Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Liepājā pie dr. Ramanes un vecmātes S.Pāvilas

Liepina1

Sveikas!

Meklēju, bet tā īsti neatradu. Kādas atsauksmes par S. Pāvilu un dr. Ramani dzemdībās?

Katriina94

2 gadus atpakaļ dzemdēju pie Pāvilas, bija līgums, ļoti superīga vecmāte un tikai tas labākās atsauksmes. Tagad esmu otrā bērniņa gaidības un zinu, ka 100% slēgšu atkal līgumu ar vecmāti Pāvilu, šobrīd viņa sadarbojas ar Ramani slimnīcā, visas usg eju pie Ramanes un ginekologa vizītes, arī ļoti patīk, vienmēr visu pastāsta utt.

gamma

Pāvila ir superīga un iejūtīga vecmāte, bija līgums 2019.gadā. Daktere Ramane ir arī ļoti laba - tikai tas labākais dzirdēts

Abas ir fantastiskas

Papildināts 09.04.2021 18:48:

Càlis aprāva manu tekstu- draudzīga, iejūtīga attieksme. Vienmēr visu paskaidro. Tikai tās labākās atsauksmes.

Prieks dzirdēt! Nomierinājāt.

Tā kā būs pirmās dzemdības gribas pēc iespējas vairāk sagatvaoties (lai gan saprotu, ka tas process nav nekāds rožu dārzs un var būt ļoti neprognozējams). Vai dzemdībās pasaka kas jādara? Vai nebūs nekādu asu izteikumu dzemdību laikā? Vai gājāt topošo vecāku kursus, kur sagatavo dzemdībām?

gamma

Liepina1
Gāju kursos, bet var arī interneta visādus video paskatīties. Protams, ka pasaka

FlairZing

Otro bērnu pieņēma Pāvila, bez līguma. Es gan abraucu jau ar pilnu atvērumu, bet visu izstumšanas procesu novadīja teicami, bez jauniem plīsumiem

Izklausās labi, bet tā tas nestrādā

Man pirmajās neko neteica,lidz ar to domaju,ka nomiršu,bet trešās jau bija ar baudu,jo sapratu,ka jābaidas nav,bet jāļauj sāpēm plūst,uzkāpt kalnā un palaist.. laikam tikai pieredzē var saprast tās sāpes. Galvenais atcerēties,ka viss pāries,agrāk vai vēlāk

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18417985