IVF, ICSI, IUI censones (04/2021) pt.1

picka

Slēdza picka: "Lapas limits.".
mrs_pecinjaa

KaraLieNNe,

valsts var apmaksāt vairāk procesu, ja ir pozitīvs iznākums pēc transfēra un apstiprināta grūtniecības iestāšanās.

Attiecīgi var būt tā, ka 1. process pozitīvs, 2. negatīvs, tad ir iespēja pieteikties arī uz 3. procesu.

Iespēja pretendēt uz valsts rindu vairs nav tad, ja ir bijuši 2 procesi bez rezultāta.

Meitenes, palabojiet, ja ir citādi.

Mrs_pecinjaa

Taisnība. Valsts sedz līdz 2 neveiksmīgiem procesiem, bet ja viens veiksmīgs, tad sedz arī tālāk. Man 3kopā. 1.neveiksmīgs, nākamie divi veiksmīgi.

Meitenes, čekojiet nvd mājaslapu, citādāk var nojaukt galvu un vēl kāds palikt bešā nepareizas info dēļ.

Sisle

Vienai vizītei pēc būtu jābūt bezmaksas, bet man ivf lika maksāt. Tā viņiem esot teicis nvd.. man toreiz vairs nebija spēka ar viņiem strīdēties. Jo viņi mēdz visu pa savam sagriezt un ja cilvēks nav informēts par to, kas pienākas, tad pats vainīgs

Peļzauris
Kas skaitās apstiprināta grūtniecība? Ar USG?

Mani ineteresē, jo 1. VP grūtniecība iestājās, HCG auga, bet līdz USG netiku, jo pārtrūka kkur 5. ned. Vai klīnika tam uzreiz piekrita vai bija jāskaidrojas?

Papildināts 06.04.2021 11:05:

salmins
es rakstīju ārstam, kad man bija smērēšanās. Viņa izprašņāja kas un kā un nomierināja.

SaKrK
Nosūtīju Tev vēstulīti

KaraLieNNe

Citronins82
Snipi augšā

Error404

Citronins82

kamēr nav gulbja atbildes, tikmēr neatmet cerību.

SaKrK
Apsveicu! Lai mazais veiksmīgi aug un attīstās puncī visus 9 mēnešus!

Mezameitene

Ja pareizi atceros, tad veiksmīgs uznākums skaitās ar sirdspukstu konstatēšanu, tātad sanāk usg. Palabojiet, ja kļūdos.

Ja pēdējais jautājums ir par 3.procesu, tad IvF gribēja pa savam iestāstīt. Bet, es nedomāju, ka vispār būtu iekļauta rindā, ja man nepienāktos, jo iesniegumā jānorāda cik procesi bijuši, cik no tiem neveiksmīgi/veiksmīgi. Viņi mēģināja iestāstīt, ka man tikai par maksu. Beigās nvd i man apstiprināja, i viņiem pateica, ka tā kā man tikai 1 neveiksmīgs,tad pienākas gan.

KaraLieNNe

Mezameitene
Pēc embrija transfēra nav iestājusies klīniski apstiprināta grūtniecība

Papildināts 06.04.2021 12:34:

mrs_pecinjaa
Peļzauris
Jā, aizmirsu piebilst - 2 neveiksmīgi procesi

Peļzauris
Atvaino, tad beigas Tev bija jasamaksa par vizite pec transfera???

Papildināts 06.04.2021 12:38:

Citronins82
Gribi joku? Es uztaisiju testu,man neparadija nevienu stripinu?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18417983