IVF, ICSI, IUI censones (04/2021) pt.1

picka

Slēdza picka: "Lapas limits.".

Pienenjpuka
salmins

Liels paldies

Lai jums ar visām izdodās piepildīt savus sapni par mazuli (ļiem)

deivons

MazaLaukuPele

Ta ir zime ka labak nevajag vel taisit

Bet ja nopietni vins visdrizak bija nederigs.

Interesanti, ko nozīmē "klīniski apstiprināta grūtniecība"? Man, piemēram, vēl pāris mēnešus, kad pēc tīrīšanas hcg čekoju, visu laiku, kamēr tas vēl bija asinīs, uz gulbja analīžu lapas bija minēts "grūtniece", lai gan skaidrs, ka iznākums nebija veiksmīgs.

Peļzauris

Paldies!

Lieldienās uzsāku stimulāciju otrajā VP, ceru šoreiz tikt līdz apstiprinātai grūtniecībai. Baigi negribētos vēl vienu procesu par savu naudu.

KaraLieNNe

Noteikumus biju lasījusi, bet nebija skaidrs kā tas reāli notiek.

Par tiem testiem, donāju, ka sksidrībs no kādas 8. dienad pēc fet parādās, man 7.dienā nekas nebija redzams, 8. ļoti blāva strīpiņa. Tas par to 4. dienu

Papildināts 06.04.2021 14:04:

man šķiet te vienīgais gadījums bijis, par ko esmu šeit lasījusi

Papildināts 06.04.2021 14:05:

Sorry, par kļūdām

Natasha

Sveikas...vai kāda no Jums iet pie dr Fodinas?

Stinaxx

Goodday
Kā jau te pieminēja - ir jābūt sirds pukstiem, tad skaitās klīniski apstiprināta grūtniecība. Man piemēram 6w jau bija saredzami sirds puksti, bet 9w viss beidzās. Mazulis apstājās 8w2d.

Man pēc abrāzijas nākamais FET bija neveiksmīgs. Tagad atpūšos un vasarā iešu pēc nākamās pārsliņas, kurai uztaisījām arī PGS.

Papildināts 06.04.2021 14:16:

Natasha
Te daudz meitenes ir Fodinas pacientes.

LizzyV

Meitenes, tika gribēju pastāstīt - man nenostrādāja bloķējošā pote - izrādās tā arī mēdz būt.

Respektīvi neko nenobloķēja, cikls kā parasti, notika ovulācija - un viss tā it kā nekādas potes neesot bijis.

Saka ka esot baigais retums ))) Es vispār laikam esmu baigais retums jo man šo skaidrojumu nevienu reiz vien nākas dzirdēt kopš ejam IVF ceļu.

picka

LizzyV
A kā Tu to uzzināji? Parasti jau pēc bloķējošās arī uztaisa transfēru nākamajā ciklā. Kā Tev izdevās aizdzīvoties bez transfera līdz ovulācijai?

Natasha

Nu es domāju ka mums vajadzētu pie šīs dr jo mam ir divi bērni no iepriekšējām attiecībām.bet ar tagadējo vīru nekas nesanāks.stavokli palieku ātri un tālāk par22 nedēļu neesam tikuši.

Vienkārši gribu zināt vai mums jāsāk ar so dr.man sogad 40 bet gribu ar savu vīru berninu

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18417983