IVF, ICSI, IUI censones (04/2021) pt.1

picka

Slēdza picka: "Lapas limits.".
Marge20

Papētīju to Kir ģenētiku..to taisa ja ir tās killeršūnas tā es sapratu!!!vai tomēr ko jaucu!

deivons

Esmu IVF R pie K un man skiet ir labi pagaidam. Vina ari visur pasaka kur es varu pa valsts naudu kautko nodot, lai nav japarmaksa. Ari pasaka kuras analizes man nevajadzetu nodot lai nav ta ka es nododu tik nodosanas pec. Bet nu uz to mikrobiomu es tapat laikam uzstasu.

Arajs man taisija laparskopiju sava klinika taja zina viss bija labi. Iztirija visu pec max. plus vel video paradija ka tas notika, uz ko es nevareju tomer paskatities. Vel vins pienema vismaz kadreiz ari Kuldigas slimica pa valsts naudu.

LizzyV

Dollija
Jā, tas ir tas pats vecais raidījums - tapēc arī rakstīju 'velreiz' noklausījos.

Man vienkārši gribējās vēlreiz pārliecināties par to Fodinas teikto - ka labs iznākums ir atkarīgs 80% no emrbija kvalitātes, 20% no sievietes veselības, liekas tāds diezgan drosmīgs apgalvojums, bet gribētos ticēt (manā situācijā) ka tā tiešām ir.

Papildināts 14.04.2021 13:28:

p.s

Man arī ir pieredze ar tām maksāšanām IVF Riga vs EGV - kā diena pret nakti. IVF Riga ir bijuši vienkārši ŠOKĒJOŠI momenti pie kases, kad piemēram 1500 EUR vietā jāmaksā 3100.. un vēl tevi patais par vainīgo idioti.

EGV atkal, viss skaidrs, vairāki cilvēki tev iepriekš visu paskaidro par izmaksām, ekstrām, pārjautā vai esi nolēmis, rēķinus sūtu par "paveikto darbu" nevis kosmoss uzreiz kā IVF Riga ar "ja nu kas pēc tam kaut kad atgriezīsim"

Marge20

Meitenes jautājums: cik no jums tagad iet stimulāciju??? Kādi jums rezultāti...??? Un vai ir kādas blakusparādības( galvasāpes,migrēnas, sliktas dūšas??)Vai gaidat FET vai ET???

LizzyV

Marge20
Tieši gribēju tev jautāt - kā ar tām galvas sāpēm?

squirtle

Oh par tām izmaksām gan tiešām traki un tik ļoti atšķirīgi. Man Embrionā vispār neko no ekstrām nepiedāvāja. Un par izmaksām pārsvarā viss bija zināms. Tikai tas, ka punkcijas "koridora palāta" skaitās maksas par 140 eiro laikam. Bet tas laikam ir viņu pelnīšanas vienigais veids jo nekas cits ekstras īsti man nav bijis.

Papildināts 14.04.2021 14:06:

Marge20
Man bija ļooti lielas galvassāpes tikai pirmajās divās stimulācijas dienās. Pēc tam pargāja

Marge20

LizzyV
Galvas sāpes bij 2 stimulācijas dienā! Un tad vairs nekas..Nodevu homocisteīnu( pēc taviem ieteikumiem)..tas man ir normas robežās 9.53

Papildināts 14.04.2021 14:12:

Rīt man 7 stimulācijas diena un rīt Usg redzēsim cik olšūnas būs šoreiz...Vakar vakarā jau sāku just ka vēderu sāk vilkt.

Denvera

Marge20
Šobrīd gaidīšanas režīmā - piektdien bija punkcija (izpunktēja 25), sestdien 16 bija apaugļojušās, vakar 10 labas un šodien uzrakstīja, ka 1 laba un pārējās skatīsies kas būs rītā.

Stimulācijas laikā nekādas dižās blakusparādības nebija, vienīgi nedaudz uzpūties vēders un sagurums.

Ampula

Citronins82
Man dr. A veica diagnost. LA Valmieras sl.,2018gadā.tā bija valsts kvota,jāmaxā tikai pac.iemaxa- 14€.manā gadījumā skatījās olvadu caurlaidību,ko EGV ar putām noteica necaurejamas,beihās viss bija ok,ko parādīja video

LizzyV

Marge20
Man tas kas norādīja uz trombofīliju bija "kardiolipīna av skrīnings" nevis homocist...

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18417983