IVF, ICSI, IUI censones (04/2021) pt.1

picka

Slēdza picka: "Lapas limits.".
Stinaxx

LizzyV
Paklau, šķiet tu vēl nesen atsaucies, ka nejūti nekādas izmaiņas. Es vēl pie sevis nodomāju, laimīgā, jo es jutos ļooti slikti. Svīdu, galva sāpēja, sirds klauvēja, garastāvoklis bija apaļa nulle

Tagad esmu tik priecīga, ka viss ir vecajās sliedēs un varu justies kā pilvērtīga sieviete

Libido arī atgriezās, citādi vīram jau apniku ar savām frāzēm "neko negribu"

Papildināts 06.04.2021 14:42:

Natasha
Esmu pie dr. Fodinas. Pēc 2 gadiem veiksmīgs rezultāts vēl nav, bet ar dr. un klīniku kopumā esmu apmierināta.

Katrs neauglības gadījums vērtējams individuāli. Aizej uz konsultāciju, aprunājies un tad izdarīsi secinājumus

Papildināts 06.04.2021 15:02:

Meitenes!!! Iespējams Jūs jau to ziniet, bet Gulbja labaratorijā ir iespēja pieteikties rindā attālināti. Ļoti ērti. Gaidīšanas laiks arī ir precīzs nav kā Latvijas Pastā

https://www.qticketapp.com/lv/

Šeit links ar informāciju. Vajag tikai nolādēt Qticket aplikāciju. Prieks, ka Covids paver mums daudzas lietas kārtot attālināti

LizzyV

picka
Šajā ciklā, pēc bloķējošās bija jābūt transferam tieši tā, bet atnācu vizītē - un USG likās ka varētu būt notikusi jau ovulācija ( tas bija pirms nedēļas - daktere vel šaubijās), šodien tas apstiprinājās atkal USG gan pēc endometrija izmaiņām gan olnīcas.

Varbūt kāda ir taisījusi EGV histeroskopiju un var pateikt cik, apmēram, samaksāja? Gribētu zināt ar cik € rēķināties.

squirtle

Stinaxx
Hm, es arī neko nejutu pēc bloķējošās potes... Ceru, ka man iedarbojās

LizzyV

Interesanti Tev tiešām šie procesi Kāds tagad rīcības plāns? Transfers pārceļas uz nākamo mēnesi?

SaKrK
Priecājos par Tevi.

Man ir arī zināmi 2 gadījumi, kad jau pienākusi rinda uz mākslīgo procesu, un bēbis pieteicies dabīgā ceļā, kaut vairāk kā 3 gadus nesanāca..

deivons
hmmm,zīme,varbut. Bet tas mani neattureja iet uz veikalu pakall vel 2viem. Un abi negativi! Diemzel.

Papildināts 06.04.2021 15:21:

Goodday
es ceru,ka Tev taisniba. Man tikai 6.diena pec FET.

deivons

MazaLaukuPele

Turies! bet neatmet ceribu, vel jau laiks ir!

picka

LizzyV
Ak vai... Un ko tagad? Jaunu bloķējošo?

salmins

MazaLaukuPele, nepaļaujies uz testiem un nenokar degunu, sagaidi gulbīšdienu un ar prieku varēsi iesmiet par testiem. Tie testi ir vājprātīgi lipīgi, kā smēķētājiem-pīpes bet es Tevi ļoti saprotu

picka

salmins
Tu vēl gaidi rezultātus?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18417983