu. 6. Skaidrojot attiecības, runā tikai par sevi. (C) М. Лабковский

Ja ir vēlme aprīkot atvilktnes un skapīšus ar groziem, ieliktņiem utml., tad labāk pieturēties pie standarta izmēriem 60 un 40. Savādāk tās iekšiņas neiespējamā misija piemeklēt. Un tāpat sanāk vieta neizmantota, jo piem. Karošu ieliktnis ir par mazu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417977