Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tukša olšūna

makon

Sveikas! Vēršos šeit pēc pieredzes. Marta beigās parādījās pozitīvs grūtniecības tests, šodien bija pirmā vizite pie ginekologa. Viņa pasaka, ka olšūna ir tukša vismaz šobrīd neredz embriju. Laiks šobrīd aptuveni 5/6 nedēļas. Šodien jānodod HCG un pēc 2dienām atkārtoti lai redzētu vai HCG palielinās 2x, jo iespējams, ka dakteris nevarēja atrast embriju. Vai kādai vēl ir bijusi šāda pieredze, ka tomēr viss beidzās labi, vai tomēr vairs nav ko cerēt.

Chill

makon
Sveika! Pieņemu, ka ārste domāja tukšu augļa olu. Ir bieži dzirdēts, ka tik mazā laikā vēl īsti nevar redzēt embriju. Man pirmajā vizītē uz 5w vēl neredzēja neko un jau 5w5d bija ļoti labi saskatāms embrijs. Ņem vērā, ka arī vēlākas ovulācijas dēļ var būt tā, ka mazais attīstās mazliet lēnāk un varbūt tādēļ nevar vēl redzēt. Turu īkšķus, lai viss labi!

Ja kļūda man. Pareizi pateicāt tukša augļa ola. Paldies, pirms gada vienu bērniņu zaudējām un šobrīd ir tik grūti to dzirdēt, tāpēc ceru, ka ir kāda maza cerība, ka tomēr viss būs labi.

deivons

Man bija tukša augļa ola pāris gadu atpakaļ un bija arī zems progresterons un smērēšanās. Tas viss beidzās ar to ka iztīrījās pats...

Jasmiins

makon
Tikai laiks radis! Pec paris nedelam jau bus 100% zinams, ir vai nav ka ar analizem?

makon

Nesen šajā forumā es izveidoju veselu tēmu par kļūdainas diagnozes iespeju mazā laikā. 6w4d man uzšnapa diagnozi anembrionija. Anembrionijas vietā man piedzima gaidīts bērns. HCG manā gadījumā dubultojās (nezinu kāpēc ārsti nepievērša tam uzmanību). Vēlāk 3 speciālisti mani apstiprināja, ka bija pāragri, un vajadzēja taisīt kontrol-USG pēc laika.

5/6 ned. patiešām ir mazs laiks tādām diagnozēm. Nesaprotu, kāpēc Jūsu ārsts biedē Jūs priekšlaikus.

Lūdzu centieties nestressot. Ļoti ceru, ka embrijs parādīsies pēc laika. Lai Jums veicas!

Piektdienu uztaisīju HCG bija 11 tūkst. Sestdien uztaisīju tikai 18 tūkst. No vakardienas jau sāk sāpēt mugurā nezinu vai tas ir saistīts. Sazvanījos ar arstu pēc 2 nedēļām vizīte, bet cerības jau vairs nav diemžēl. Gaidu kad vismaz iztīrīsies pats, jo baidos no slimnīcām.

Jasmiins

makon
Es nesaprotu, kam tev tur jatiras? Pa vienu dienu pieaugums no 11 uz 18 tukstosiem tevi neapmierina? labi, gaidi viziti pec divam nedelam un beidz mulkibas domat un runat.

Sajaucu ceturdien nodevu analīzes nevis piektdien. Ceturdien nodevu un nākamās nodevu sestdien.

Jasmiins

Zini, saka jau, ja sievietes intuicija saka, ka nebus, tad nebus. Bet ir diezgan mulkigi to pamatot ar vairak neka normalu pieaugumu. Tik lielos ciparos ta dubultosanas nenotiek vairs tikpat atri, ka sakuma.

The doubling times of hCG are very short at the beginning of pregnancy and the rate decreases as hCG level increases. You can expect the following doubling times:

• hCG under 1,200 mIU/ml: between 30 and 72 hours
  • hCG between 1200-6000 mIU/ml: between 72 and 96 hours
  • hCG over 6,000 mIU/ml: over 96 hours

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418063